15 Haziran 2024 Cumartesi

Gümüş Dünyası kişiye özel tasarımlarıyla hizmete devam ediyor

Gümüş Dünyası kişiye özel tasarımlarıyla hizmete devam ediyor

Isparta

Isparta Üzüm Çarşısı'nda 21 yıldır hizmet veren 'Gümüş Dünyası' kişiye özel gümüş tasarımları ve en trend ürünlerle hizmet vermeye devam ediyor.

21 yıllık hizmetinde Isparta'da tanınmış bir marka olan Gümüş Dünyası, kişiye özel tasarımları ve hızlı teslimatlarla gümüş almak isteyenlerin ilk tercih yeri oluyor. Müşterilerine en uygun fiyat politikasıyla hizmet veren Gümüş Dünyası işletmecisi tarafından yapılan açıklamada; '21 yıl önce hizmet vermeye başladık. Isparta'da kişiye özel tasarımlar yapan kaliteli ve köklü bir markayız. Tasarımı istenen ürünü en hızlı bir şekilde yapıp müşterilerimize sunuyoruz. Ürünlerimizi sürekli yenilemekteyiz. En yeni ve en trend ürünlerle müşterilerimizin karşısındayız. Kaliteli ve uygun fiyata takı almak istiyorsanız, bize uğrayıp farklı ürün çeşidimizi görmeden geçmeyin.

Adres: Üzüm Pazarı - Kutlubey, 1013. Sk. No:16, 32100 Isparta Merkez/Isparta

 

 

 

HABERE AİT FOTOĞRAFLAR

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

kaliteli ürün

24 Mayıs 2023 Çarşamba 15:40

güler yüzlü hizmet, daha ne olsun:) lakin artık eskisi gibi gidemiyoruz, gümüş dünyası pahalı olduğu için değil, biz fakirleştik. yine de arada uğrayıp vitrinine bakmak, mekan sahipleri ile sohbet etmek de güzel

Isparta Merkez

24 Mayıs 2023 Çarşamba 12:43

Başarılarının devamını dilerim ⭐⭐⭐⭐⭐

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR