26 Mayıs 2022 Perşembe

Diş Hekimliği Camiasının Acı Günü

Diş Hekimliği Camiasının Acı Günü

Seyir halindeki kamyon alev alev yandı

Seyir halindeki kamyon alev alev yandı

Isparta'da 19 Mayıs coşkusu

Isparta'da 19 Mayıs coşkusu

Minik Eray'ı kaybettik

Minik Eray'ı kaybettik

Genç mucitler projelerini sundu

Genç mucitler projelerini sundu

Isparta

Keçiborlu Borsa İstanbul Ortaokulu öğrencileri 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı Çerçevesinde projelerini sundu. Keçiborlu Borsa İstanbul Ortaokulu düzenlediği 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarında farklı projeler ve sunumlarla gelen misafirleri etkilediler.

Öğrenciler ürettikleri ve araştırdıkları projelerini açılışa gelen İlçe Kaymakamı Tahsin Aksuya, Isparta İl Milli Eğitim Müdürü Erhan Baydur ve gelen ziyaretçilere sundular. 19 projeyle yapılan 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarında ilçe Kaymakamı Tahsin Aksu ve Isparta İl Milli Eğitim Müdürü Erhan Baydur öğrencilerin yapmış olduğu projeleri tektek dolaşarak incelediler. Ayrıca 4. Sınıf öğrencilerin hazırladığı geri dönüşüm sergisini ve atık malzemelerden yapılan bahçe ve okuma köşesini gezerek yapılan çalışmalar hakkında Sınıf öğretmeni Tuba Özbey den bilgi aldılar.

Okul müdürü Hüseyin Ensari Karadağ ise okulumuzda yapılan 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarınin ve benzer çalışmaların devam edeceğini söyleyerek projede yürütücü olarak görev alan İlginilizce öğretmeni Rıza Açara ve Bilim fuarında görev alan Öğretmen ve öğrencilere teşekkür etti

 

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

selim

13 Mayıs 2022 Cuma 12:20

eğitim ne durumda birde ondan bahsedin. Geçen yıl keçiborludan kaç ögrenci ısparta fen kazandı. kaç ögrenci ünv kazandı.. projeler için öğrenci kardeşlerimi tebrik ediyorum.

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR