15 Haziran 2024 Cumartesi

Gayrimenkul sektöründe güven önemlidir

Gayrimenkul sektöründe güven önemlidir

Isparta

Binay Gayrimenkul kurucusu Arzu Binay, sektörün geleceğini de ele alarak sektördeki ayrıcalıklarını ve verdikleri hizmetler hakkında bilgilendirdi. 

Uzun yıllar kurumsal hayatın içinde profesyonel olarak çalıştıktan sonra kendi işletmesini açtığını belirten Arzu Binay, “Yaklaşık 14 yıldır gayrimenkul sektöründeyim.İstanbul’dan gelerek iki yıl önce Isparta‘ya yerleştim. Isparta’da gayrimenkul ofisi açtım gayrimenkul sektöründe belli eğitimler sonucu aldığım gerekli eğitim belgeleri ve sertifikalarımla  açtığım gayrimenkul ofisimde her türlü daire ,arsa, tarla takas işleri, tapu takip işlemleri,daire alım satımı ,daire kiralaması,  arsa tarla alım satımı , tüm gayrimenkul işlerinizde hizmetinizdeyiz. 
Gayrimenkul konusunda kalite ve güvenin adresi olarak Isparta’da tek olmak için çabalıyoruz” ifadesinde bulundu. 

Gayrimenkul uzmanı Binay ayrıca, ”Her türlü gayrimenkul alım-satım ve kiralama işleminin yanında mülkiyet yönetimi, konsept planlama, proje ve arazi geliştirme, yatırım analizi ve değerleme konularında da hizmet veriyoruz. Bunu da yetkin ve eğitimli gayrimenkul danışmanı olarak üst düzey hizmet vererek, pazar hâkimiyetini sürekli arttırarak  ve mesleki etiğe bağlı çalışarak gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.

Yatırımcı ve genel kullanıcı tarafında kimi zaman durgunluk söz konusu olsa da, gayrimenkul her dönemde ayakta durabilen bir sektördür. Sektörel bazlı alınan önlemlerin süreçte etkisini göstereceği gibi,bunun sonucu olarak artan konut üretimi, sektörümüze gereken hareketliliği her zaman getirecektir”dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

MustafaAKBAŞ

26 Mayıs 2024 Pazar 09:53

İSPARTAYA gelenlerin çoğu emlak ci olmuş.bu toprakları çok iyi biliyorlar heralde tabikide soslu vat kap unutmamak gerekir.bende yetki ol lsay. Yeterlilik belgesi iki yıllık lisans olmadan işyeri actirmam .hale bu güller diyarına gerçi olan olmuş vesselammm

Güvenilir emlakçı bulabilirsek

26 Mayıs 2024 Pazar 09:28

Ofiste güneş gözlüğüyle, pekde güven vermiyor.Emlakçılara ,galericiler ,avukatlara karşı iki kere dikkatli olmak gerek!!!.

Emlakçılık konut çöktü

26 Mayıs 2024 Pazar 09:23

Artık emlak konut piyasası arsa piyasası çöktü.Millet evini satıyor,faize yatırıyor.. Mülteciler olmasa,öğrenciler olmasa kimseye satamazlarda,kirayada veremezler.

Ali

25 Mayıs 2024 Cumartesi 13:00

"Güven ve kalitede Isparta'da tek olmak" ifadesi müslüman esnaf için uygun düşmüyor. Diğer hepsi tukaka mı?

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR