13 Temmuz 2024 Cumartesi

Darıderesi Barajı'nda boğuldu

Darıderesi Barajı'nda boğuldu

Isparta

HABER/Gizem SARIKAYA- Isparta’da Darıderesi Barajı’nda 14 yaşındaki Ceren Gökboyun boğuldu. Olay yerine gelen ekipler tarafından sudan çıkarılan Gökboyun ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı.

Olay bugün saat 15.30 sıralarında Ayazmana Mahallesi’nde bulunan Darıderesi Barajı’nda meydana geldi. Darıderesi Barajı’nda Ceren Gökboyun boğuldu. Bir süre sonra suda çırpındığını gören arkadaşları ihbarda bulundu.

Olay yerine AFAD, UMKE, ISAK, İtfaiye, jandarma ve sağlık ekipleri sevk edildi. Ekiplerin müdahalesi ile sudan çıkarılan Gökboyun halat yardımıyla kurulan sedyeyle ambulans taşındıktan sonra hastaneye kaldırıldı. Hayati tehlikesinin olduğu öğrenildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Belediye çalışanlarının dikkatine

10 Temmuz 2024 Çarşamba 00:02

Saat 18 geçiyordu Şehitler parkındaki havuzda yüzen bir erkek çocuk bankta oturan iki erkek çocuk arkadaşları vardı havuzdaki çocuğu uyardım yüzmek yasak dedim dinlemedi bu sırada bir kız çocuk geldi boğulan Ceren arkadaşlarıymış haber verdi benim işim vardı yürüdüm gittim parkta oturan yaşlı beyler karşıdan seyir edeceklerine havuzda yüzmek tehlikeli deseler ya Belediye ekiplerinin dikkatine tabela koysunlar yarın bir gün olumsuz bir şey olmasın benden söylemesi

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR