05 Ekim 2022 Çarşamba

Saadet Parti İl Başkanlığına Yaşar Gürtoklu Getirildi

Saadet Parti İl Başkanlığına Yaşar Gürtoklu Getirildi

Sırtından defalarca bıçaklandı

Sırtından defalarca bıçaklandı

Tarlada acı son

Tarlada acı son

Belediye başkanının yeğeni çıktı

Belediye başkanının yeğeni çıktı

Çirkin bir olay ile karşı karşıya kalmış bulunuyoruz

Çirkin bir olay ile karşı karşıya kalmış bulunuyoruz

Isparta

MHP'de Kadın Aile Çocuk ve Engelli Politikalarından sorumlu İl Başkan Yardımcısı Fatma Karaarslan Cıgalı, Isparta'da M.Y. isimli şahsın 2 zihinsel engelli genç kız ile yaşadığı ahlak dışı ilişkiyi üzülerek ve esefle öğrendiklerini söyledi.

Açıklamasında ise; "Isparta’da bir kendini bilmez, şeref ve haysiyet yoksunu bir kişinin 2 zihinsel engelli kızımızla yaşadığı ahlak dışı ilişkiyi üzülerek ve esefle öğrendik. Bu konu taraflı tarafsız toplumun tüm kesimlerini insani bir görev olarak ilgilendirmektedir. Kaldı ki bu konu beni; hem engelli çocuk velisi olarak, hem anne olarak hem de Milliyetçi Hareket Partisi  il Başkan Yardımcısı Kadın Aile Çocuk ve Engelli politikaları (KAÇEP) Başkanı olarak son derece rahatsız etmiş ve tüm insani duyarlılığım ile bu paylaşımı yapmama sebep olmuştur. Milli ve manevi değerlerine son derece önem veren bir toplum olarak ne dinimizde ne de kültürel ve geleneksel yaşantımız içerisinde yer almayan, aksine aşağılanan çirkin bir olay ile karşı karşıya kalmış bulunuyoruz. Vicdanlarımızın yaralandığı bu durum insani değerlerimizi ve toplumsal değerlerimizi sorgulatır hale gelmiştir. Yaşanan bu insanlık dışı olaydan rahatsız olduğumuzu, şiddetle kınadığımızı ve sorumlularının adli ve insani boyutta takipçisi olacağımızı belirtmek isterim. Asla kabul edilemeyecek bu çirkin olayda adı geçen kim varsa tamamının en ağır şekilde cezalandırılması, benzer olayların caydırıcılığı yönünde son derece önem arz etmektedir" dedi.  

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Halk yorumcusuna cevap

22 Eylül 2022 Perşembe 18:10

Neden fesatlandın kopuk! Sen delikanlı isen adını soyadını bi yazsana.

Halk

22 Eylül 2022 Perşembe 16:34

Herkes bakan olmuş ahlak dersini vermek aile hayati düzgün insanların dir.Her önüne gelen adlı kurum sözcülüğü yapamaz .Vasif lazım yani

Vatandas

22 Eylül 2022 Perşembe 15:59

Cümleni düzelt ahlak dışı değil tecavüz bu ok

Baba

22 Eylül 2022 Perşembe 11:10

İlgi ve alakiniz için teşekkürler daha fazla üst düzey açıklamalar bekliyoruz toplum huzursuz bir engelli babası olarak söylüyorum.

Birkereden birşey olmaz derler ve giderler

22 Eylül 2022 Perşembe 11:07

Sizinkiler patdon ortaklarınız birkereden birşey olmaz derler yine. Ne dersiniz?

Atmaca

22 Eylül 2022 Perşembe 10:51

Aile bakanı cezasını verir

Dağlı

22 Eylül 2022 Perşembe 10:36

Ahlak dışı ilişki değil! Tecavüz!

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR