27 Mayıs 2024 Pazartesi

Çığlık sesine koştular

Çığlık sesine koştular

Isparta

Dün geceyarısı Çünür’de tepeden gelen yardım çığlıkları herkesi harekete geçirdi.

Çünür Mahallesi’nde bulunan ve bir dönem mermer ocağı olarak açılan tepeden gece saat 02.00 sıralarında gelen çığlık sesleri polis, jandarma, sağlık ekipleri hatta AFAD’ı teyakkuza kaldırdı.
Mahalle sakinleri tarafından 112’ye yapılan ihbarda dağlık alandan yardım çığlığına benzer sesler geldiği yönünde bilgi alan ekipler olay yerine kolluk kuvvetleri, ambulans ve AFAD ekibini yönlendirdi.
Şehit Ali Hekim Anadolu Lisesi yakınlarında bir süre çığlıkların geldiği noktayı tespit etmeye çalışan ekipler dağın eteğinde bulunan besihane yakınlarından geldiğini tespit ederek o noktaya yöneldiler.

ALKOLLÜ ŞAHIS ÇIKTI

Çevrede araştırma yapan polis Yunus timi ve jandarma ekipleri çığlıkların sahibini bulmakta gecikmedi. 60 yaşlarında olduğu tahmin edilen ve aldığı alkolün etkisi ile ayakta durmakta güçlük çeken şahıs jandarmaların yardımıyla dağdan alınarak yerleşim alanına kadar yürüyerek getirildi.
Serin havanın etkisi ve yürüyüş sayesinde kendisine gelen şahıs kendisini tanıyan bir mahalle sakini tarafından alınarak ikametgahına bırakıldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Medine

16 Eylül 2023 Cumartesi 19:38

Vatandaş denilen şahıs asıl cahilin dibi sensin,az oku az dinle de beynine kan gitsin,ulan gerizekalıların eline aldığı illetin peşinden devletin adamını niye meşgul ediyor bu insanlar daha acil daha insani kosullarda zorlanan insanlara yardım beklerken böyleleri mesgul etmemeli,bizim vergimizle alınıyor o yakıtlar ben bunun için mı veriyorum vergimi cahil vatandaş.

C.c

16 Eylül 2023 Cumartesi 19:16

Buradaki herkes de kendini devlet sanıyor herhalde.

Vatandaş

16 Eylül 2023 Cumartesi 14:30

Cahiller devletin işi bu zaten. Babasının hayrına mı yapıyor bu işi maaş alıyor devletten.

Devletci

16 Eylül 2023 Cumartesi 13:25

Bu şahısa devletin görevlilerini ve arcalarini meşgul etmek suçundan para cezası verilmeli

mehmet

16 Eylül 2023 Cumartesi 12:39

bu adamlardan bu arabaların mazotu alınmalı ... sen şeyinin kefine iç devlet arkanı toplasın

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR