26 Mayıs 2022 Perşembe

Diş Hekimliği Camiasının Acı Günü

Diş Hekimliği Camiasının Acı Günü

Seyir halindeki kamyon alev alev yandı

Seyir halindeki kamyon alev alev yandı

Isparta'da 19 Mayıs coşkusu

Isparta'da 19 Mayıs coşkusu

Minik Eray'ı kaybettik

Minik Eray'ı kaybettik

CHP'den Salı Pazarı çıkarması

CHP'den Salı Pazarı çıkarması

Isparta

CHP İl Başkanı Yalım Halıcı ve Merkez İlçe yönetimi, Salı Pazarı'na çıkarma yaptı. Hem vatandaşlar hem de pazar esnafı ile sohbet eden İl Başkanı Halıcı, fiyatların yüksek olmasına değindi, "Tek sorumlusu Ak Parti ve tek adamlık rejimidir" dedi.

CHP İl Başkanı, İl Yöneticileri, Merkez İlçe Başkanı ve Merkez İlçe Yöneticileri Salı Pazarı esnafını ziyaret ettiler. Esnaf dertli, üretim maliyetlerinin fazla olmasından şikayet ediyor diyen Başkan Halıcı; "Vatandaşın ise yüzü gülmüyor, pazar arabaları dolmuyor. Bu ekonomik krizden hep beraber çıkacağız" dedi.

Başkan Halıcı, fiyatların yüksek olduğunu ve vatandaşların alım gücünün gün geçtikçe düştüğünü söyledi.  Vatandaşları ve pazarcı esnafını dinlemeye geldiklerini belirten başkan Halıcı; Vatandaş mutsuz, dertli ve cebi delinmiş durumdadır. Vatandaşın alım gücü günden güne azalıyor" dedi.  

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Abdullah

12 Mayıs 2022 Perşembe 02:51

Rahmetli dedem de nahiyemizde CHP azaligi yapmış. Büyük camiin imamı olmayınca uzun süre imamlık yapmış, tahsisat (maaş) çıkartalım demişler, parayla imamlık yapılır mı, demiş. Dinimizi o ecdattan öğrendik biz.

Ali

11 Mayıs 2022 Çarşamba 21:41

Babam şuan 87 yaşında ve hep chp ye oy vermiştir.Babam 5 vakit namazını hiç bırakmamış biridir.Babam her 3-4 günde bir sakal traşını kendi oluyor...Şimdi ak roller size soruyorum.benim babam dinsiz mi ?

Çakal avcısı

11 Mayıs 2022 Çarşamba 19:09

Ispartali kes lan demagojiyi çakal seni.

Ispartalıyım

11 Mayıs 2022 Çarşamba 16:21

Gezerek, konuşarak,olmayacak vaatler vererek sorun çözmeyi düşüneneler ,devlet yönetmek o şekilde olmaz ,ayrıca bunlar gitsinde nasıl giderlerse gitsinler diyenler geleceklerin bu ülkeye ne getireceğini ve getiremediklerinde neler olacağını biliyormusunuz hiç sanmıyorum çünkü beyin yerine saksı taşıyan bir grupsunuz laf olsun diye muhalefet yapıyor karalıyorsunuz ,ABD karşıtı gibi durup onun emrine girmeye can atıyorsunuz işiniz reklam en iyi onu beceriyorsunuz kaosun destekçilerisiniz

Turgut

11 Mayıs 2022 Çarşamba 15:54

Yıllarca CHP dinsiz dediniz (CHP'nin de kusurları var tabi) fakat şu anda Süleyman Efendi, Yeni Asya ve Kuytul grubuna operasyon çeken CHP mi? Faiz günah deyip ardından kur korumalı mevduat sistemini işleten CHP mi? Mavi Marmara dosyasını uluslararası mahkemeye sunmayip İsrail'e jest yapan CHP mi? Filistin davası deyip onlardan vize isteyen fakat Yahudilerden vize istemeyen CHP mi? Ya Allah aşkına Ayetle dalga geçeni büyükelçi yapan CHP mi? Düşünün artık. Lafa değil işe bakılır.

hasan turan

11 Mayıs 2022 Çarşamba 15:25

komik adamlar türkiye tarihinin en önemli krizlerini yaşattınız ortaya koyduğunuz hiçbir gelecek planınız yok 20 yıldır her seçimi kaybetmişsiniz allah size fırsat verirse vay ülkemin haline ekip diye çıktıkları adamlara bak büyükşehirlerde elektirği hala çiftçiye bedava vereceksiniz diye bekliyoruz fiyatlar düşer o zaman

Hiç bir partiye Oy Yok

11 Mayıs 2022 Çarşamba 15:18

Akparti orta direkte ne din iman birakti,ne de para.Biz gidetsek gavur chp gelir diye ,din i pazarlayarak ulkeyi yedi bitirdi.Simdi her yer abdestli kapitalistlerle doldu.

Akpartiye oy verenler

11 Mayıs 2022 Çarşamba 15:12

Peki chp provakator dinsiz,iyide akpartide milleti zorla faize bulastirdı.Faiz haram degil mi.Ulkeyi vatanı göcmenler istila etti.Simdi kim provakator?akparti paran yoksa öl diyor.

İçyüzü

11 Mayıs 2022 Çarşamba 13:54

gönendeki iişalla, en galbi duygularımnan, kolonya yerine kolon yağı diyen 'osmanım' partiden gitmediği sürece sen de benim başkanım değilsin

adem

11 Mayıs 2022 Çarşamba 13:36

sorun üretmek için mi çözmek içinmi

gördük halkın değerlerini

11 Mayıs 2022 Çarşamba 13:30

FATİH halkın değerleri derken,bu milletin değeri meğeri yok kardeşim,cebinden başka

Fedakar

11 Mayıs 2022 Çarşamba 13:06

Bu CHP den bu ülke ne gördüde ne bekliyorsunuz, bunların işi profokotörlük heleki parti başkanı 20 senedir parti başında hiç bir başarı yok

Halo Dayınız

11 Mayıs 2022 Çarşamba 12:50

Vay yiğenlerim çıkmış meydana eferin yalnız başkan yiğenim arkandaki adamlara baktım maşallah hep alkollü fotoğraf atmışlar bunların başka işi gücü yokmu yiğenim eli boşları kovala etrafından yiğenim zarar verirler hepizi gözlerinizden öperim

Furkan candemir

11 Mayıs 2022 Çarşamba 12:33

Allah aşkına bunların gezdiği yerde bastığı yerde ot bitmez. Ben söylemiyorum ecdat söylüyor

Seyyah

11 Mayıs 2022 Çarşamba 11:18

Sayın Yalım söylediklerin henüz erken, getirden beton çorbası siparişi verildiği gün anlaslirsin.

Fatih

11 Mayıs 2022 Çarşamba 10:38

Daha fazla çıkın çarşıya pazara. Halkın değerleriyle daha barışık olun. Şu an Türkiye'yi daha profesyonel yönetebilecek kadro sizde. AKP'de ehliyetli insan çok çok az artık.

sadık

11 Mayıs 2022 Çarşamba 10:13

Gezip duracağına bir tır sebze getir muyittin başkandan dağıt hayrına ilçelere köylere ıspartaya, eniştesine acıyan misali.

Veysel

11 Mayıs 2022 Çarşamba 10:12

O pazarın acil kaldırılması Gülistan meydanına çekilmesi lazım.Bi yangın yada acil hasta olsa ambulans itfaiye giremez.

içine siyasal islamcı kaçmış mhpli

11 Mayıs 2022 Çarşamba 09:58

din elden getti esteuzubillah

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR