06 Haziran 2023 Salı

Çalıştığı hastane bahçesinde can verdi

Çalıştığı hastane bahçesinde can verdi

Isparta

25 yaşındaki erkek hemşire kontrole giderken kalp krizi geçirerek vefat etti Yalvaçlı erkek hemşire Denizli ilinde çalıştığı hastanenin bahçesinde geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi. 25 yaşında olan Nuh Sarıgül tüm müdahalelere rağmen hayata döndürülemedi.

Yalvaçlı olan ve hemşire olduktan sonra atanmayı bekleyen Nuh Sarıgül'ün 2 ay kadar önce kalp krizi geçirdiği ve sonrasında anjiyo olduktan sonra sağlığına yeniden kavuşarak Denizli ilinde özel bir hastanede sözleşmeli olarak çalışmaya başladığı öğrenildi. Dün rahatsızlanan ve hastanede muayene olan Nuh Sarıgül'ün yapılan tetkiklerde tüm değerlerinin normal olduğu söylendi ve öğleden sonra yeniden gelmesi istenerek evine gönderildi. Evde istirahat ettikten sonra yeniden hastaneye dönen talihsiz gencin hastane bahçesine geldiğ esnada rahatsızlandığı belirlendi. Acil servise götürülen Sarıgül'ün kalp krizi geçirdiği ve doktorların tüm müdahalesine rağmen duran kalbinin yeniden çalıştırılamadığı haber verildi. Yakınları tarafından cenazesi alınan Nuh Sarıgül bugün ikindi vakti Devlethan Camiinde kılınacak cenaze namazının ardından Sofular Mezarlığında toprağa verilecek.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

ismail

04 Ağustos 2022 Perşembe 23:57

Covid akabinde dayatılan sıvılardan olduğu kanatindeyim, çünkü bu durum sonrası kalp krizi özellikle gençlerde patladı.

öyle

04 Ağustos 2022 Perşembe 10:05

Allah rahmet eylesin. Hastane de doktorlarımız neyin var tamam al şu ilaçları git diyor, yanına bile yaklaşmıyorlar artık. Veterinere gitsem daha iyi muayene eder daha faydalı şeyler önerir emin olun.

Hacı

01 Ağustos 2022 Pazartesi 23:49

Bence tetkik yapmadılar, tetkik olsa çıkardı, ayrıca ger göndermeleri de sorunlu, TCK ve bilimum mevzuat çiğnenmiştir, hastane yetkilisi , muayene yapnalr sorgulanmalı

Hasan

01 Ağustos 2022 Pazartesi 21:50

Öncelikle genç kardeşimize Allah dan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyorum. Şimdi bu kardeşimiz kalp krizi geçirip anjio oluyor tekrar rahatsızlık geçiriyor çalıştığı hastane birşeyin yok diyerek kısa sürede dinlemesine müsaade bile etmeden hemen işe koşuyor. Kapitalist düzenin insanı acımadan sömürmesi ne yazık ki.

S.a

01 Ağustos 2022 Pazartesi 17:34

Katılıyorum hem kendilerinin hemde israrla yakınlarının sebebi oldular

İlginç

01 Ağustos 2022 Pazartesi 16:27

Covid mi öldürsün. Ne saçma sapan yorum. İnternetten okuyup okuyup prof oluyor millet.

Covit bahane aşılar şahane

01 Ağustos 2022 Pazartesi 16:25

Covit 19 bahane Aşılar şahaneAşılar covitten daha çok can alacak göreceksiniz

Vatandaş

01 Ağustos 2022 Pazartesi 16:09

Bu mallara ne yapsan boş. Devlet aşıya ilk önce temkinli yaklaştı. Resmen küfretiniz. İlk olarak inaktif aşı diye sinovac getirdi. Eleştirdiniz. Sonra Biontech getirdi. Onu da eleştirdiniz. Sonra kendisi aşı geliştirdi. Onu da eleştirdiniz. Sıkı tedbirler aldı saldırdınız, Tedbirleri gevşetti yine aynı terane. Yahu sizin derdiniz ne. Susun artık da kafa zikmeyin artık.

vatan sağolsun

01 Ağustos 2022 Pazartesi 15:48

inna lillahi ve inna ileyhi raciun. Rabbim rahmet eylesin, kabri nur mekanı cennet olsun. böyle acı bir kaybın haberini bile hükümetimiz ve devletimiz aleyhine siyaset aracı yapmak... "pis siyaset" denen bu olsa gerek. Devletimiz hiç kimseye ZORLA aşı yapmadı. kaldı ki güney koreli bilim insanlarının geçen hafta yayınladıkları bilimsel araştırma sonuçlarına göre pandemiden sonraki kalp krizi ölümlerinin aşı olmayanlarda olanlara göre daha fazla görüldüğüdür.

Abdülhamid

01 Ağustos 2022 Pazartesi 15:34

Çok üzücü. Allah rahmet eylesin

Koşunaşıya

01 Ağustos 2022 Pazartesi 15:17

Kalp krizi ölümlerini neredeyse hiç duymazke. 2 senedir patlama yaşandı hemde sapasağlam genç ünsanlar ölüyor neden akletmiyorsunuz niye anlamak istemiyorsunuz bu kadar mı kalbiniz köreldi beyniniz köreldi? Devlet ölüm istatistiklerini bile paylaşmıyor devlet doğru dürüst kıyım yapılıyor yavaş yavaş yapılıyor görün vurulduğunuz ve insanları zorla vurulmaya ittiğiniz sıvının gerçek yüzünü artık!

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR