26 Mayıs 2022 Perşembe

Diş Hekimliği Camiasının Acı Günü

Diş Hekimliği Camiasının Acı Günü

Seyir halindeki kamyon alev alev yandı

Seyir halindeki kamyon alev alev yandı

Isparta'da 19 Mayıs coşkusu

Isparta'da 19 Mayıs coşkusu

Minik Eray'ı kaybettik

Minik Eray'ı kaybettik

Boğaziçi Koleji'nde kayıtlar başladı

Boğaziçi Koleji'nde kayıtlar başladı

Isparta

Boğaziçi Kolejinde 2022- 2023 kayıtları başladı. Boğaziçi Koleji Yönetim Kurulu'nun ise velilere bir mesajı var.

Değerli Velimiz,

Boğaziçi Koleji olarak misyonumuz; zengin geçmişinden aldığı güçle, kendisine emanet edilen öğrencilerini sosyal becerileri gelişmiş, etik değerlere saygılı, çevre sorunlarına duyarlı, inisiyatif sahibi, takım ruhuna sahip, başarılı, dünya vatandaşı bireylere dönüştürmek ve geleceğe hazırlamaktır.

Geleceğin teminatı olan çocuklarımızı çağdaş   dünya insanı şuuruna sahip bireyler olarak yetiştirmek; bilginin gücüne inanan , bilgisini insanlık yararına kullanan  duyarlı gençler olmalarını sağlamak , öğrencilerimizin ve okulumuzun adını ulusal ve uluslararası düzeyde duyurmak temel hedefimizdir.

En değerli varlığınızı bizlere emanet ediyorsunuz. Bu kıymetli emanetin farkında olan bizler-Boğaziçi Koleji Ailesi- sizleri ailemizin kıymetli bir ferdi olarak görüyor, 2022-2023eğitim-öğretim yılında sizlerle beraber olmayı arzu ediyoruz. Bu maksatla 17 Ocak 2022 tarihi itibariyle kayıt sürecimizi başlatıyor olduğumuzu bildirmek isteriz.

Okulumuzun 2022-2023 eğitim-öğretim sürecinin planlanması açısından sınıflarımızın ve sınıflarımızda öğrenim görecek öğrencilerimizin belirlenmesi, gerçekleştirilecek çalışmaların programlanması açısından önem arz etmektedir.

Siz kıymetli velilerimizden, kayıt işlemleri esnasında sunulacak erken kayıt ve kurumlar ile yapılan iş birliği anlaşmalarına tanınan  indirimlerden yararlanabilmeniz için 14 Şubat -15 Mart  tarihleri arasında ilgili kademe okul yöneticilerimizle online ya da gerekli tedbirler alınarak yüz yüze olarak iletişime geçmenizi bekliyor, çocuklarımız için geleceğe hep birlikte güvenle  ulaşmak için  iş birliği içerisinde olmayı arzu ediyoruz.

 

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR