08 Şubat 2023 Çarşamba

ISPARTALI ÇİFT DEPREMDE HAYATINI KAYBETTİ

ISPARTALI ÇİFT DEPREMDE HAYATINI KAYBETTİ

Muhammed Yusuf Karaarslan hayatını kaybetti

Muhammed Yusuf Karaarslan hayatını kaybetti

Davraz'da mahsur kalan vatandaşlardan tepki

Davraz'da mahsur kalan vatandaşlardan tepki

Isparta'da 60 dairelik site rezilliği yaşadı

Isparta'da 60 dairelik site rezilliği yaşadı

Birlik, beraberlikle memleketimize hizmet etmek zorundayız

Birlik, beraberlikle memleketimize hizmet etmek zorundayız

Isparta

Büyük Birlik Partisi (BBP) Isparta İl Başkanlığı görevine getirilen Nafi Duru ve yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’e nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarette belediye yatırımları ve karşılıklı işbirliği konuları ele alındı.

BBP İl Başkanı Nafi Duru, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’i ziyaret ettiklerini belirterek, “Kendimizi tanıtmak, Büyük Birlik Partisi içerisinde olduğumuzu yansıtmak için ziyaret etmek istedik. Değerli halkımıza destek olmak için Isparta’da varız. Cumhur ittifakımız var, devam edeceğiz. İlerleyeceğiz ve güzel şeyler yaşayacağız diye düşünerek, şahsım ve teşkilatım olarak arkanızda olduğumuzu belirtmek istiyorum” dedi.

Ziyaretlerinden dolayı Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Nafi Duru ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür eden Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, “Yeni almış olduğunuz görevinizin hayırlı olmasını diliyorum. Memleketimizin daha iyi gelişmesi, daha güzel işler yapılması ve refah düzeyimizin daha üst seviyelere çıkabilmesi için yaptığımız çalışmalara desteklerinizin olmasını bilmek bizleri çok mutlu ediyor. Bu memleket hepimizin. Hep birlikte, beraberlik içerisinde bu memlekete hizmet etmek zorundayız. Sizler de bizleri bugüne kadar hiç yalnız bırakmadınız. Davamızı davanız olarak gördünüz ve hep beraber bu güzel günlere geldik. Beraber daha güzel hizmetler yapmak istiyoruz. Desteğinizden dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Seçim startı verildi. İnşallah seçim döneminde de sizlerle güzel çalışmalar yaparak, yaptığımız çalışmaları halkımıza anlatmalıyız. Neden bu işe talip olduğumuzu, neden yeniden bu görevi almamız gerektiğinihep beraber güzelce anlatıp bilgilendirmemiz gerekir. Burada vazifemiz budur. Sizlerle beraber bu vazifeyi yerine getireceğimiz inancındayım. Rabbim sizlere kolaylıklar versin. Görevinizde başarılar diliyorum. Sizlerle her zaman birlik ve beraberlik içerisinde olduğumuzu söylemek istiyorum. Ziyaretiniz için çok teşekkür ederim” ifadelerinde bulundu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Celal

25 Ocak 2023 Çarşamba 09:44

Bbp kaç oyu var ne etkisi var acaba

Abdülhamid

25 Ocak 2023 Çarşamba 01:22

Rahmetli ile bu parti bitmiştir.

Ispartali

24 Ocak 2023 Salı 22:58

Cumhur ittifaki bu secimde yerleyeskan olacak.Millete yaptiklari zulum sona erecek insaallah.

SÜMEYRA

24 Ocak 2023 Salı 16:48

şükrü vekil olacakmışşşşşş

başarılar dilerim

24 Ocak 2023 Salı 14:35

getirilen ne ya :) demokraside seçimle olmazmı herşey... milletvekili seçimlerinde seçenekli istiyoruz halkın seçimi olsunki belli olsun

çakal avcısı

24 Ocak 2023 Salı 14:34

sinanın katillerini verin,vermezseniz 4 ay sonra alacağız

Mülteci

24 Ocak 2023 Salı 14:14

Ülke mülteci dolu hiçbirinız umrumda degıl yazıklar olsun

Alper

24 Ocak 2023 Salı 14:07

Siz önce Muhsin Başkana sahip çıkın, suikast hale aydınlanmadı, her geçen gün üstü örtülüyor, bir de utanmadan Yeter Söz Milletin diyorsunuz, bir tarafta Muhsin başkan diğer tarafta Sinan Başkan, işiniz gücünüz menfaat devşirmek

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR