02 Ekim 2023 Pazartesi

Motosiklet tıra çarptı

Motosiklet tıra çarptı

Belediyemiz kimsesizlerin kimsesi

Belediyemiz kimsesizlerin kimsesi

Isparta

Isparta Belediyesi, Davraz Mahallesi 3946 sokakta engelli kızıyla yaşayan Keziban Eryılmaz’ın talebi üzerine evlerinin kötü durumda olan çatısını yeniledi. Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’e teşekkür eden Eryılmaz, “Böyle bir belediye her yerde bulunmaz. Bir telefonla gelip, talep edileni yerine getirmek güzel bir olay. Belediyemiz kimsesizlerin kimsesi” dedi.

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, engelli vatandaşlardan gelen talepleri geri çevirmiyor, onların hayatlarını kolaylaştırıcı atılması gereken adımlarla ilgili gerekli talimatları veriyor. Bugüne kadar çok sayıda engelli vatandaşa yeni ev yapılırken, evlerinin içerisinde hayatlarını daha kolay sürdürmeleri için gerekli tadilat çalışmaları gerçekleştirildi. Talepler doğrultusunda Isparta Belediyesi tarafından engelli vatandaşların talepleri yerine getirilmeye devam ediliyor.

Davraz Mahallesi 3946 sokakta engelli kızıyla yaşayan Keziban Eryılmaz, evinin çatısının eski ve kötü durumda olması dolayısıyla yenilenmesi konusunda belediyeye talepte bulundu. Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’in talimatları doğrultusunda evin çatısının kiremitleri değiştirilerek, tadilattan geçirildi.

Evinin çatısının yenilenmesinden dolayı Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’e teşekkür eden Keziban Eryılmaz, Isparta Belediyesi’nin bir telefonla gelip, gerekli çalışmaları yaptığını söyledi. Eryılmaz, “Belediyemizden Allah razı olsun. Engelli komşularımızın evlerini de yaptılar. Böyle belediye her yerde bulunmaz. Bir telefonla gelip, talep edileni yerine getirmek güzel bir olay. Belediyemiz kimsesizlerin kimsesi. Belediye Başkanımıza çok teşekkür ederiz” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Sinan Karahan

06 Haziran 2023 Salı 19:16

Çünür Hz ali camii karşısına boydan boya tüm kaldırımı kaplayacak şekilde beton malzeme bıraktılar. Tam okul yolu. Çocuklar ezilme tehlikesi geçiriyor. Yoldan yürütmek zorunda kalıyoruz. Hesap soran yok

ZAGOR (BALTALI İLAH)

06 Haziran 2023 Salı 17:32

ALLAH(C.C) Razı olsun..

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR