17 Nisan 2024 Çarşamba

Atakan Yazgan Isparta'yı kurtaracak projelerini Vali Baruş ile paylaştı

Atakan Yazgan Isparta'yı kurtaracak projelerini Vali Baruş ile paylaştı

Isparta

Cumhuriyet Halk Partisi Isparta Belediye Başkan Adayı Atakan Yazgan ve ekibi, Isparta Valisi Aydın Baruş'u makamında ziyaret etti.

Isparta Valisi Aydın Baruş, Isparta Belediye Başkan Adayı Atakan Yazgan'ı ve beraberinde CHP İl Teşkilatını, Meclis Üyesi Adaylarını makamında ağırladı.

Isparta Valisi Aydın Baruş tarafından samimi ve hoşgörüyle karşılanan Cumhuriyet Halk Partisi Isparta Belediye Başkan Adayı Atakan Yazgan, gündeme dair konulara değindi.

Vali Baruş'un "Isparta Belediyesi'ne hizmet açısından nasıl yenilikler katmayı planlıyorsunuz?" sorusuna Yazgan ilk olarak "halk ekmek, halk süt ve halk et fabrikalarıyla Isparta'nın seviye atlayacağını düşünüyoruz" cevabını verdi.

Tarafikle ilgili rahatlamaları da beraberinde yapılması gerektiğini vurgulayan Cumhuriyet Halk Partisi Isparta Belediye Başkan Adayı Atakan Yazgan, Isparta'nın gelişmesinin bir hayli önemli olduğunu ve bir takım konuların ivedilikle gerçekleşmesi gerektiğini söyledi.

TURİZM ÖNEMLİ

Konuşmasında sağlık ve spor turizmine de değinen Yazgan, Isparta'nın incisi Davraz'da, kamp yerlerinin artması ve geliştirilmesine dikkat çekerek, turizmin ilimiz açısından önem taşıdığını iletti.

BARUŞ ÇALIŞMALARINDA BAŞARILAR DİLEDİ

Isparta Valisi Aydın Baruş'u makamında ziyaret eden Cumhuriyet Halk Partisi Isparta Belediye Başkan Adayı Atakan Yazgan'a çalışmalarında başarılar dilediğini vurgulayan Aydın Baruş, Yazgan'la birlikte objektiflere de poz verdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

chpli

01 Mart 2024 Cuma 01:52

11 erkek futbol maçına mı gittiniz, ekipte 1 tane bile kadın yok, yeri gelince akp kadınlara değer vermiyor derdiniz, akp ülkeyi arabistan yapacak dersiniz, nerede kadın erkek eşitliği dersiniz ama hep laf. benim oyum bu dönem akpye arkadaş

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR