28 Mayıs 2023 Pazar

Evinde ölü bulundu

Evinde ölü bulundu

BİR DEVİR KAPANIYOR

BİR DEVİR KAPANIYOR

Türk Yıldızları Isparta'da gösteri uçuşu yapacak

Türk Yıldızları Isparta'da gösteri uçuşu yapacak

Isparta Gül Festivali'nde sahne alacak sanatçılar

Isparta Gül Festivali'nde sahne alacak sanatçılar

Akaryakıta zam geliyor

Akaryakıta zam geliyor

Isparta

Rusya-Ukrayna savaşıyla birlikte brent petrol fiyatlarında dalgalanma sürerken, benzin ve motorin fiyatları da indirim ve zam haberleriyle değişkenlik gösteriyor. Bu gece yarısından itibaren benzine 75 kuruş zam gelmesi beklenirken, fiyat artışıyla birlikte İstanbul'da benzinin litresi 21 lira 32 kuruştan, Ankara'da 21 lira 67 kuruştan ve İzmir'de ise 21 lira 5 kuruştan satılacak.

Brent petrol fiyatları ve dövizdeki değişikliklerle birlikte vatandaşlar benzin ve motorin fiyatlarını takibe devam ediyor.

BU GECE YARISINDAN İTİBAREN ZAM GELİYOR

26 Mayıs Cuma gününden itibaren geçerli olmak üzere benzine 75 kuruş zam gelmesi bekleniyor. Pompaya yansıyacak fiyat artışıyla birlikte İstanbul'da benzinin litresi 21 lira 32 kuruştan, Ankara'da 21 lira 67 kuruştan ve İzmir'de ise 21 lira 5 kuruştan satılacak.

AKARYAKIT FİYATLARI NASIL HESAPLANIYOR?

Akaryakıt fiyatları, Türkiye'nin de dahil olduğu Akdeniz piyasasındaki işlenmiş ürün fiyatlarının ortalaması ile dolar kurundaki değişiklikler baz alınarak rafineriler tarafından hesaplanıyor. Bu hesaplanma sonucunda dağıtım firmalarınca uygulanan fiyatlar, rekabet ve serbesti nedeniyle şirketler ve kentlere göre küçük değişiklikler gösterebiliyor.

EPGİS FİYAT DEĞİŞİMLERİNİ DUYURMAMA KARARI ALMIŞTI

EPDK'nın fiyatlardaki değişimi açıklayan tek sendika olan EPGİS hakkında suç duyurusunda bulunmasının ardından, sendika dava süreci sonlanana kadar akaryakıttaki fiyat değişimlerini vatandaşlarla paylaşmayacağını açıklamıştı.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

İPTAL

25 Mayıs 2023 Perşembe 19:55

ZAM İPTAL BRENT DÜŞTÜ

Ispartalı

25 Mayıs 2023 Perşembe 15:24

Zamımıza koydular yine! Verin mehteri gabarda petrol bulduk heyooooo

vatandaş

25 Mayıs 2023 Perşembe 14:25

Önemli değilllll

Nur

25 Mayıs 2023 Perşembe 14:01

Bugün yılmazlar markete gittim reyondaki çayların yarışı yok moder evler ŞUBESİ demekki zam var.Ama zabıta valilik uyuyor.

Vatandaş

25 Mayıs 2023 Perşembe 13:34

Bu gel3cek zam 29 mayis ve sonrasi gelecek zamlara bakinca devede kulak olacak.Asagidan giren kaziklar aetik agzimizdan cikacak ve nihayet gorunur olacak.Gerci mabadina gireni hissetmeyen agzindan cikinca hissedermi bilmiyorum.Yasayacagiz ve gorecegiz.Toggu durduramayacigiz.

Aaa

25 Mayıs 2023 Perşembe 12:17

Oooo müjdeler olsun zam geliyor

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR