30 Mayıs 2024 Perşembe

AFADER'den Eğirdir'e ziyaret

AFADER'den Eğirdir'e ziyaret

Isparta

Eğirdir, Afet Göçmenleri Dağcılık Eğitim Turizm Spor Yardımlaşma Derneği (AFADER) heyetine ev sahipliği yaptı. AFADER Başkanı Mehmet Bilir, Genel Sayman Mustafa Badur ve Eğitmen Adnan Tasar, Eğirdir'e gelerek bir dizi önemli görüşme ve etkinlik gerçekleştirdi.
Eğirdir Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Ünsal ile bir araya gelen AFADER heyeti, şehri ziyaret ederek çeşitli incelemelerde bulundu. Görüşmeler sırasında afet konuları üzerine fikir alışverişinde bulunuldu ve ileriye dönük ortak çalışmaların önemi vurgulandı.
Heyet, Eğirdir'deki ziyaretleri sırasında, şehrin doğal güzellikleri ve turizm potansiyeli hakkında bilgi aldı. Aynı zamanda, AFADER'in gelecekteki faaliyetleri ve Eğirdir ile işbirliği fırsatları da ele alındı.
AFADER Başkanı Mehmet Bilir, yapılan görüşmelerin olumlu ve verimli geçtiğini belirterek, Eğirdir Belediye Başkanı Mustafa Özer başta olmak üzere Eğirdir Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Ünsal ve diğer yetkililere teşekkürlerini iletti. İki taraf arasında yapılan bu buluşma, afetlerle mücadele konusunda daha etkin ve işbirlikçi adımların atılmasına olanak sağlayacak.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR