06 Temmuz 2022 Çarşamba

ŞEHİT ENES ÖZGÜL’ÜN DUYGU DOLU VASİYETİ

ŞEHİT ENES ÖZGÜL’ÜN DUYGU DOLU VASİYETİ

Polise Başvurdu

Polise Başvurdu

Adını tarihe altın harflerle yazdırdı

Adını tarihe altın harflerle yazdırdı

1 MİLYON TL DOLANDIRDI

1 MİLYON TL DOLANDIRDI

Açık cezaevlerindeki hükümlülerin izinleri uzatıldı

Açık cezaevlerindeki hükümlülerin izinleri uzatıldı

Isparta

Açık cezaevlerinden salgın izni için evlerine giden mahkumlara müjdeli haberi veren Erdoğan, "31 Mayıs'ta sona eren açık cezaevlerindeki hükümlülerin Covid-19 izinlerini, 31 Temmuz 2023'e kadar uzatıyoruz" dedi.

DÖNMEYEN FİRARİ SAYILACAK

COVID-19 izninden bugüne kadar 200 bin Mahkûm faydalandı. Hükümlülere cezalarının geri kalanını çekmesi gerektiği tebligatla bildirilecek. Cezaevine dönmeyenler firari sayılacak ve haklarında yakalama kararı çıkarılacak. Bakanlık kaynaklarından alınan bilgiye göre COVID-19 izninden dönecek hükümlüler, Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü'ne (CTE) ait https://cte.adalet.gov.tr/ resmi web sitesinden TC kimlik numaralarını girerek, girmek istedikleri cezaevlerine ilişkin tercihte bulunacaklar. Bu cezaevlerinde yer yoksa en yakın cezaevine yerleştirilecekler. Hükümlüler dönecekleri ceza infaz kurumlarını CTE'nin resmi web sitesinde oluşturulacak sorgulama ekranı üzerinden öğrenebilecekler.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

guzelhaberhazretierdogan

25 Mayıs 2022 Çarşamba 00:42

Seçime doğru genel af da çıkarır bunlar. İyisi mi ben daha af çıkmamışken bir fırsatını bulup güzel bir vurgun yapayım da bir köşeye gömeyim. Gidip kendim teslim olurum, nasılsa reis seneye beni dışarı salar. Tabi oy için din bile satılır, suçluları serbest bırakmak ne ki?

Vatandaş

24 Mayıs 2022 Salı 22:10

Canı yananın hakkı ne olacak suçu işleyen cezasını çekmeli öbür tarafta af yok

Adalete bak

24 Mayıs 2022 Salı 20:30

Covid normal vatandaşa gelince bitti de mahkuma gelince hala devam mı ediyor

Umut

24 Mayıs 2022 Salı 16:32

Her kez hata yapabilir unutmamak lazım her kez bir engelli her kez bir kadar mahkumu adayıdır hayatın kime ne getireceğini karşısına ne çıkacağını Allah bilir onun için her kez bir kere affedilmeyi hak ediyor tekrarını yaparsa zaten cezasının iki katını çeker onun için doğru alınmış Bi karar

ışıkkentli

24 Mayıs 2022 Salı 14:57

Neden mahkum olmuşlar ? suç işlediler diye. O zaman bu cezanın anlamı var mı? Siz suç işlemeye teşvik ediyorsunuz. Eskiden barınacak yeri olmayanlar, kışa doğru suç işler 3-5 ay ceza alır kışı cezaevinde geçirirlerdi. Bunlar bile bugünkü uygulamadan daha makul gözüküyor. Popülizmin bu kadarına da PEEEEES doğrusu.

BND

24 Mayıs 2022 Salı 12:36

NE KADAR UYUŞTURUCUDAN İÇERDE OLMASI GEREKEN VARSA DIŞARDA GEZİYOR

SERDAR

24 Mayıs 2022 Salı 10:22

oy uğruna ne varsa yapılır benim ülkemde kınıyorum

ayaktaki yolcu

24 Mayıs 2022 Salı 08:58

kader mahkumu diyorlar ya bunlara bize de bari kader mağduru desinler ozaman evi soyulan ben yaralanan ben öldürülen ben hakarete uğrayan ben taciz edilen ben tecavüze uğrayan ben şiddet gören ben sonra covid izni salıverin gali cezaevine girip çıkanların en az yüzde 25 geri giriyor oraya ne hikmetse ıslah edemiyor devletimiz bunları tam anlamıyla şımartıldılar artır iyice

Tarih ince işçilik

23 Mayıs 2022 Pazartesi 23:20

Tarih incecik işlenmiş... ne hikmetse... bakalım bu 400 bin kişiden ne kadar oy devşirecekler...

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR