07 Ağustos 2022 Pazar

Murat Baltaş hayatını kaybetti

Murat Baltaş hayatını kaybetti

Çalıştığı hastane bahçesinde can verdi

Çalıştığı hastane bahçesinde can verdi

Ispartalı askerimiz hain saldırıda yaralandı

Ispartalı askerimiz hain saldırıda yaralandı

Ramada Otelin sahibi hayatını kaybetti

Ramada Otelin sahibi hayatını kaybetti

8 Gündür Haber Alamadığı Kızının Kaçırıldığı İddiasıyla Polise Başvurdu

8 Gündür Haber Alamadığı Kızının Kaçırıldığı İddiasıyla Polise Başvurdu

Isparta

Isparta'nın Eğirdir ilçesinde babası ve babaannesi ile yaşayan G. Göcgün'den (18), 26 Haziran'dan beri haber alınamıyor. Esat Göcgün, kızının 2 kişi tarafından kaçırıldığı iddiasıyla polise başvurdu.

Eğirdir'in Sanayi Mahallesinde oturan Esat Göcgün, kızı G. Göcgün'den 26 Haziran'dan bu yana haber alamadığını belirterek, İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne kayıp başvurusunda bulundu. Esat Göcgün, kızının kaçırıldığını ileri sürdü. Kızının Ramazan Bayramı'nın birinci günü de ortadan kaybolduğunu, bir hafta sonra geri döndüğünü anlatan Esat Göcgün, "Ayın 26'sında saat 10.30- 11.00 arası kızımı evin yanından kaçıran şahıslar elini kolunu sallayarak geziyor. Benim kızım halen kayıp, ses seda yok. Şimdiye kadar sosyal medyadan cevap verirdi. Kızımı kaçıran Ö.D. ile R.B.'nin adalet karşısına çıkarılmasını, kızımın bulunarak devlet koruması altına alınmasını istiyorum. Daha önce de kızım kaçırıldı. Götüren şahısların hepsinden şikayetçi oldum. Kızım şikayetçi olmadığı için 'Bir şey yapamıyoruz' diyorlar. 2 oğlum var, ağabeyleri ikisi de cezaevinde şu anda. Ben annemle ve kızımla aynı evde yaşıyorum. Kızıma musallat olan bu şahısların adalet önünde hesap vermesini istiyorum" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Akıllı olun

04 Temmuz 2022 Pazartesi 14:27

Kızlar hangi akla hizmet kaçıyorlar acaba sonra pişman olsalar ne fayda kaçan kıza gittiği yerde değer vermezler ailelerinin kıymetini bilsinler okusunlar meslek sahibi olsunlar kişisel gelişim kursları var Belmek halkeğitimin açtığı buralara gitsinler pembe hayaller çobuk biter

Salih

04 Temmuz 2022 Pazartesi 13:57

Rabb'im yardımcıları olsun. Devletimizin tüm imkanları ile seferber olması lazım. Herkesin ailesi var.

Körkülerli

04 Temmuz 2022 Pazartesi 13:14

Abi kaç oldu bunun kaybolduğu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR