05 Ekim 2022 Çarşamba

Saadet Parti İl Başkanlığına Yaşar Gürtoklu Getirildi

Saadet Parti İl Başkanlığına Yaşar Gürtoklu Getirildi

Sırtından defalarca bıçaklandı

Sırtından defalarca bıçaklandı

Tarlada acı son

Tarlada acı son

Belediye başkanının yeğeni çıktı

Belediye başkanının yeğeni çıktı

3-5 Yaş öğrencilerin eğitimi desteklenecek

3-5 Yaş öğrencilerin eğitimi desteklenecek

Isparta

Temel Eğitim Genel Müdürlüğü Şube Müdürü Sabri ÖZDEMİR’in Katılımlarıyla Isparta’da Toplantı Gerçekleştirildi.

Millî Eğitim Bakanlığı Temel Eğitim Genel Müdürlüğü Şube Müdürü Sabri ÖZDEMİR’in katılımlarıyla Isparta İl Millî Eğitim Müdürlüğünde toplantı gerçekleştirildi. Toplantı İl Millî Eğitim Müdürü Erhan BAYDUR’un açılış konuşmasıyla başladı. İlk olarak 5 yaş öğrencilerin okullaşma oranının yüzde yüz olmasının hedeflendiği, 3-5 yaş okul öncesi çocukların eğitiminin desteklenmesi amacıyla Millî Eğitim Bakanlığı ile Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığıyla protokol yapıldığı hususları paylaşıldı. Ardından Temel Eğitimde 10.000 Okul Projesi kapsamındaki çalışmalar okul bazında değerlendirildi. Genel görüş ve değerlendirmelerin ardından toplantı sona erdi.  Daha sonra Temel Eğitim Genel Müdürlüğü Şube Müdürü Sabri ÖZDEMİR, saha inceleme ve değerlendirmelerde bulunmak üzere “Temel Eğitimde 10.000 Okul” projesi kapsamındaki okulları ziyaret ederek yapılan çalışmalar ile ilgili bilgi aldı.

 

 

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Ispartalı

07 Ağustos 2022 Pazar 22:26

Göstermelik toplantı yapmasınlar icraat yapsınlar 3 yaşındaki çocuğumuz için Ispartada gitmediğimiz bağımsız anaokulu kalmadı hepsi de 3-4 yaş gurubuna sınıf açmayacaklarini söyledi. Ancak baska illerde 3 yaştan itibaren bağımsız anaokullarında sınıf açılıyor bizim ise bütün şehirde bir tek anaokulu bile açmıyor. İlla özel anasınıflarına mı gideceğiz. Bari bir tane anaokulu 3-4 yaş gurubuna sınıf açsın gönderelim lafı bırakıp iş yapsınlar lütfen

Ne temeli ne çatısı hepsi laçka

07 Ağustos 2022 Pazar 14:47

Temel eğitimi ne yapacaklar imam hatibe kuran kurslarına yada sübyan kuran eğitimlerine gönderin zaten heryerde nasılsa yapılıyor yahu bu ülkede din bile doğru öğretilmiyor temel eğitimimi doğru öğretecekler..

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR