22 Şubat 2024 Perşembe

Atakan Yazgan, haftaya hızlı başladı

Atakan Yazgan, haftaya hızlı başladı

Isparta

Cumhuriyet Halk Partisi Isparta Belediye Başkan Adayı Atakan Yazgan, haftaya hızlı bir başlangıç yaparak çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Bugün gerçekleştirdiği ziyaretlerle, şehrin çeşitli kesimlerinden gelen talepleri ve ihtiyaçları değerlendirdi.

Gülpetek Sanayi Kooperatif Başkanı ile Sanayi Sohbeti: Yazgan, günü Gülpetek Sanayi Kooperatif Başkanı Mehmet Boyacı'yı ziyaret ederek başladı. Burada, Isparta'daki sanayi sektörünün durumu ve geleceği üzerine görüş alışverişinde bulundular. Isparta'nın sanayi potansiyeli ve sektörlerin ihtiyaçlarına yönelik fikir alışverişi yaparak, şehrin ekonomik kalkınmasına katkı sağlama yolunda fikir birliğine vardılar.

Hukuk ve Adalet Sohbeti Çetinkaya Hukuk Bürosu'nda: Ardından Çetinkaya Hukuk Bürosu'nu ziyaret eden Yazgan, Avukat Ali Fuat Çetinkaya ile bir araya geldi. Hem ülke genelinde hem de Isparta'da adalet ve hukuk konularını ele aldılar. Adaletin sağlanması ve hukukun üstünlüğü ilkeleri çerçevesinde gelecek için neler yapılması gerektiği üzerine görüş alışverişinde bulundular.

Kafeler Caddesi Esnafıyla Buluşma: Günün son ziyareti ise Kafeler Caddesi'nde gerçekleşti. Yazgan, burada esnafı ziyaret ederek, onların sorunlarını dinledi ve gelecek dönemde alınacak önlemler konusunda fikir alışverişinde bulundu. Esnafın taleplerine kulak vererek, yerel ekonomiye destek sözü verdi.

Atakan Yazgan'ın gerçekleştirdiği bu ziyaretler, şehrin farklı kesimlerinden gelen sesleri dinleyerek ve çözüm odaklı bir yaklaşım sergileyerek, Isparta'nın geleceği için yapılan çalışmalara katkı sağlamayı amaçladığını bir kez daha gösterdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Yapacağınız projeleri anlatın

13 Şubat 2024 Salı 08:02

Atakan bey,ıspartaya minibüs hattı kurabilecekmisiniz???sabahları Ayazmanadan tip fakultesine otobüsle gidemiyorsunuz,tramvay olmadığı için bari minibüs getirseniz.Otobus karteli var ıspartada,herkes korkuyor,hiç bir belediye başkanı minibüs getireceğiz diyemiyor!!..

Yazık

12 Şubat 2024 Pazartesi 21:45

1 Nisan günü bunların çevirdiği entrikakarı göreceksin başkanım ama merak etme ön seçim olursa yalım bitti vekillik için hazırlık yap artık

Kaportacı

12 Şubat 2024 Pazartesi 21:30

Busefer boyaciyi ekibini salarda göremiyoz sıyasetden elini çekmiş belli

sdk

12 Şubat 2024 Pazartesi 19:51

chp demek= halıcı demek= pişmanlık demek ıspartaya ne faydan oldu 10 aydır ey halıcı ?

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR