24 Mayıs 2018 Perşembe

  • 4,577 TL
  • 5,365 TL
  • 200,52 TL
  • 101.892
ISPARTA 18°
GÖZYAŞLARIYLA SON VEDA

GÖZYAŞLARIYLA SON VEDA

UZMAN ÇAVUŞ MEHMET KAYAN KAZADA HAYATINI KAYBETTİ

UZMAN ÇAVUŞ MEHMET KAYAN KAZADA HAYATINI KAYBETTİ

O KAZADA ÖLEN SÜRÜCÜ DOKTOR ÇIKTI

O KAZADA ÖLEN SÜRÜCÜ DOKTOR ÇIKTI

ISPARTA'DA DEV OPERASYON 19 KİŞİ GÖZALTINDA

ISPARTA'DA DEV OPERASYON 19 KİŞİ GÖZALTINDA

YILMAYACAĞIZ! 32 GENÇLİK

YILMAYACAĞIZ 32 GENÇLİK

Spor

     32 GENÇLİK taraftar grubu Isparta'da  Isparta spor sevdası için tribünlerde  Ispartalılardan oluşturulan bir taraftar gurubudur. Bizler 32GENÇLİK olarak, her zaman takımımızın destekçisi olduk! asla kişilerin değil.                                   

  2016 -2017 yılı TFF  bal ligi 7 gurupta mücadele eden ISPARTADAVRAZSPOR Kulübü Şehrimizi temsil eden ve kaybolan, heyecanı geri kazandırmak adına kurulan bir futbol kulübüdür. Ligin önemli takımları arasındayer alan kulübümüz başta Sayın Isparta Valimiz, Sayın Isparta milletvekillerimiz, Sayın Isparta belediye başkanımız,Sayın kulüp başkanımız ,Sayın kulüp yöneticilerimiz Ve Ispartaspor sevdalısıtüm Isparta halkının desteğiyle kurulmuştur. inşallah bu sene Önce grubumuzda liderolacağız daha sonrada 3.lig yolunda rakip Olarak gelecek olan takımı  yenerek hak ettiğimiz yer olan profesyonelliğ'lere  ulaşacağız. Son günlerdegrubumuzun diğer kulüpleri ve basın kuruluşları hemen her maç sonrası gerek,sosyal medya ve gerekse, yazılı basın da; kulübümüzün lobiler ve baskılarsonucunda galip geldiğini ifade eden paylaşımları dikkat çekmektedir. Bizlerdebu paylaşımları takip ediyor büyük bir şaşkınlıkla hayret içerisinde sabırlaİzliyoruz. Tüm kamuoyunun bilmesi gerekir ki ISPARTA DAVRAZSPOR  Isparta halkının futbol takımıdır. bizlerde32GENÇLİK olarak her zaman içerde ve dışarda, oynanan tüm maçlar da yanındayız!ve destekçileriyiz. hiçbir güç bizim bu kenetlenmemize ve şampiyonluk hedefimizeulaşmamıza engel olamayacaktır. bunu başaramayacaksınız. bizler 32 GENÇLİK  olarak Her zaman takımımızın ve camiamızınyanında olup, onlara sahip çıkacağız! bu anlamsız algıyı  oluşturmaya çalışan kişi ve kurumları dakınıyoruz. ayrıca kamuoyunda hakemler tarafından kolandığı yönünde bir algıdaha oluşturulmaya çalışılması da hiçbir şekilde kabul edilemez! liğin  hemen başında İlk dört haftada hakemhatalarından dolayı 6 puan kaybettiğimiz ne çabuk unutulmuştur. bunları kimsegörmezden gelemez. hakemlerden en çok zarar gören kulüp ISPARTA DAVRAZSPOR'dur.Ayrıca deplasmanda ve iç sahada sadece takımını destekleyen ve başarılı biroyun ve mutlak galibiyetten başka bir beklentisi olmayan bizleri de istediğinizo şiddet çukuruna Çekemeyeceksiniz. Bilmenizi isteriz ki şehri müdafagerektiğinde gereken neyse yapılacaktır. tüm kamuoyuna duyurulur. SayınIsparta  halkı, Sayın Isparta  protokolü, Sayın Başkan'ımız  ve kulüp yönetimi hep bir arada birlik ve beraberliğimizi sürdürerek sezon sonuhak ettiğimiz Sonucu alacağız. 32 gençlik taraftar grubu


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

ANTALYA 32

16 Kasım 2016 Çarşamba 12:54

Ispartaspor'un SERİK ve KEPEZ Maçlarını izledim.Her gelen otobüs ile gurur duydum.FAKAT!!Serik maçında taraftarlar ile POLİS'ler arasında arbede yaşandı.Kepez maçında yine aynı kareler yaşandı ve bu yaşananlar daha stada girince yaşanıyor.LOBİ diyoruz,Engelleniyoruz diyoruz. Acaba bu sert tutumumuz HAKLI olsak bile biraz daha dikkatli olsak, AGRESİF tavır yerine ILIMAN olsak, ŞİMŞEKLERİ üzerimize çekmesek nasıl olur?Selamlar.

ısparta

15 Kasım 2016 Salı 22:33

saygıyla sevgiyle gururla paramızı vererek maç izleyerek takımımıza sahip çıkarak hak ettiğimiz yere inşaallah geleceğiz.güller diyarı umutla hasretle bu günü bekliyor.fair play a yakışan ailelerle, çocuklarla sevgiyle harmanlanmış güllerin kokusuyla bezenmiş seyircilerimiz, misafir takımı bile alkışlayan özlem duyduğumuz seyirci ve saygın futbol sevdalısı hemşerilerim birlik olma günü kırgınlıklar dargınlıklar değil bize yakişan zirve ve üst liğ,şimdiden hayırlı olması dileklerimle.

Mehmet kaplan

15 Kasım 2016 Salı 22:20

Sonuna kadar haklıyız. , kimse başarısızlığına kılıf aramasin, ilk dört haftada antalya bölgesi hakemlerinin yaptıkları ortada. . , herzaman sağduyuya davet ediyorum şehrimizin takımını centilmence destekleyelim unutmayalımki herkesin anası bacısı ailesi var küfür etmeyelim. Hakkımızıda yedirmeyelim biz taraftarlar olarak görevimiz tribündeki yerlerimizi alıp takımımızı desteklemek hepinizi saygıyla selamlıyorum.

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR