16 Ekim 2018 Salı

  • 5,777 TL
  • 6,704 TL
  • 226,97 TL
  • 98.916
ISPARTA 20°
BETAŞ ve TÜFEKÇİ YATIRIMI ŞEHİR AVM AÇILDI

BETAŞ ve TÜFEKÇİ YATIRIMI ŞEHİR AVM AÇILDI

ISPARTA'DA İNTİHAR VAKALARI

ISPARTA'DA İNTİHAR VAKALARI

SIR PERDESİ ARALANIYOR

SIR PERDESİ ARALANIYOR

ISPARTA TRENİ MEHTERANLA KARŞILADI

ISPARTA TRENİ MEHTERANLA KARŞILADI

ISPARTA ŞÖHRETLER TAKIMINDAN BÜYÜK BAŞARI

ISPARTA ŞÖHRETLER TAKIMINDAN BÜYÜK BAŞARI

Spor

ANTALYA Sportif Faaliyetler Derneği tarafından düzenlenen ve geleneksel hale getirilen Soccer CUP 2018 futbol turnuvası sona erdi. Turnuvaya Isparta'yı temsilen katılan Şöhretler Takımı finale kalarak büyük bir başarıya imza attı. Finalde ise Bulgaristan ekibine 4-1 yenildi.

Antalya'da PGS Kremlin Palace Otel'de 18-22 Nisan tarihleri arasında düzenlenen turnuvaya Bulgaristan, KKTC ve Kosova'dan da bulunan 40 futbol takımının katıldığı uluslararası büyük bir organizasyon düzenlendi.

Isparta'yı temsile Isparta Master Takımı ve Isparta Şöhretler takımı katıldı.

Türkiye'deki tüm bölgelerden takımların katıldığı turnuvada ilk olarak grup müsabakaları oynandı. Daha sonra ise çeyrek ve yarı final müsabakaları oynandı. Isparta Şöhretler Takımı, yine Isparta Master Takımı'nı 3-1 gibi bir skorla yarı finalde eledi.  

Isparta Şöhretler Takımı finalde ise Bulgaristan ekibi ile karşı karşıya geldi. Temsilcimiz, Bulgaristan ekibine 4-1 mağlup olarak turnuvayı ikinci olarak bitirdi. 2'ncilik kupasını Isparta'ya getirdiler.

Isparta Şöhretler Takımı'nda eski Ispartasporlu futbolcuların da yer aldığı isimler şöyle: Ali Özdoğan, Yılmaz Öztek, Gökhan Çelebi, Hüseyin Usku, Bülent Gökalp, Hamza Çetin, İbrahim Kumcu, Mehmet Fatih Özdemir,  Mehmet Zorkol, Gencer Özfidan, Süleyman Yeşilmenli, Uğur Kılınç gibi profesyonel futbolcularda turnuvada yer aldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR