23 Mayıs 2018 Çarşamba

  • 4,861 TL
  • 5,691 TL
  • 200,52 TL
  • 101.892
ISPARTA 25°
GÖZYAŞLARIYLA SON VEDA

GÖZYAŞLARIYLA SON VEDA

UZMAN ÇAVUŞ MEHMET KAYAN KAZADA HAYATINI KAYBETTİ

UZMAN ÇAVUŞ MEHMET KAYAN KAZADA HAYATINI KAYBETTİ

O KAZADA ÖLEN SÜRÜCÜ DOKTOR ÇIKTI

O KAZADA ÖLEN SÜRÜCÜ DOKTOR ÇIKTI

ISPARTA'DA DEV OPERASYON 19 KİŞİ GÖZALTINDA

ISPARTA'DA DEV OPERASYON 19 KİŞİ GÖZALTINDA

ISPARTA'DA BOMBA TRANSFELER İŞTE YENİ KULÜPLERİ

ISPARTA'DA BOMBA TRANSFELER İŞTE YENİ KULÜPLERİ

Spor

Chakra Fitness ve Spor Kulübü’nden transfer atağı AntrenörMelihşah Sarıca ile birlikte başarılı boksörler Sema Çalışkan ve Ramazan Demir,Isparta Chakra Fitness ve Spor Kulübü’ne transfer oldukları bildirildi

. Isparta Chakra Fitness ve Spor Kulübü yetkilileri,Boksörler Sema Çalışkan, Ramazan Demir ve Antrenörleri Melihşah Sarıca’yı transfer ettiklerini açıkladı. Isparta Chakra Fitness ve Spor Kulübü Yönetimi,bir basın açıklaması yayınladı:

 İşte o açıklama

: “Isparta Chakra Fitness veSpor Kulübü olarak Centrum Garden Alışveriş ve Yaşam Merkezinde faaliyete başladığımız günden bugüne kadar amacımız aynı zamanda Sosyal bilinç içerisinde 90 bin üniversite öğrencisi ile eğitim kenti olan Isparta'nın sportif alanlarda daha da fazla başarılı olması için bizlere yüklenen görev sorumluluğun bilinci ile başladığımız bu yolda Isparta’mıza daha çok başarılar getirerek birlikte başarıyı yakalayacağımızı düşünüyoruz. Yönetim kurulu olarak faaliyet göstereceğimiz branşlarda sporcularımızın hak ettiği yerlere taşıma konusunda inançlıyız.

 Isparta Chakra Fitnessve Spor Kulübü olarak geleceğe yatırım yaparak genç ve dinamik sporcuları yetiştirmek hedefimizdir. Spor ; arkadaşlık, dostluk ve sıcak bir ortam oluşturmada da büyük katkılara sahip bir unsurdur. Cumhuriyetle birlikte gelen ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün de dediği gibi ;  “Spor yalnız beden kabiliyetinin bir üstünlüğü sayılmaz.İdrak ve ahlâk da bu işe yardım eder.” Bizlerde Isparta ChakraFitness ve Spor Kulübü olarak bu yolda ilerleyerek Türk Spor Camiasına Zeki,Çevik ve Ahlaklı sporcular ve spor adamları yetiştirmek için kulübümüzde sıcak bir aile ortamı oluşturup geleceğimiz olan gençleri salonlara çekip onlara hizmet verip geleceğiyle de örnek teşkil etmek için çıktığımız yolda spor camiasından almaya değil bir şeyler vermeye geliyoruz bu iş gönül işi biz buyolda spor yapmak isteyen sporcularımıza gönlümüzü ve tesislerimizi ve imkânlarımızı açtık. Bu kapsamda Isparta’mızın ve Ülkemizin haklı Gururu 5 kez Türkiye şampiyonluğu,Genç bayanlar Dünya 3.cüsü,Genç bayanlar Avrupa 2. ,Büyük bayanlar Avrupa 2ncisi Isparta’mızın Bayanlar Boks Şampiyonu SEMA ÇALIŞKAN Yıldız Erkekler 2015 Türkiye 3.cüsü,2016 Türkiye Şampiyonu ve 2016 Avrupa Şampiyonası Temsilcisi ve 2017 Yıldız Erkekler Boks Türkiye 3.cüsü derecelerine sahip RAMAZAN DEMİR  Değerli Antrenörleri MELİHŞAH SARICA bugünden (10 Şubat 2017) itibaren Isparta ChakraFitness ve Spor Kulübümüzün Sponsorluğunda hedef 2020 Tokyo Olimpiyatları Sloganı ile Boks Antrenörümüz Melihşah Sarıca,Spor Hekimimiz,Beslenme Uzmanımız ve Fitness idman Direktörlerimiz gözetiminde Sema Çalışkan ve Ramazan Demir bugünden itibaren tüm hazırlıklarını Isparta Chakra Fitness ve Spor Kulübü sponsorluğunda gerçekleştireceğini Kamuoyuna duyurmaktan memnuniyet duymaktayız.

 

 ISPARTA CHAKRAFİTNESS VE SPOR KULÜBÜ CENTRUM GARDEN ALIŞVERİŞ VE YAŞAM MERKEZİ SANAYİ MAH NO73 KAT :M ISPARTA 0 246 232 33 33” IYAŞ’TAN TRANSFER AÇIKLAMASI Bu arada IYAŞ Yönetim Kurulu üyeleri,izinleri olmadan Milli Boksör Sema Çalışkan’ın hiçbir kulübe gidemeyeceğini ileri sürüdüler.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Melihşah Sarıca

11 Şubat 2017 Cumartesi 17:31

5 senedir ekmeğini yediğimiz ve defalarca büyük başarılar yakaladığımız kulübümüz İyaş gençlik ve spor kulübünden ayrılmış bulunmaktayız. Kendilerine teşekkürü borç biliriz. Bundan sonra ki ****s yaşantımızda Isparta Chakra Fitness ve Spor Kulübü adına mücadele edip tüm ****retimizi bu kulüp için harcayacağız.

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR