29 Kasım 2020 Pazar

YILLAR SONRA ANNESİNİ BULDU

YILLAR SONRA ANNESİNİ BULDU

GRİP VE CORONAVİRÜS ARASINDAKİ FARK

GRİP VE CORONAVİRÜS ARASINDAKİ FARK

YÜKSEL ALTINKAYA VEFAT ETTİ

YÜKSEL ALTINKAYA VEFAT ETTİ

ECZACI VAROL HAYATINI KAYBETTİ

ECZACI VAROL HAYATINI KAYBETTİ

FUTBOLCULARA VE TEKNİK HEYETE KORONAVİRÜS TESTİ YAPILDI

FUTBOLCULARA VE TEKNİK HEYETE KORONAVİRÜS TESTİ YAPILDI

Spor

Türkiye Futbol Federasyonu 3’ncü lig de yeni sezonda mücadele edecek olan Ispartaspor’da, futbolculara ve teknik heyete koronavirüs (covid-19) testi uygulandı. Yapılan teste bütün heyetin sonucu negatif çıktı.

Geçtiğimiz yıl Aralık ayında ortaya çıkan koronavirüs bütün dünyayı etkisi altına aldı. Toplumun bütün kesimlerinin etkilendiği virüsten ençok zarar gören gruplar arasında futbolcular yer aldı.  

Ispartaspor Kulüp Yönetimi de futbolcularının, teknik heyetin ve ailelerinin can güvenliğini riske atmamak için bütün heyete koronavirüs testi yaptırdı.

Yapılan tetkikler sonucu heyette bulunan hiçbir isimde virüse yada bulgusuna rastlanılmadı. Ispartaspor Kulüp Başkanı Atakan Yazgan konu ile ilgili olarak yaptığı değerlendirmede: “İnsanlar için bu hayatta en önemli olay sağlıktır. Futbolcularımızın, onların ailelerinin ve çevresinin sağlığını düşünmek bizim en önemli görevlerimiz arasındadır. Yapılan koronavirüs testi sonrası hiçbir sporcumuzda ya da teknik ekibimizde virüse rastlanılmadı. Bizler sadece kendi oyuncularımız değil, rakiplerimizin de sağlığını düşünüyoruz. Bu ülkenin çocuklarına saygımız ve sevgimiz sonsuzdur” dedi. Ispartaspor’un ilk resmi müsabakası ise 20 Eylül Pazar günü Isparta Atatürk Stadyumu’nda Karşıyakaspor ile olacak.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Ali

05 Eylül 2020 Cumartesi 21:06

Halk otobüslerine zam gelmiş herhalde öyle deniliyor 2.75 kartlı 3 lira kartsız die

Adalet

05 Eylül 2020 Cumartesi 17:02

Hani test sayısıyla gurur duyuyorsunuz ya topçuya popcuya hiç belirti olmadan test garibe gelince yok adalet bu işte

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR