22 Mart 2019 Cuma

  • 5,465 TL
  • 6,218 TL
  • 230,79 TL
  • 103.408
ISPARTA
EN AZ 5 YIL DAHA HİZMETE DEVAM

EN AZ 5 YIL DAHA HİZMETE DEVAM

GÖLCÜK TABİAT PARKINDA BULUŞTULAR

GÖLCÜK TABİAT PARKINDA BULUŞTULAR

ISPARTA İÇİN SAĞANAK YAĞIŞ UYARISI

ISPARTA İÇİN SAĞANAK YAĞIŞ UYARISI

LOJİSTİK MERKEZİ VE ENTEGRE TAŞIMACILIK

LOJİSTİK MERKEZİ VE ENTEGRE TAŞIMACILIK

DAVRAZSPOR PÜR NEŞE

DAVRAZSPOR PÜR NEŞE

Spor

Pembe-yeşilliler, yeni sezon hazırlıklarını günde çift idmanla sıkı bir şekilde sürdürüyor. Futbolcuların hırslı ve istekli oluşu teknik heyeti sevindiriyor.

Spor Toto Bölgesel Amatör Futbol Ligi’nde güller diyarını temsil edecek olan Isparta Davrazspor, yeni sezon hazırlıklarını günde çift idmanla sürdürüyor. Pembe-yeşilliler, ilk etap kampını Özel İdare Tesislerinde yapıyor. Sabah 07.30 ve akşam 17.00’de gerçekleştirilen çalışmalar nefesleri kesiyor.

Teknik Direktör Mehmet Akdülger nezaretinde gerçekleştirilen çalışmalarda futbolcuların hırslı ve istekli olduğu gözlenirken oyuncular  pür neşe içinde antrenmanlarını yapıyorlar.

İlk etap kampı 6 Temmuz Cuma günü sona erecek. 3 günlük iznin ardından takım kamp hazırlıkları için Nevşehir’e gidecek.

Bu arada Teknik Direktör Mehmet Akdülger, ilk etap kampının oldukça güzel geçtiğini belirterek, “İlk etap kampında uyum sürecini de aşmış olacağız. Futbolcularımızın kısa süredeki takımdaşlığı beni gelecek için ümitlendiriyor.  Yapacağımız 3-4 takviyeyle gücümüze güç katacağız” dedi.

AKDÜLGER’İN  YARDIMCILARI BELLİ OLDU         

Isparta Davrazspor’da Teknik Direktör Mehmet Akdülger’in yardımcıları belli oldu. Sportif Direktörlüğü Polat Çelebi’nin yaptığı teknik kadroda Yardımcılıklarını Fatih Bozbaş, Volkan Bozkurt ve Kaleci Antrenörlüğü’ne Onur Yiğit getirildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

yakupğürfidan

31 Temmuz 2018 Salı 13:38

başarlar nasıl ayarldız 32yi

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR