17 Mart 2018 Cumartesi

  • 3,921 TL
  • 4,819 TL
  • 165,33 TL
  • 117.216
ISPARTA 11°
FECİ KAZA SONRASI OLAY YERİ GÖRÜNTÜLERİ

FECİ KAZA SONRASI OLAY YERİ GÖRÜNTÜLERİ

700 KİŞİ YAKLAŞIK 5 MİLYON TL KAPTIRDI

700 KİŞİ YAKLAŞIK 5 MİLYON TL KAPTIRDI

SÜRÜCÜNÜN KONTROLÜNDEN ÇIKAN CİP AĞAÇLARA ÇARPTI

SÜRÜCÜNÜN KONTROLÜNDEN ÇIKAN CİP AĞAÇLARA ÇARPTI

ISPARTA EĞİTİM ŞEHRİ OLACAK

ISPARTA EĞİTİM ŞEHRİ OLACAK

BU TAKIM HEPİMİZİN

BU TAKIM HEPİMİZİN

Spor

Kulüp Başkanlığını İşadamıMehmet İpekçi’nin yaptığı  Ispartaİdmanyurduspor Yöneticileri ITSO’ya ziyarette bulundu.  Kulüp Başkanlığını İşadamı Mehmet İpekçi’nin yaptığıIsparta İdmanyurduspor Yöneticileri destek turlarına devam ediyor. IspartaTicaret ve Sanayi Odası’na da ziyarette bulunan Kulüp Başkanı İpekçi veyöneticileri işadamlarından Isparta İdmanyurduspor’a reklam ve sponsorlukdesteği istediler.   Isparta Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ŞükrüBaşdeğirmen, Meclis Başkanı Osman Şahlan ve yönetim kurulu üyelerinin hazırbulunduğu ziyarette, Kulüp Başkanı İpekçi, futbol takımını yaşatmak ve geleceknesillere adından söz ettiren bir takım bırakmak istediklerini söyledi.Ispartaspor’un bu zamana kadar çok kötü günler geçirdiğini anlatan Kulüp Başkanıİpekçi, “Biz Isparta İdmanyurduspor’a bunu yapmayacağız ve yaptırmayacağız.Ispartamızın saygın bir takımı olsun istiyoruz. Bunun için de kimseden  para istemiyoruz. Sadece işadamlarımızınşirketlerinden reklam ve sponsorluk desteği talebimiz var. Karşılıksız birtalepte bulunmayacağız. Bizim amacımız gelecek nesillere güzel bir takımbırakmak. Bunun için 28 kişilik bir yönetim oluşturduk ve çalışmalarımızı hepbirlikte yapıyoruz. Biz gerek Şükrü Başkanımla gerekse Osman Başkanımla süreklidiyalog içindeyiz. Kendilerine fikir danışıyoruz sağolsunlar bize her türlüdesteği veriyorlar. Gece gündüz ne zaman arasak yanımızda olmaya çalışıyorlar.Bu takımı herkesin önemsemesi gerektiğini düşünüyorum. Tüm işadamlarımızıtakıma sahip çıkmaya çağırıyoruz.


 Bu takım hepimizin takımı. Bugünküziyaretimizde Başkanımız ve yönetimi bizlere çok sıcak davrandı kendilerineteşekkür ediyorum.”dedi. ITSO Başkanı Başdeğirmen deKulübün yeni yöneticilerini kutlayarak, “Ispartamızın adından söz ettiren birfutbol takımının olması bizleri de mutlu eder. Ispartasporun birçok kademesindegörev aldık çok arkasında koştuk her türlü çalışmasında yer aldık. Bazensevindik bazen çok üzüldük. Herkes biliyor ki bu iş hem gönül hem de fedakarlıkgerektiren bir iş. Biliyorsunuz bu bir bayrak yarışı bayrağı ne kadar yükseğe taşırsanız yaptığınız hizmetler okadar anlamlı olur. Sizlerin de bu iş de başarılı olacağını gözlerinizdengörüyorum. Sizin bu fedakarlığınız karşısında bizde elimizden geleni yapmayahazırız. Belki odamızdan katkı sağlayamayız ama kendi firmalarımızdan üzerimizedüşen ne varsa yapmaya hazırız. Sizlere başarılar diliyorum.”diye konuştu.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Haydi bakalım

21 Kasım 2014 Cuma 00:04

Bırakın olumsuz yorumları bir tarafa, insanları da karalamayı bırakın.. Destek olalım da hafta sonları maç heyecanımız yeniden başlasın.. Haydi bakalım ITSO Bİ DESTEK ATIN.. Şehir yeniden futbol ile uyansın..

hasan

20 Kasım 2014 Perşembe 17:39

yorum yapmak güzel yorumcular siz camiye mesçde ne yaptınız ipekçi asil insandır

..

20 Kasım 2014 Perşembe 17:21

İpekçi yi bilemem ama sayın ıtso başkanı ne acaba show un kralını yapar İpekçi halt etmiş başkalarının ve kurumların parası ile agalık yapar bunlar

Ali kars

20 Kasım 2014 Perşembe 17:10

Tabi tabi ticaret ODASI bu Güzide kulübümüze yardım etmesi gerekir tabiiki. Zaten 650 bin Lirası vardı odanın bunun 350 bin lirasına BAŞDEĞİRMEN rahat gezsin seyahat etsin diye araba alındı kalanını da bu güzel Ispartaspor Yönetimi'ne versin tamaaamm.

başkan..

20 Kasım 2014 Perşembe 16:47

biz çocukken iş adamı diye şevket ağayı rahmetli tokoglunu atilla sulduru bilirdik.vay ISPARTAM.vay seni bu hallere düşürenlere yazıklar olsun.

Cevab Lazımm...

20 Kasım 2014 Perşembe 16:41

Çok doğru bir tespit... Bu adam camii yaptırma derneğinde para yedi deniliyor bu takımı yutar bu yutar amannn dikkat...

İPEKÇİİİİİ

20 Kasım 2014 Perşembe 15:32

TAKDİR EDİLEÇEK BİR İŞ ADAMISIN :)))İŞ ADAMI OLMAK İÇİN MERDİVENLERİ ÇOK HIZLI ÇIKMADIN MI? CAMİİ MESCİT İŞLERİN BİTTİMİ? ŞİMDİDE SPOR MU KALDI ORDADA BAŞARILARIN DEVAM EDER EMİNİZ SENİN HAYATIN SHOW YAPMAKLAMI GEÇECEK SAYIN İPEKÇİ...

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR