19 Ocak 2019 Cumartesi

  • 5,322 TL
  • 6,047 TL
  • 221,22 TL
  • 98.455
ISPARTA
ISPARTA'DA SOBA FACİASI YAŞLI ÇİFT ÖLDÜ

ISPARTA'DA SOBA FACİASI YAŞLI ÇİFT ÖLDÜ

ISPARTA'DA 2 KİŞİ TUTUKLANDI

ISPARTA'DA 2 KİŞİ TUTUKLANDI

FETÖCÜ ESKİ SAVCININ AMCASI HAKİM KARŞISINDA

FETÖCÜ ESKİ SAVCININ AMCASI HAKİM KARŞISINDA

SDÜ ÖNÜNDE 3 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

SDÜ ÖNÜNDE 3 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

BAŞKAN ADAY OLMAYACAĞINI AÇIKLADI

BAŞKAN ADAY OLMAYACAĞINI AÇIKLADI

Spor

Isparta Davrazspor Kulüp Başkanı Mustafa Özaydın, önümüzdeki yılla ilgili konuştu. Özaydın, “Çok para ve emek harcadım, yoğunda bir iş tempom var. İşlerimi, ailemi çok ihmal ettim. Ondan dolayı yeni dönemde aday olmayı düşünmüyorum. Olağanüstü kongreye giderek yeni yönetimi oluşturmaya çalışacağım” dedi.

Spor Toto Bölgesel Amatör Futbol Ligi 7. Grubunu ikinci sırada tamamlayan ve Play-Out maçında da Isparta 1. Amatör Küme şampiyonu Keçiborlu Belediyespor’u 2-0 mağlup eden Davrazspor’da Kulüp Başkanı Mustafa Özaydın, göreve devam etmeyeceğini açıkladı. Her Pazar günü Isparta TV’de yayınlanan Levent Doğan ile Spor Özel’e açıklamalarda bulunan Özaydın, sezonu da değerlendirdi.

İşte Özaydın’ın açıklamaları:

 “SAĞDA SOLDA DEDİKODU YAPARAK YÖNETİMDEN DIŞLADILAR

GİBİ LAFLARLA VAKİT GEÇİRENLİ KINIYORUM BURADADAN”

 “Ispartaspor yönetimi olarak 2 seneden bu yana şampiyon olmak için elimizden gelen emeği gayreti sarfettik. Ama nasip değilmiş. Şampiyon olamadık. 2 senedir 2. sırada tamamlıyoruz. Biz elimizden geleni yaptık. Futbolcularım teknik heyetim olarak elimizden geleni yaptık. Bana tek kriter şampiyon olmak olarak algılandığında başarısız gibi addedildi, bu bizi üzüyor. Yönetime ismini yazdırıp da aldığı görevi layıkıyla yapmayan ama erdemli insan olarak da davranmayıp sağda solda dedikodu yaparak yönetimden dışladılar gibi laflarla vakit geçirenleri kınıyorum buradan.

“BARCELONA’NIN ROMA’YA 3-0 YENİLEREK ŞAMPİYON LİGİNDEN

ELENMESİ GİBİ BİZİM DE ŞAMPİYONLUĞU KAÇIRMAMIZ GAYET DOĞAL”

Erdemli insan aldığı görevi yapmak için gayret sarfeder. Bu üzüntü verici bir olaydı. Biz gittiğimiz her yerde Isparta’yı layıkıyla temsil ettiğimizi düşünüyorum ama top yuvarlak yani her zaman şansımız yaver gitmeyebiliyor. Şampiyonluğu kaçırabiliyorsunuz. Örneğin Barcelona’nın Roma’ya 3-0 yenilerek şampiyon liginden elenmesi gibi bizim de şampiyonluğu kaçırmamız gayet doğal. Gönül çok arzu eder şampiyon olmalı bu takım. Şampiyon olması için Isparta’nın kenetlenmiş olması çok önemli. Önümüzde ki süreçte artık seneye inşallah yeni yönetimle nasip olur şampiyonluk diye düşünüyorum.

“YENİ DÖNEMDE ADAY OLMAYI DÜŞÜNMÜYORUM”

Olağan Genel Kurula daha 1 buçuk yıldan fazla var. Biz olağanüstü bir genel kurul yapacağız. Mağlubunuz ben 2 sene çok yıprandım. Çok para harcadım, çok emek harcadım yoğunda bir iş tempom var. İşlerimi, ailemi çok ihmal ettim. Ondan dolayı yeni dönemde aday olmayı düşünmüyorum. Olağanüstü kongreye giderek yeni yönetimi oluşturmaya çalışacağım. Bu hafta sayın Valimizden randevu istedim. Sanıyorum bu hafta olağanüstü kongre yaparız. Önümüzde ki süreçte de ben Ispartaspor’a verilebilecek katkı ne varsa elimde imkanlarım dahilinde katkı vermeye devam edeceğim. Bizim başka hiçbir hesabımız olmadı bunun  bilinmesinde fayda var. Sadece bu takımı nasıl şampiyon yaparız Isparta’yı nasıl daha iyi temsil ederiz onun gayreti içerisinde olduk. Herhangi bir hesap içerisinde olmadım. Mağlumunuz benim makama mevkiiye ihtiyacı olan bir insan değilim o tarz bir insan da değilim. Olmadı, nasip olmadı, çok üzgünüm.

“ERDEMLİ İNSANLAR SÖZÜNÜ TUTARLAR”

Ben buradan söz verip de tutmayanlara selam ediyorum. Bu mesele Isparta’nın meselesi bu takım Isparta’nın takımı. Erdemli insanlar sözünü tutarlar. Biz burada çok ters köşe olduk. Bu takımı layıkıyla Isparta’yı layıkıyla temsil etmeye çalışalım. Bütün futbolcularımıza, teknik heyetimize bizi yalnız bırakmayan taraftarlara ve takıma az da olsa çok da olsa destek veren katkı da bulunan kim varsa herkese çok teşekkür ediyorum. Herkese saygılarımı sunuyorum.”

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Ali

15 Mayıs 2018 Salı 16:27

Ispartalona

Ispartalı Necip

26 Nisan 2018 Perşembe 17:22

Isparta Davrazspor sanki bu memleketin takımı değil, vallahi çok yazık nerde bu takımı profesyonel liglerde görmek istiyoruz diyen Isparta Davrazspor taraftarları 240.000 nüfuslu bir ilde 15-20 kişi ile kongre yapılıyor ve dahi yönetime talip olan bir kişi bile yok,Bülent SARIGÜL acaba deyip ilimize teşrif ediyor destek çıkan bir Allahın kulu bile yok diyecek bir şey bulamıyorum.Amatör liglerde devam böyle giderse!...

m.ali

20 Nisan 2018 Cuma 15:01

kimin umrunda barca ben memleketime bakarım

Lost

18 Nisan 2018 Çarşamba 09:59

Şu takımı kim çıkaracaksa 3 lige çıkarsın artık. Özledik be o atmosferleri

Arabacı

18 Nisan 2018 Çarşamba 03:39

Sen Ispartalı degılsın ama bir ispArtalı gibi bu takıma sahıp çıktın senin derdın sıyaset ve bu başkanlıktan ısım yapmak değildi senin gibi başka bidaha gelmez ama size tavsıyem bıdaha başkan olursanız yönetımınızı hocanızı ve sportıf direktör nüzü iyi seçin

Mehmet Gembay

17 Nisan 2018 Salı 14:15

Bravo başkan Levent Doğan.'ı bir dönem daha görmek isteriz.. Barselona'yı örnek göstererek hakettiğimiz seviyeyi işaret etmiştir. Haklıdır da Isparta büyük bir şehirdir.

Ali

17 Nisan 2018 Salı 14:04

Adam gibi adam Mustafa Özaydın

Universiteli

17 Nisan 2018 Salı 11:17

Senin en büyük hatan kaleci sofu teknik hoca gökhan

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR