25 Mayıs 2018 Cuma

  • 4,710 TL
  • 5,490 TL
  • 197,70 TL
  • 102.842
ISPARTA 17°
KÖY GARAJINDA YANDIN ÇIKTI

KÖY GARAJINDA YANDIN ÇIKTI

LİSE ÖĞRENCİSİ BERKAY'IN KAHREDEN ÖLÜMÜ

LİSE ÖĞRENCİSİ BERKAY'IN KAHREDEN ÖLÜMÜ

HASTAYI TAŞIRKEN DÜŞÜRDÜLER

HASTAYI TAŞIRKEN DÜŞÜRDÜLER

CENAZE TÖRENİNE GELİNLİK GİYEREK GELDİ

CENAZE TÖRENİNE GELİNLİK GİYEREK GELDİ

ÜLKEMİZ KAZANSIN AK PARTİ KAYBETSİN

Ak Parti Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Adalet Komisyonu Üyesi Recep Özel, çözüm süreci ile ilgili olarak açıklamalarda bulundu.

Siyaset

  TGRT Haber Bülteni spikerine açıklamalarda bulunan Ak Parti Milletvekili Özel, çözüm sürecine ne kadar yakınız herkes görecek. Yeter ki amacımıza ulaşalım, ülke kazansın ama Ak Parti kaybetsin diye konuştu.

  Çözüm sürecinin iyi bir noktaya doğru ilerlediğini belirten TBMM Adalet Komisyonu Üyesi Ak Parti Milletvekili Recep Özel, CHP ve MHP’nin çözüm sürecine ilişkin öneri sunmasını hep bekledik. Ama onlar ellerindeki sermayenin gideceğinden korkuyorlar. Terörün bitmesini istemiyorlar dedi.  

  Özel yaptığı açıklamada ise; Barışı süreci çok olumlu bir şekilde devam ediyor. Akiller Grubu Türkiye’nin çok değişik kurumlarından oluşmuş bir ekip. Çözüme ne kadar yakınız herkes görecek. Biz istiyoruz ki muhalefette bu işin içinde olsun. Hep beraber olalım ülke kazansın. Ülke kazansın ama Ak parti kaybetsin. Hepimiz faydalanalım. Bu çözüm sürecini biz iyi bir noktaya getirdik. Bugün barış sürecine destek olmayanlar çözüm süreci için ahkam kesiyor. Yine o bölgede tabela partisi bile olmayanlar barış süreci olduğunda Milletvekilleri, Belediye Başkanları çıkarabilecekler” şeklinde konuştu.  

 
BUNLARIN MUHALEFET ANLAYIŞI BU

  

   AK Parti Milletvekili Özel, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Başbakan Yardımcımız Beşir Atalay’ın kamuoyunu bilgilendirecek sunumu oldu. CHP ve MHP bu sürece hiç destek vermek istemedi. Çünkü bunların muhalefet anlayışları böyle. Ama biz her zaman elimizi uzattık. Uzatmaya da devam edeceğiz. Bunlar çözüm sürecinden sonra terörün bitmesinden korkuyorlar. Çünkü ellerindeki sermayeden de olacaklar. CHP yada MHP bir tek öneri sunmadı. Hiçbir zaman samimi olmadılar. Siyaset samimiyet gerektirir. Gelin çözüm önerilerinizi getirin diyoruz. Ama tespit yapıyorlar öneri sunmuyorlar. Pozitif siyaset üretelim. Ülke kazansın diyoruz. CHP ve MHP’de çözüm sürecine katılsın. Hep birlikte bu işi çözelim. Ama onlarda olsa da olmasa da barış süreci başarıyla tamamlanacaktır” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR