23 Nisan 2018 Pazartesi

  • 4,102 TL
  • 5,018 TL
  • 174,92 TL
  • 110.932
ISPARTA 19°
HERKESİ ÜZEN ACI HABER

HERKESİ ÜZEN ACI HABER

ATİLLA TIK YAŞAMINI YİTİRDİ

ATİLLA TIK YAŞAMINI YİTİRDİ

YİNE YÜREKLERİ YAKAN HABER

YİNE YÜREKLERİ YAKAN HABER

ISPARTA'DA 2 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

ISPARTA'DA 2 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

SORUMSUZ

CHP Isparta Milletvekili Ali Haydar Öner, CHP İl başkanı Vedat Şenol’un yaptığı açıklamalara karşın, “sorumsuz, her zaman herkesi aldatma çabalarının yeni bir ürünüdür. O koltukta oturması düşünülemez.”yorumunu yaptı.

Siyaset

CHP Isparta Milletvekili Ali Haydar Öner, CHP İl başkanı Vedat Şenol’un yaptığı açıklamalara karşın, “sorumsuz, her zaman herkesi aldatma çabalarının yeni bir ürünüdür. O koltukta oturması düşünülemez.”yorumunu yaptı.

Bugün öğle saatlerinde bir basın toplantısı düzenleyerek parti içindeki hezimetin faturasını ihanete ve milletvekili Ali Haydar Öner’e kesen Vedat Şenol’a en sert tepki milletvekili Ali Haydar Öner’den geldi.

Öner yaptığı açıklamada Şenol’u “Sorumsuz” olmakla itham ederken şunları söyledi.

“yaptığı bu açıklama sorumsuz, gerçekleri yansıtmayan ve iftira ve karalama kampanyasının bir göstergesidir. Ben istifa ettim.” Diyor. Peki istifasını neden Genel Merkeze yazılı sunmamış.

Bana “seçimde bizi yalnız bıraktı” demesi de çok yanlıştır. Ben rahatsız olmama rağmen mart ayının 13 günü Isparta’da kaldım.”dedi.

Öner ayrıca seçimi CHP’nin kaybetmesinin gerçek nedenini de sıraladı.

“seçimi CHP, kendi içindeki ihanetten ve benden dolayı kaybetmemiştir. Seçimi yine il başkanı kaybettirmiştir. Seçim arafesinde merkez ilçe başkanını sorgusuz sualsiz görevden alması, parti içinde ayrışmalara neden olmuştur. Seçimi kaybetmemizin tek gerekçesi budur.”dedi.

Şenol, giderayak kendisine yakışına yapmıştır. Her zaman herkese yaptığı gibi karalama ve iftiralarla halkın kafasını karıştırmaktadır.

Bundan sonra o koltukta oturmasının da bir anlamı yoktur.”dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

has ıspartalı

03 Nisan 2014 Perşembe 19:31

vedat şenol çok haklı . ortada mılletvekılı yok kı. nerede .memlekete 4 yıldır ne yaptı . kursuden hakeret etmekten başka bir şey bilmiyor kı sayın ÖNER . ben ce önce sayın mılletvekılı ÖNER in istifa etmesi gerekır .

seçim çalışması

03 Nisan 2014 Perşembe 13:59

Üniversitede dolaşırken Hoca`nın insanların yüzüne bakmadığı, il yöneticisinin esnaf gezerken "belediye başkanlığı dışında CHP ye vermenize gerek yok" dediği söyleniyor. bir parti politikası yok heralde.

mehmet ersoy

03 Nisan 2014 Perşembe 10:16

burada vedat bey hakkında yorum yapan MEHMET ERSOY adlı kişini yönetim kurulu üyesi olan MEHMET ERSOYla hiçbir ilgisi yoktur ya isim benzerligidir yada bilerek ve isteyerek benim adım kullanılmıştır. Duruma açıklık getirilmesi için düzeltiyorum

DOBRA

03 Nisan 2014 Perşembe 00:03

ISPARTA,DA SANKİ YETİŞMİŞ ÖRNEK İNSANLAR YOKMUŞ GİBİ BİRÇOK BAŞVURUYA RAĞMEN;O ZAMANLAR TEŞKİLAT VE SEÇİM İŞLERİNDEN SORUMLU OLAN. GÜRSEL TEKİN, İLLEDE ALİ HAYDAR DİYEREK SENİ ISPARTANIN BAŞINA SARDI.

barbaros32

02 Nisan 2014 Çarşamba 19:10

sayın hocam siz niye kaybettiniz işte bu vekil yüzünden e buna herşeyi ıspartlı gibi görünen başımıza getiren zihinyet düşünsün arkadaş memlekette adammı kalmadıda dışardan ısmarlama vekil getiriyonuz getirerseniz sonuç bu olur chp ye az bile

Mehmet ersoy

02 Nisan 2014 Çarşamba 18:00

Vedat bey bu sonucun tek suclu sen ve örgütün.sen kaybettirdin istifa etcem demiştin şimdi et bakalım delikanlıysan.ama nerde sende o delikanlılık.chp de senin gibi birisine ihtiyaç yok.İSTİFA.sanki sen sütten çıkmış ak kaşıksın.sen gidersen düğün olur her yer.

hipototam

02 Nisan 2014 Çarşamba 17:45

ulan siz kavga edınce ne keyıf alıyorum ama

cemaat partisi CHP

02 Nisan 2014 Çarşamba 16:24

aslında senin de ısparta için bir anlamın yok

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR