visitor analyticsvisitor analytics
24 Temmuz 2017 Pazartesi 05:41

NEREDE DEREBOĞAZI EYLEMCİLERİ!

NEREDE DEREBOĞAZI EYLEMCİLERİ!
13 Temmuz 2014 Pazar 16:56

NEREDE DEREBOĞAZI EYLEMCİLERİ!

16 yıldır şehrin merkezinde kanayan yara haline gelen IspartaTicaret ve Kültür Merkezi'nin yapımından halen daha bir ses yok.  Dereboğazı için kazma kürek alarak yola çıkanlar için de aynı uygulamayı ITKM için bekliyoruz.


BAŞDEĞİRMEN GAZEL OKUMAYA DEVAM EDİYOR

ISPARTA'da ticaret kalbinin attığı yerde atıl vaziyetteduran ITKM'nin durumu belirsizliğini koruyor. Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın'ın bitireceğim dediği ITKM için halen daha bir adım atılmazken,  iş adamlarının da lideri olan ITSO Başkanı Şükrü Başdeğirmen'in bu konunda neden suskun kaldığı anlaşılamıyor.Başdeğirmen ve ekibinin gerçek işleri ticaret olmasına rağmen hariçten gazel okumaya devam ediyor olmaları ise çok manidar.


2016 DA DEREBOGAZI YOLUNUN BİTMEYECEĞİNİ BAŞDEĞİRMEN BİLMİYOR MU?

2O16 Yılında dereboğazı yolunun bitmeyeceği gün yüzü gibi aşikarken Başdeğirmenin açıklamaları kafalarda soru işareti yaratıyor.


16 YILDIR BİTMEYEN ŞEHRİN GÖZDE MEKANI İÇİN NEDEN AÇIKLAMA YAPMIYORSUNUZ?

Tam 5 Belediye Başkanı gören Isparta Ticaret ve Kültür Merkezi kendi kaderine terk edildi. Yapımı yılan hikayesine dönen ITKM yine gündemden düştü. Peki 16 yıldır bitmeyen ticaretin kalbinin attığı bu bölge için neden dilsiz ve sağırsınız?

Dereboğazı yolu için eylem yapan siyasi parti mensupları,sivil toplum kuruluş temsilcileri ise ITKM için hiçbir çaba göstermiyor.

ygmr-aybala@****mail.com

vatandas
16 Temmuz 2014 Çarşamba 23:54

ıtkm nin bitmemesi belediyeyle alakalı değil başka sorunlarvar büyük bi tadilat projesi var

1 Beğendim
3 Beğenmedim
 
Yanıtla

siyasibilimci

kim is adami:)
15 Temmuz 2014 Salı 21:43

Madem is adami madem ispatra sevdalisi almasin odadan maasini da gorelim sevdayi,ayrica elestirilerin tamami yanlis olabilir fakat gercek olanlarida kabul edip ders cikaralim derim. Basdegirmen hedeflerine bu tutum ve davranis yontemiyle kesinlikle varamaz. Ailecek egitime katki sagladiklarindan bahsediyorsunuz, rakam bilen varmi yok bilmeyen konusmasin derim. Tarafsiz olmasin yandaslar kosgeb almasin yeter gerisi de bir halcare hallolur,uertim yok bos laf cok gec bunusen abicim

2 Beğendim
3 Beğenmedim
 
Yanıtla

neden

can
15 Temmuz 2014 Salı 17:24

yapılan haberın ne amacla yapıldıgı cok bellı sükrü baskan damarınıza basmıs sanırsam sukru baskan ıtkm nı tamamlıycam waadıylemı gorewe geldı bu sacma haberdekı amac ne neden ıtkm yi tamamlıycam fabrıkalar zıncırı kurcam kayınını beledıyenın kapısından koymıycam waadıyle gorewe gelen beledıye baskanı YUSUF ZİYA GÜNAYDININ sacmalıklarından bahsetmıyosunuz ? tarafınızda oldugu ıcınmı :)

3 Beğendim
3 Beğenmedim
 
Yanıtla

yalan haber

İlkeli
15 Temmuz 2014 Salı 13:08

habercilik yaparken tarafların görüşü alınır bu ilkeli gazetecilerin yapması gerekendir. Ancak siz anladığım kadarıyla Şükrü Başdeğirmen'in görüşünü almadınız alsaydınız eğer Dereboğazı'nda kazma kürek eylemine ticaret ve sanayi odasının katılmadığını öğrenirdiniz.

1 Beğendim
3 Beğenmedim
 
Yanıtla

Ş.BAŞDEĞİRMEN

KULEÖNÜ-A.BEYAZ
15 Temmuz 2014 Salı 08:10

SAYIN EDİTÖR.ÖNCELİKLE ŞUNU BELİRTEYİM.Ş.BAŞDEĞİRMEN BEYEFENDİYİ 30 YILDIR YAKINEN TANIRIM.KENDİSİ KİŞİLİKLİ-DÜRÜST VE AİLEDEN GELEN ZENGİNLİĞİ VAR.ISPARTA VE EĞİTİM SEVDALISI BİRİSİDİR.BURADAKİ YORUMLARA BAKIYORUM Ş.BAŞDEĞİRMENİ HEDEF TAHTASI HALİNE GETİRMİŞSİNİZ.SANKİ ISPARTAYA GELEN YATIRIMLARI O ENGELLİYORMUŞ GİBİ.ÖNCELİKLE KENDİSİYLE BİR İSTİŞARE TOPLANTISI YAPTINIZMI.İNSANLARI KAYBETMESİ KOLAY KAZANMASI ZORDUR.Ş.BAŞDEĞİRMENLER KOLAY YETİŞMİYOR ISPARTADA,SEVİYELİ YORUMLAR YAPALIM.

2 Beğendim
3 Beğenmedim
 
Yanıtla

ögrenci

mılli piyongo
15 Temmuz 2014 Salı 01:17

kım buzamanakadar okula arac gerec yardım yapmiş bilinki eşi egitim icin okullar icin yardım sever biridir osman beyı metin beyı salih beyi tanısanız bukelimeleri kullanmassınız herhalde bunlarıda normal karşılıyorum cunku ileri giden aracın tabi birileride eli boş ****ne basmasılazım

2 Beğendim
5 Beğenmedim
 
Yanıtla

teşekkür

esnaf
14 Temmuz 2014 Pazartesi 21:36

sayın yorumcular ınsanları tanımadan yorum yapmayın şükrübeyin ne paraya ihtiyacıyok cunkü babadan ayleden gelen gögü var ve aylecek yıllardır egıtım icin mücadeleci bir ayledir şüvar sag elin verdigini solel bilmez bun şüanki yonetimin mattiyata ihtiyacıyok bünlar hızmet icin varlar yayınlanmasını isterim saygı

1 Beğendim
5 Beğenmedim
 
Yanıtla

teşekkür

mehmet boyacı
14 Temmuz 2014 Pazartesi 21:14

sayın yorum yapa arkadaşlar taşlamayı burakın mertce konuları insanların yüzüne söyleyin ıslamda kıybet günahtır gercekleri görelim

1 Beğendim
3 Beğenmedim
 
Yanıtla

Kalkınma

Kaan Serin
14 Temmuz 2014 Pazartesi 17:41

Siz hala kalkınmadan, bişeylerin neden düzeltilmediğinden bahsederken sebebini sadece mevkiilerde aramamalısınız.Sizler gibi cahil ve yobaz bi toplum zaten ne kadar kalkınabilir?

0 Beğendim
3 Beğenmedim
 
Yanıtla

MALA EYLEMİ.

Feyzi
14 Temmuz 2014 Pazartesi 16:12

Aynı eylem olmaz,buraya yapılacak eylemin adı" mala ",eylemi olsun.Haydi Kent Konseyi,MALA eylemine bir başlansın.Tarih bekliyoruz.

2 Beğendim
4 Beğenmedim
 
Yanıtla

BENİM ADINA VE DİGER YORUM YAPAN ARKADAŞLARA

SELMAN BOYACI
14 Temmuz 2014 Pazartesi 16:12

SAYIN ETİTÖR.BENİM ADIMA YORUM YAPAN BENİM ADIMI KOYAN EDEPSİZ VE TERBİYESİZ ARKADAŞ.BEN YORUM YAPAMAYACAK KADAR CAHİL VE ACİZ DEGİLİM.SİZ ETİTÖR OLARAK YORUM YAPANIN KİM OLDUGUNU SANIRIM BİLİRSİNİZ.YORUMLARI YAYINLİYORSUNUZ GÜZEL ACABA GERCEKLE MİLGİSİ VE ALAKASINI BIRAZ VİCDANINIZA SORSANIZ TİC ODASI KANALI İLE HİCBİR ZAMAN YURT DIŞINA UCRETSİZ VE ODA PARASI İLE CİKILMAZ BUNU YAZMADAN ÖNCE YURT DIŞINA CIKIŞ YAPTIRAN FİRMALARA ÖDEMEYI KİMİN YAPTIGINI SORSANIZ DAHA İLKELİ OLMAZMI.TİC ODASI HİC BİR ZAMAN İCİN ÜYE PARASI İLE EŞ DOST VE AHBABINI YURT DIŞINA GÖTURMEZ HERKES KENDİ PARASI İLE GİDERAKSİNİ İSPATLAMAYAN ŞEREFSİZ VE ŞAHSİYETSİZDİR.TIC ODA SECİMLERİ BİTMİŞ KAZANAN VE KAYBEDEN TUM UYELER AHBAB VE DOTLARIMIZDIR.BU HABERİ BİR ARKADAŞİM OKU DEDİĞİ İCİN OKUDUM DERE BOGAZI YOLU İKİ İLİ BİRBİRİNE BAGLAYAN BİR YOL OLUP TURKİYEYİ İLGİLENDİRİR BURADAN GECEN HER İNSAN HER ARAC ISPARTAYA GELİR DEMEK ŞÜKRÜ BAŞDEGİRMENİN BU YOLLA İLGİLENMESİ GAYET DOGAL BU İLGİDEN RAHATSIZ OLANLARIN TEDİRGİNLİGİ NEDENDİR ONU ANKLAMAK ÇOK ZOR . BU HABERİ YAZAN ARKADAŞ BU YOL OLURSA SİZİN ZARARRINIZMI OLACAK ANLAM VEREMEDİM.KORKMAYIN BU YOLA İSİM FALAN VERMEYİZ.ISPARTANIN FAYDASI İCİN HER KİM NE YAPIYORSA ALLAH RAZI OLSUN BU TİP HABERLERBASİT İNSANLARA MALZEME OLUR AMA ISPATRA SEVDALISI ISPARTA İCİN CALİŞAN İNSANLARINDA MORALİNİ BOZAR.ŞÜKRÜ BAŞKAN MORALİNİ BOZMA ASALET PARAYLA ALINMAYAN EN BÜYÜK SERVETTİR BU SERVETTE SANA BABAN DAN KALDI ALLAH YARDIMCIN OLSUN SENİN , YÖETİMİN VE MECLİS DEKİ TÜM ARKADAŞLARININ.

6 Beğendim
5 Beğenmedim
 
Yanıtla

mehmet

Ticaret
14 Temmuz 2014 Pazartesi 15:02

Siz gerçekten hak yiyorsunuz, Şükrü Başdeğirmen bir lira bile hak yemez isterseniz odaya gidin harcama kayıtlarına bakın. Oda için gelen misaferleri bile kendi cebinden ağırlayan bir insan yurt dışı harcını odadan mı alır. Yurtdışına toplu gidişlerde bedavalar var onları bile kullanmıyor.

2 Beğendim
5 Beğenmedim
 
Yanıtla

İnsan

hacı
14 Temmuz 2014 Pazartesi 14:51

Bu memleket için çalışan şükrü başdeğirmen i neden yıpratmaya çalışıyorsunuz insanların şevkini kırıyorsunuz ayıptır yazıktır

2 Beğendim
6 Beğenmedim
 
Yanıtla

bu haber taraflı

kıskanç
14 Temmuz 2014 Pazartesi 14:49

sırf habere yorum eklemek için yapılmış bir haber Şükrü Başdeğirmen geldikten sonra memlekette birlik beraberlik oldu. Milletvekilimiz Recep özelle birlikte birçok iş yaptılar.bunları neden yazmıyorsunuz

1 Beğendim
9 Beğenmedim
 
Yanıtla

saçma

alp
14 Temmuz 2014 Pazartesi 14:43

ticaret sanayi odası başkanın ne ödeneği var nede yurt dışı harçlarını odaya ödetiyor, hepsini kendi cebinden ödüyor tur firmalarına gider öğrenirsiniz

3 Beğendim
5 Beğenmedim
 
Yanıtla

tebrikler AKGENÇLİK

tebrikler AKGENÇLİK
14 Temmuz 2014 Pazartesi 14:21

aahh Akgençlik kardeşlerim aahh bunların 30 Mart yerel seçimlerinde kimi destekleyip kime oy verdiklerini de bilseniz kahrolursunuz

1 Beğendim
3 Beğenmedim
 
Yanıtla

İPEKÇİ

İPEKÇİ
14 Temmuz 2014 Pazartesi 13:48

SAYIN BAŞDEĞİRMENİN SHOW YETMİYOR GİBİ BİDE ARKASINDA RAHMETLİ SAVLI DELİ MEHMETİN OĞLU SHOW YAPIYOR DAHA DÜNE KADAR SERDAR KOÇER BEYİN YANINDA ÇALIŞIRKEN MAAŞLA GEÇİMİNİ SAĞLIYORDU ŞİMDİ HER AY FARKLI ÜLKELERDE NEDİR KARDEŞİM SENİN GEÇİM KAYNAGIN İPEKÇİ??? YENİN HAVASINDASIN SEN SENİN KİM OLDUĞUNU NE İŞ YAPTIĞINI ISPARTALI VE ÖZELLİKLE CEVREYOLU COK İYİ BİLİYOR (BİLALİHABEŞ CAMİİ) DESEM SENDE İYİ BİLİRSİN İPEKÇİ KIR BACAGINI OTURDA İNSANLARIN YARALARINI KABARTMA SHOWMENLİK ZAMANI DEĞİL..

5 Beğendim
5 Beğenmedim
 
Yanıtla

AKGENÇLİK

AKGENÇLİK
14 Temmuz 2014 Pazartesi 13:35

SAYIN BAŞDEĞİRMEN UZUN ZAMANDIR SİZİ VE EKİBİNİZİ TAKİB EDİYORUM YÖNETİM OLARAK. YAPTIGINIZ VE YAPMAYA CALIŞTIGINIZ NE VAR? VEYA NEYİ BAŞARDINIZ SADECE YURT DIŞI GEZİLERİ MİLYONLARCA FOTOĞRAF BAŞKADA HİÇ BİŞEY, YATIRIMCI VE SANAYİCİYE NE YARDIMINIZ OLDU? PEKİ!!! TİC ODASI BAŞKANININ ÖRTÜLÜ ÖDENEYİ NERLERDE NASIL KULLANILIYOR??? NEDEN TİCARET ODASI GENEL KURULDA GELİR GİDER TABLOSUNU ACIKLAMIYOR??? ÖRTÜLÜ ÖDENEK NEREYE AKTARILIYOR???

4 Beğendim
5 Beğenmedim
 
Yanıtla

OSB rumuzluya

OSB rumuzluya
14 Temmuz 2014 Pazartesi 12:35

OSB rumuzlu yorumcu, sen de 1500'e yakın paralel oyu blok olarak al sen de olursun ITSO başkanı. Kaçıkoç ve başdeğirmen ilk seçildiği 2005'te ITSO'nun 1 milyon USD parası vardı şimdi 1 kuruşu bile yok. 2005'ten bugüne bedri ile birlikte oda bütçesine paralel çok önemli harcamalar yaptılar Ispartamız müthiş kalkındı

5 Beğendim
4 Beğenmedim
 
Yanıtla

Başka işleri var adamın

GÜVEN
14 Temmuz 2014 Pazartesi 12:07

Adamın belediyeden başka işleri var.Banu ilgisini çekiyor projeler degil

3 Beğendim
6 Beğenmedim
 
Yanıtla

menfaat

selman boyacı
14 Temmuz 2014 Pazartesi 12:00

başdeğirmen menfaati olan yere bayrak açmaz işini bilir o

0 Beğendim
7 Beğenmedim
 
Yanıtla

SORUMLU VATANDAŞ

ZEKİ CENGİZ
14 Temmuz 2014 Pazartesi 11:33

HABERİ YAZANLARDA ALTINA YORUM YAZANLARDA BİLMİYORLARMİKİ ITSO BAŞKANI NE MİLLET VEKİLİ NEDE BELEDİYE BAŞKANI BU SORUNUN GERÇEK MUHATTABI KİM.BEN ITSONUN VE ŞÜKRÜ BAŞDEĞİRMENİN BÜYÜK FEDAKARLIKLARLA BU MEMLEKETİN BÜTÜN MESELELERİN TAKİPÇİSİ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM VE GÖRÜYORUM.

1 Beğendim
8 Beğenmedim
 
Yanıtla

Siyasetçi olacak adam

Yenidünya
14 Temmuz 2014 Pazartesi 10:58

Yıllardır oda yönetimindeler TEŞVİK konusunda dosya vermek dışında ne yapmışlar. Orası burası gezmişler tecrübe edinmişlerdir doğrudur. Bir 20 yıl verirsek birşeyler başaracaklardır.

2 Beğendim
4 Beğenmedim
 
Yanıtla

malsahibi

sahib
14 Temmuz 2014 Pazartesi 08:55

ıtkame nin bir an önce bitmesi oradan mülk alanların menfeati olmasına rağmen neden acaba susksnlar? manidar

2 Beğendim
4 Beğenmedim
 
Yanıtla

Gezelim gezelim

Ali Kars
14 Temmuz 2014 Pazartesi 03:52

ITSO' nun görevi: ticaretinden zar zor geçinip artan parasıyla oda aidatını yatıran insanların parasıyla yurt dışı ve içinde 5 yıldızlı otellerde konaklayıp uçaklarla seyahat ederek fakir esnafın vebali altında kalan bir kuruluş haline geldi. Ne bekliyorsunuz ıtkm onların sorunu değilki. Onlar sadece ülke gezmekle meşguller. Siz onları rahat bırakın daha gezecekleri o kadar çok ülke varki. İş bağlantısı adı altında turistik gezi. Rahat bırakın adamları kardeşim.

5 Beğendim
4 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Sitemiz yapılan yorumlardan sorumlu tutulamaz.

DİĞER HABERLER

ISPARTA'MIZIN KIYMETİNİ BİLMELİ VE ŞÜKRETMELİYİZ

ISPARTA'MIZIN KIYMETİNİ BİLMELİ VE ŞÜKRETMELİYİZ

ISPARTA'MIZIN KIYMETİNİ BİLMELİ VE ŞÜKRETMELİYİZ

AK PARTİ İL BAŞKANI ZABUN'DAN RAMAZAN BAYRAMI ÇIKARTMASI

AK PARTİ İL BAŞKANI ZABUN'DAN RAMAZAN BAYRAMI ÇIKARTMASI

AK PARTİ İL BAŞKANI ZABUN'DAN RAMAZAN BAYRAMI ÇIKARTMASI

MİLLETVEKİLİ BİLGİÇ: KARDEŞLİĞİMİZ SONSUZA KADAR SÜRSÜN

MİLLETVEKİLİ BİLGİÇ: KARDEŞLİĞİMİZ SONSUZA KADAR SÜRSÜN

MİLLETVEKİLİ BİLGİÇ: KARDEŞLİĞİMİZ SONSUZA KADAR SÜRSÜN

KAHRAMAN ÖZEL HAREKATIMIZI KUTLUYORUM

KAHRAMAN ÖZEL HAREKATIMIZI KUTLUYORUM

KAHRAMAN ÖZEL HAREKATIMIZI KUTLUYORUM

KADIN KOLLARI BAŞKANI DEDİĞİN ZÜBEYDE TURHAN GİBİ OLMALI!

KADIN KOLLARI BAŞKANI DEDİĞİN ZÜBEYDE TURHAN GİBİ OLMALI!

KADIN KOLLARI BAŞKANI DEDİĞİN ZÜBEYDE TURHAN GİBİ OLMALI!

MİLLETVEKİLİ BİLGİÇ İFTARA KATILIP ANKARA'YA GERİ DÖNDÜ

MİLLETVEKİLİ BİLGİÇ İFTARA KATILIP ANKARA'YA GERİ DÖNDÜ

MİLLETVEKİLİ BİLGİÇ İFTARA KATILIP ANKARA'YA GERİ DÖNDÜ

ÇOK OKUNANLAR

ÖNE ÇIKANLAR

SONRAKİ HABER

6 METRELİK DEV YILAN

6 METRELİK DEV YILAN