22 Mayıs 2018 Salı

  • 4,578 TL
  • 5,400 TL
  • 189,93 TL
  • 102.258
ISPARTA 25°
ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

BU ACININ TARİFİ YOK

BU ACININ TARİFİ YOK

MİLLETVEKİLİ BAKIR İLÇELERİ GEZİYOR

Isparta Milletvekili İrfan Bakır meclis çalışmalarından fırsat buldukça, Isparta’ da vatandaşların dertlerini dinlemeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Sütçüler, Yenişarbademli, Aksu, Şarkikaraağaç ve Yalvaç’ ta vatandaşlarımızla bir araya gelen Vekil Bakır’a İl Genel Meclisi üyesi Hasan Karaca, Yenişarbademli ve Aksu belediye başkanları ve ilçe teşkilatları da eşlik etti.

Siyaset

                Sütçüler ilçesinde merkez, Yeniköy, Kasımlar, Aşağı Yaylabel, Darıbükü ve Çandır’ daçalışmalar yapıldı. Yeniköy’ de vatandaşlarımızın su sorununu dile getirmesi üzerine Vekil Bakır konuyu uzun süredir takip ettiğini belirtti. Çalışmalarının devamında Sütçüler’ in hastane caddesinde incelemeler yapıldı. Çökme sonucukullanılamaz hale gelen yola ilişkinde ilgili kurumlarla görüş alışverişi yapılacağı belirtildi.

                Programın devamında Kasımlar barajında incelemeler yapıldı. Darıbükü köyünün çağrısı üzerine köyde de vatandaşlarımızla biraraya gelen Bakır, mağduriyetleri yerinde inceleme fırsatı buldu. Yeni inşa edilen köyde vatandaşlar için yapılan evleri gezen İrfan BAKIR, köy konağı ve caminin biran önce bitirilmesi için ilgili çalışmaları yapacağını söyledi. Sütçüler’ in kanayan yarası olan mermer ocaklarını da inceleyen BAKIR, konuya ilişkin soru ve araştırma önergesi çalışması yaptığını ve Bu konunun önümüzdeki günlerde meclis gündemine geleceğini belirtti.

                Yenişarbademli,Aksu, Şarkikaraağaç, Gedikli ve Çiçekpınar’ da da vatandaşlarımızla ülke ve bölge gündemi üzerine sohbetler yapıldı. Özellikle yerel sorunlar ve terör konusunda vatandaşların sorularını cevaplayan vekil Bakır şunları belirtti;

                ‘Ispartamızın çözülmeyi bekleyen birçok sorunu var. 2B arazilerinin durumundan-sulama kooperatiflerine, balıkçılardan-üniversitedeki yurt sorununa kadar birçok konuyu verdiğimiz önergelerle gündeme getirdik. Önümüzdekigünlerde de bu çalışmalarımız devam edecek. Maalesef ülkemiz ekonomisi ve dışpolitikamız iyi durumda değil. Ancak daha can yakıcı olan ise terör. Vatanevlatlarını hergün şehit veriyoruz. Gençliğinin baharında, ülkesine ve ailesineen faydalı olacakları dönemde bizden koparılıyorlar. Hepsini saygı ve rahmetle anıyorum.Terörü ise lanetliyorum. Bu acıya hep beraber çözüm üretmemiz gerekiyor. Bukonu siyaset üstü bir konudur.’ Dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

aslı Astarıyok

17 Haziran 2016 Cuma 00:11

gezmiş olmak için geziyor. ve muhtemelen son gezisidir. Hiç bi CHP li memleket için bişi yapmaz. bununda ..

Aslı Astarıyok

03 Haziran 2016 Cuma 00:10

dokunulmazlıklarda nasıl oy verdi. Kıvırmasın. istediği kadar gezsin. chp li olduktan sonra alacağı oy %15,5.

süleyman

06 Haziran 2016 Pazartesi 00:19

Bilmeden AKP nine iftira dili ile konuşmayacaksın vallahi de İrfan bakır yasaya evet oyu verdi.

ekin

03 Haziran 2016 Cuma 10:32

yanındamıydın oy kullanırken.parti fanatikliği yapma bize.iyi,dürüst insan.elinden geldiğinde insanlara yardımcı olmaya çalışıyor işte.yarın vekillere işin düşünce kimse yüzüne bakmayınca anlarsın,değerini

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR