18 Haziran 2018 Pazartesi

  • 4,686 TL
  • 5,433 TL
  • 194,15 TL
  • 94.541
ISPARTA 21°
BU DİREK TEHLİKE SAÇIYOR

BU DİREK TEHLİKE SAÇIYOR

KORKUNÇ KAZADA CAN VERDİLER

KORKUNÇ KAZADA CAN VERDİLER

BU KAVŞAĞA BİR ÇÖZÜM BULUNMALI

BU KAVŞAĞA BİR ÇÖZÜM BULUNMALI

KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRÜ OLDU

KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRÜ OLDU

İHANET EDEN TEŞKİLATLAR TESPİT EDİLDİ...

AK PARTİ MKYK, Cumhurbaşkanlığı seçimlerini görüşmek üzere önümüzdeki günlerde tek maddelik gündemle toplanacak.

Siyaset

AK PARTİ MKYK, Cumhurbaşkanlığı seçimlerini görüşmek üzere önümüzdeki günlerde tek maddelik gündemle toplanacak. AK PARTİ MKYK dün Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Başkanlığında toplandı. Yerel seçim sonuçlarının değerlendirildiği toplantıda, bazı seçim bölgelerinde teşkilatların ihanet ettiği görüşleri dile getirildi. MKYK toplantısında bazı teşkilatların Cemaat’e destek verdiği öne sürüldü.

TEŞKİLATLAR İHANET ETTİ TESPİTİ

AK PARTİ MKYK, Erdoğan Başkanlığında dün gerçekleştirdiği yaklaşık 5 saat süren toplantısında ağırlıklı olarak seçim sonuçları değerlendirdi.

ANKA’nın edindiği bilgilere göre; toplantıda özellikle başarısız olan illerde bazı teşkilatların partiye ihanet ettiği tespitinin yapıldığı öne sürüldü. Cemaat’in, bazı bölgelerde AK PARTİ aleyhine çalıştığı ve bazı teşkilatların da Cemaat’e destek verdiği görüşlerinin yapıldığı MKYK toplantısında, parti aleyhine çalışanların tespit edilmesi için çalışmaların yoğunlaştırıldığı belirtildi.

Başbakan Erdoğan MKYK toplantısında da yine Cemaat’in partilerine ve Hükümet'e yönelik ihanetlerine vurgu yaptı. Erdoğan, Cemaat’in kökünü kazıyacaklarını vurguladı. MKYK toplantısının son gündem maddesi olan Cumhurbaşkanlığı seçimi geç olduğu için görüşülmediği gelen bilgiler arasında yer alırken önümüzdeki günlerde MKYK’nın yeniden toplanarak Cumhurbaşkanlığı seçimlerini ele alacağı belirtildi.

MKYK ÖZEL GÜNDEMLE “CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMLERİNİ” GÖRÜŞMEK ÜZERE TOPLANACAK

AK PARTİ MKYK önümüzdeki günlerde, Cumhurbaşkanlığı seçimlerini görüşmek üzere tek maddelik gündemle toplanacak. Toplantıda Cumhurbaşkanlığı seçimleri, AK PARTİ’nin adayı, Başbakan Erdoğan’ın bu konudaki görüşleri sorulacak.

ANKET SONUÇLARI DEĞERLENDİRİLECEK

Öte yandan AK PARTİ’nin üç değişik şirkete yaptırdığı Cumhurbaşkanlığı seçimlerine dönük anketlerin de özel gündemle toplanacak olan MKYK’da değerlendirileceği kaydedildi.

MİLLETVEKİLLERİ GÜNDEME GETİRECEK

Öte yandan Başbakan Erdoğan partisinin milletvekilleri ile yarın kahvaltıda buluşacak. Seçim sonuçları gündeminin ana konuyu oluşturacağı kahvaltılı toplantıda milletvekillerinin Cumhurbaşkanlığı adaylığını Erdoğan’a sormaları bekleniyor.

ÜÇ DÖNEM KURALI

Milletvekilleri kahvaltılı toplantıda AK PARTİ’nin tüzüğünde yer alan “üç dönem kuralını” da gündeme getirmeleri bekleniyor.

Ayrıca AK PARTİ’nin, 2-3-4 Mayıs tarihlerinde yapacağı ve geleneksel hale gelen kamp toplantılarının Kızılcahamam yerine Abant’ta yapılması kararına varıldığı belirtildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

edgübilig

20 Nisan 2014 Pazar 00:47

Isparta ve 4 büyük ilçesinde seçimi kaybedecek,S. Demirel den sonra en uzun siyaset ci olan birinin(T.Bayram) ın aday olamasını hazmedemiyecek ve alttan alta partinin tabanını kaydıracaksın ondan sonra da başbakana gidip hiç bişey yokmuş gibi masum ayaklarına yatıp görevinde kalacaksın ... Zabun beyim yemeyecekler bunu.

kaptan

19 Nisan 2014 Cumartesi 19:15

sayın başbakanım keşke şu beceriksiz vekilleri görevden alsada şu millet kurtulsa bizlere laf değil hizmet lazım bunlarda sadece çene var neymiş yusuf ziya bey kazanmış oda bizim vatandaşımız senin adayını düzgün seçseydin kazanmayacak adamı siz şişirirseniz böyle hezimete uğrarsınız savdada aynı olayı yaptınız sayın vekiller sayın başbakanıma sesleniyorum şu beceriksiz vede pasif vede yalancı vede cebcileri millet vekili adayı yapmasın saygılarımı sunarım ben türkiyeyi gezdim ıspartagibi pasif vekiller görmedim

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR