23 Haziran 2018 Cumartesi

  • 4,679 TL
  • 5,454 TL
  • 190,62 TL
  • 95.852
ISPARTA 24°
GECE GÜNDÜZ DEVAM !

GECE GÜNDÜZ DEVAM !

YİNE KÜÇÜKGÖKÇELİ KAVŞAĞI YİNE KAZA

YİNE KÜÇÜKGÖKÇELİ KAVŞAĞI YİNE KAZA

ISPARTA-ANTALYA YOLU KAFA KAFAYA ÇARPIŞTILAR

ISPARTA-ANTALYA YOLU KAFA KAFAYA ÇARPIŞTILAR

ZİNCİRLEME KAZA 6 KİŞİ YARALANDI

ZİNCİRLEME KAZA 6 KİŞİ YARALANDI

HALKIMIZIN TALEPLERİ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ

Ak Parti İl ve Merkez İlçe Teşkilatı'nın mahalle toplantıları başladı.

Siyaset

Ak Parti il ve merkez ilçe teşkilatı vatandaşa daha yakın olmak ve taleplerini dinlemek adına başlattığı mahalle toplantılarının ilki Yedişehitler Mahallesi’nde gerçekleştirildi.

Yedişehitler mahallesi’nde bir kahvehane de düzenlenen toplantıya Ak Parti Milletvekili Recep Özel, İl Başkanı Nuri Uzaktaş, Merkez İlçe Başkanı Ömer Parlak ve Yönetim Kurulu üyeleri ile çok sayıda mahalle halkı katıldı.

 

Ak Parti Milletvekili Recep Özel, öncelikle bu toplantıların seçim yatırımı olarak algılanmaması gerektiğini belirterek, vatandaşımızın taleplerini ve onları bilgilendirmektir dedi.

Özel konuşmasında ise; “Diğer partilerin yapamadığını biz yapıyoruz. Sizler paylaşmak istediğiniz konuları artık bizimle böyle toplantılarda dile getireceksiniz. Burada sizinle bir istişare toplantısı yapıyoruz. Vatandaşımızın taleplerini dinliyoruz. Sizlerle muhabbet etmeye ve daha çok görüşmeye gayret edeceğiz. Bu programı buradan başlatıyoruz. Her ısparta’ya geldiğimde mahalle toplantılarına katılacağım” diye konuştu.

 

Ak Parti İl Başkanı Nuri Uzaktaş ise, mahalle toplantılarında yereldeki değerlendirmeleri yapacaklarını söyledi. Uzaktaş; “mahallelerimizde bulunan parti temsilcilerimizle birlikte halkımız ile bir araya geleceğiz. Politikamız belli. Başbakanımızın belirlediği yeni hedefler doğrultusunda hareket edeceğiz ve takipçisi olacağız. Sizlerle artık daha sık görüşeceğiz. Bizdeki teşkilat çalışması basına demeç vermek gibi değildir. Ak parti halkın partisi ve hizmet partisidir. 10 yıllık iktidar sürecimizde her alanda farklı ve güzel yatırımlarda bulunduk. Ve yapmaya da devam ediyoruz. Üye çalışmalarımızda % 15’i tamamladık. Muhalefetin kat kat üstündeyiz. Şimdiki hedefimiz üye çalışmalarımızda % 25 hedefidir. Hep birlikte olarak sizlerin de desteğini alarak Ispartamıza ve Türkiyemize daha da çok hizmetler edeceğiz” dedi.

 

ISPARTA 1 VERİYOR 3 ALIYOR

 

Ak Parti İl Başkanı Nuri Uzaktaş, son günlerde Isparta’da dereboğazı yolu ile ilgili olarak bir çok konuşmaların tartışmaların yaşandığını belirterek; “dereboğazı yolu yapılacak. Kolay bir süreç değil tabiî kide bu. Ama bu yol yapılacak. Isparta’ya yatırım gelmiyor diyenlerin samimiyetlerine inanmıyorum. Isparta her zaman bir veriyor, üç alıyor. Bakın Burdur’a bir veriyor bir buçuk alıyor. Antalya iki veriyor, bir alıyor. Ama Isparta her zaman bir verip, üç aldı” diye konuştu.

 

Yedişehitler Mahallesi Muhtarı Alper Yıldırım ise; Mahallemizi en çok ziyaret eden vekilimiz Recep Özel’dir. Geçtiğimiz günlerde okul sıkıntımız vardı. O problemimizi çözerek bizleri fazlasıyla memnun etti. Ben yine kendilerine bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

                                       BOMBA32'NİN OBJEKTİFLERİNE YANSIYAN KARELER
 
 
 
 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR