19 Şubat 2018 Pazartesi

  • 3,749 TL
  • 4,659 TL
  • 162,51 TL
  • 116.511
ISPARTA
ISPARTA'DA KİTAP FUARINA HANGİ ÜNLÜ İSİMLER KATILACAK

ISPARTA'DA KİTAP FUARINA HANGİ ÜNLÜ İSİMLER KATILACAK

HASTANENİN TUVALETİNDE ÖLÜ BULUNDU

HASTANENİN TUVALETİNDE ÖLÜ BULUNDU

SOBAYI YAKMAK İSTERKEN TİNER ELİNDE PATLADI

SOBAYI YAKMAK İSTERKEN TİNER ELİNDE PATLADI

ISPARTA'DA HIRSIZLIK ŞÜPHELİSİ YAKALANDI

ISPARTA'DA HIRSIZLIK ŞÜPHELİSİ YAKALANDI

BU FİLMİ İLK KEZ SEYRETMİYORUZ

Ak Parti Haziran Ayı İl Danışma Meclisi Toplantısı Keçiborlu ilçesinde gerçekleştirildi.

Siyaset

AK Parti İl ve Merkez İlçe Teşkilatı’nın her ay düzenlediği İl Danışma Meclisi Toplantısı Keçiborlu ilçesinde düzenlendi. Toplantıya Ak Parti İl Başkanı Nuri Uzaktaş, Milletvekilleri Süreyya Sadi Bilgiç, Recep Özel, Belediye Başkanları, İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri ve çok sayıda partililer katıldı.

Açılış konuşmasını gerçekleştiren Ak Parti İl Başkanı Nuri Uzaktaş, son günlerde ülkenin ileriye gitmesini çekemeyen gruplar tarafından ortalığın karıştırılmak istendiğini belirterek; “Türkiye’de herşey çok güzel gidiyor. Tarih boyunca her güzelliğin arkasından birşeyler yaşardık. Yine aynı senaryonalar oynanmaya çalışılıyor. Ama bu sefer bu senaryo tutmadı. Karşımızda kalkınmayı, refahı çok gören bir grup var. Milleti kandırdıklarını zannediyorlar. Ama yanılıyorlar” diye konuştu.

Yerel seçimlerle ilgili de konuşan İl Başkanı Uzaktaş, seçimlere çok ciddi bir şekilde hazırlanıyoruz. Halkımız partimize gereken desteği verecektir. Tempomuzu daha iyi tutarak seçimlerde daha da çok çalışacağız. Görüyorsun ki Isparta’da mevcut belediye bir temel atmak için aynı yere sürekli Genel Başkanları çağırıp temel attırıyorlar. Isparta’da belediyecilik anlamında gereken hizmeti vermek için seçimlerde daha çok çalışacağız” diye konuştu.

Ak Parti Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç’de ülke genelinde songünlerde meydana gelen olaylara değindi. Türkiye’de oynanan oyunları ilk defa yaşamıyoruz. Cumhuriyet tarihinden sürekli karşımıza çıkmıştır. CHP’nin oyunlarını ve zulümlerini hep gördük. Yıllardır bu ülke üzerinde sağcı-solcu, kürt – türk, alevi – sunni diye ortalığı birbirine katmayı denediler. Çok uyanık olmamız gerekiyor. Birlik ve beraberlik içerisinde kardeşliğimizi muhafaza etmemez gerekiyor. Başbakanımızın arkasında duralım. Büyüyen ve gelişen bir ülkeyiz artık” diye konuştu

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR