23 Mayıs 2018 Çarşamba

  • 4,839 TL
  • 5,677 TL
  • 201,65 TL
  • 102.332
ISPARTA 25°
UZMAN ÇAVUŞ MEHMET KAYAN KAZADA HAYATINI KAYBETTİ

UZMAN ÇAVUŞ MEHMET KAYAN KAZADA HAYATINI KAYBETTİ

O KAZADA ÖLEN SÜRÜCÜ DOKTOR ÇIKTI

O KAZADA ÖLEN SÜRÜCÜ DOKTOR ÇIKTI

ISPARTA'DA DEV OPERASYON 19 KİŞİ GÖZALTINDA

ISPARTA'DA DEV OPERASYON 19 KİŞİ GÖZALTINDA

ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

BİZİM ANLATACAK HIRSIZLIK ANIMIZ YOK

Ak Parti Milletvekili Recep Özel Gülses Gazetesi sahibi Ali Çokyaşa ve çalışanlarını ziyaret etti.

Siyaset

Ziyarette hafta sonu Şevket Demirel tarafından düzenlenen karpuz festivalinde yaşanan olaylarla ilgili bilgi veren Milletvekili Özel “samimi bir ortamda gerçekleştirilen Karpuz Festivalinde katılanlar kendileri ile ilgili geçmişteki muziplikleri anlattı. CHP Milletvekili Ali Haydar Öner’de ilk kaymakamlık yılarlında görev yaptığı ilçenin jandarma komutanın hindisini nasıl çaldıklarını anlattı. Benimde aklımdan keşke yerel seçimler gibi milletvekilleri seçimleri de öne alınsa ve Isparta Ali Haydar Öner’den kurtulsa diye geçti” dedi.

 

                                 ÖNER HEM ANLATTI HEM DE SİNİRLENDİ

Ziyareti sırasında hafta sonu Şevket Demirel tarafından düzenlenen karpuz festivalindeki CHP Milletvekili Ali Haydar Öner ile yaşanan tartışmaları değerlendiren Ak Parti Milletvekili Recep Özel “CHP Milletvekili eski vali Öner Demirel ailesinin Karpuz Festivalinde birden sinirlendi. Aslında sinirlenmesine sebep olan olay yine kendi ile ilgiliydi” dedi.

Ak Parti Milletvekili Recep Özel “hafta sonu yapılan karpuz festivali samimi bir havada yapıldı. Bu nedenle katılanlarda geçmişte yaptıkları bazı muziplikleri anlatı. Isparta eski valilerinden CHP Milletvekili Ali Haydar Öner’de kendi ile ilgili bir anısını anlattı. CHP Milletvekili Ali Haydar Öner ilk kaymakam olduğu yıllarda görev yaptığı ilçede bahçesinde hindi besleyen bir jandarma komutanı olduğunu ve bu komutanın hindisini çalarak hindi dolması yaptırıp yemeğe davet ettiklerini söyledi. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Öner’in anısına şaşırarak ‘valilerimiz hep hırsızlıklarını anlatıyor’ dedi. Bende yahu Isparta’yı kimlere emanet etmişiz diyerek kendisine takıldım. Ama Ali Haydar Öner bundan çok rahatsız oldu ve birden hiddetlendi. Sonrasında sürekli bize saldırmaya çalıştı. Fakat ciddiye alan olmadı” diye konuştu.      

Ak Parti Milletvekili Recep Özel kendisinin muziplik olarak bile yapılmış anlatılacak hırsızlık anısı olmadığını söyleyerek “CHP Milletvekili hem hırsızlık yaptığı ile ilgili anı anlattı. Hem de karşılığında sinirlenerek sürekli saldırgan ifadeler kullandı. Biz yinede ortamın havasını bozmamak için kendisine cevap verme lüzumu görmedik. Milletvekili Ali Haydar Öner anısını anlatınca aklımdan keşke yerel seçimler gibi milletvekili seçimleri de öne alınsa da Isparta’da bu Ali Haydar Öner’den kurtulsa diye geçirdim” dedi.  

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR