20 Nisan 2018 Cuma

  • 4,046 TL
  • 4,979 TL
  • 174,64 TL
  • 111.503
ISPARTA 11°
ISPARTA'DA OPERASYON 6 GÖZALTI VAR

ISPARTA'DA OPERASYON 6 GÖZALTI VAR

ISPARTA BELEDİYESİ DAVASINDA FLAŞ GELİŞME

ISPARTA BELEDİYESİ DAVASINDA FLAŞ GELİŞME

ISPARTA'DA SKANDAL İDDİA

ISPARTA'DA SKANDAL İDDİA

ÖLEN ANNE VE KIZIN SON GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI

ÖLEN ANNE VE KIZIN SON GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI

BAŞKA ALEMDE Mİ YAŞIYOR?

Süleyman Demirel Havalimanındaki Başmüdürlüğün kaldırılacağını iddia eden MHP Isparta Milletvekili Nevzat Korkmaz'a iktidar kanadından yanıt gecikmedi.

Siyaset
Milletvekili Korkmaz’ı sert sözlerle eleştiren AK Parti Milletvekili Recep Özel, “Gece rüyasında mı görüyor? Başka alemde mi yaşıyor? Önceki açıklamaları gibi yalancı konuma düşüyor” dedi.
 

MHP Isparta Milletvekili Nevzat Korkmaz, Süleyman Demirel Havalimanındaki Başmüdürlüğün kaldırılacağı iddiasını ortaya atmıştı. Korkmaz’ın iddiası hayata geçirilirse havalimanı hem uluslar arası uçuşa kapatılacak hem de gümrük ticareti yapılamayacak.

MHP’li Korkmaz’ın bu iddiasına iktidar kanadından cevap gecikmedi. Milletvekili Korkmaz’ın daha önce de Kara Havacılık Okulu lojmanlarının Burdur’a yapılacağını iddia ettiğini hatırlatan AK Parti Isparta Milletvekili Recep Özel, “Bunun altı da fos çıkmıştı” dedi.

Statüsü ne olursa olsun havalimanının aynı işlemlere devam edeceğini vurgulayan AK Parti Isparta Milletvekili Özel, “Gece rüyasında mı görüyor? Başka alemlerde mi yaşıyor? Bu nereden çıktı” diye konuştu. Özel: “MHP Milletvekili Nevzat Korkmaz bir açıklama yapmış ‘baş müdürlük statüsü düşecek’ diye. Kardeşim burası uluslar arası bir havalimanı. Bakın Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü Isparta’ya uçana teşvik verileceğini açıkladı. Sayın Korkmaz, daha öncede Kara Havacılık lojmanları Burdur’a yapılacak iddiasında bulunmuştu. Genel Kurmay Başkanı bunun doğru olmadığına ilişkin yanıt verdi. Bunu kimse bilmiyor. Korkmaz, “Meteoroloji Bölge Müdürlüğü’ kalktı diyor. Oysa sadece adı değişti. İlde tüm her yerde modern hava tahmin istasyonları kuruldu. Burada çalışmayan bir yapı vardı. Bunu çalışan bir yapı haline dönüştürdük. İşler devam ediyor mu etmiyor mu buna bakmak gerekiyor”  sözlerine yer verdi.

Süleyman Demirel Havalimanında uçuşların yeniden başlatılması için gerçekleştirilen çalışmalara değinen Milletvekili Özel, “Bizim bu konudaki dezavantajımız Antalya’nın ilimize yakın olması” ifadelerini kullandı.

 KANAL32 VİDEO HABERİNİ SİZLER İÇİN PAYLAŞIYORUZ

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR