27 Mayıs 2018 Pazar

  • 4,707 TL
  • 5,492 TL
  • 196,80 TL
  • 103.200
ISPARTA 22°
BAŞKAN GÜNAYDIN SAHAYA İNDİ

BAŞKAN GÜNAYDIN SAHAYA İNDİ

KÖY GARAJINDA YANDIN ÇIKTI

KÖY GARAJINDA YANDIN ÇIKTI

LİSE ÖĞRENCİSİ BERKAY'IN KAHREDEN ÖLÜMÜ

LİSE ÖĞRENCİSİ BERKAY'IN KAHREDEN ÖLÜMÜ

HASTAYI TAŞIRKEN DÜŞÜRDÜLER

HASTAYI TAŞIRKEN DÜŞÜRDÜLER

BAKIR MEYDAN OKUDU !

CHP Milletvekili İrfan Bakır, AK PARTİ'nin CHP projeleri ile halkı kandırmaya çalıştığını ileri sürerek "Yıllardır iktidardasınız, yapsaydınız. Yapın elinizden öpeyim" dedi.

Siyaset

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Isparta Milletvekili İrfan Bakır, medya mensupları ile kahvaltıda bir araya geldi. Gazetecileri DSİ Misafirhanesinde ağırlayan Bakır, yerel ve ulusal gündeme ilişkin değerlendirmeler yaptı. Bakır’a İl Başkanı Senayi Demirkol’da eşlik etti.

 

İKTİDAR MÜCADELESİ VERİYORUZ

1 Kasım seçimlerinde iktidar mücadelesi verdiklerini kaydeden Bakır, “Eğer bir ülkede adalet ve demokrasi yoksa huzur olması mümkün değil.Biz 1 Kasım seçimleri için yola çıkarken ‘Önce Türkiye’ dedik. Partiler,siyaset, hepsi huzurdan sonra gelir. Önce huzuru tesis etmek gerekiyor. İşte CHP’de bu inanç ve azimle iktidara yürüyor” dedi.

 

VATANDAŞ 7 HAZİRAN’DA ‘KOALİSYON’ DEDİ

Vatandaşların 7 Haziran seçimlerinde tüm partilere görev verdiğini ancak koalisyonun kurulamadığını hatırlatarak “Biz koalisyon kurulsun istedik. Olmadı. Bize görev verilmesini bekledik, verilmedi” şeklinde konuştu.

 

HÜKÜMET DIŞ POLİTİKADA BAŞARISIZ

Dış politikaya ilişkin de değerlendirmeler yapan Bakır,“Hangi ülke mülteci alıyor. Biz doldurduk. Onlara da bakamadık. Avrupa’ya gitmek için denizlerde can verdiler. Botları battı. Suriye’nin iç işlerine burnumuzu soktuk şimdi işin içinden çıkamıyoruz. Demek ki bu hükümet dış politikada da başarısız” diye konuştu.

 


HALK İÇERİSİNDE İKTİDARA TEPKİ VAR

7 Haziran öncesinden bu yana gerek merkezde, gerek ilçe,belde ve köylerde halkla iç içe olduğunu kaydeden Bakır, “Halk içerisinde iktidara büyük bir tepki var. Özellikle, Terör, ekonomi ve dış politikada AK PARTİ'NİN halkın güvenini kaybetmiş durumda. Bunun yansımalarını 1 Kasım’da sandıklarda göreceğiz” dedi.

 

BEN PROJE ADAMIYIM

1 Kasım seçimlerinde partisinin yüzde 30’ların üzerinde oy alacağını iddia eden Bakır, “Oyumuzu ciddi bir şekilde yükselteceğiz. Ben şu rakam bu rakam demek istemiyorum. Ben proje adamıyım. Bu memlekette yaşadım, bu memleketin derdini tasasını, sevincini biliyorum. Vatandaşlarımız beni istedikleri için aday oldum ve görev aldım. Bu partinin kökleriyle büyüdük. Ama kimseyi de ötekileştirmedik. Kapımızı herkese sonuna kadar açtık. Tüm siyasi partilerin içinde dürüst, temiz vatandaşlarımız var. Biz hizmet için siyasi görüş referansı istemedik” ifadelerini kullandı.

 

BU İMKANLAR BENDE OLACAK…

Özellikle sulama, yol, kooperatif, gölet, enerji ve eğitime ilişkin ciddi projeler hazırladığını dile getiren CHP Milletvekili İrfan Bakır,“Bugün hali hazırdaki imkanlar benim elimde olacak. Isparta’yı yatırıma,hizmete boğarım. Projelerimiz hazır. Çalışmalarımız devam ediyor. Biz 1 Kasımda halkımızdan yetki istiyoruz. İktidar istiyoruz” dedi.

 

YAPIN ELİNİZDEN ÖPEYİM

1 Kasım seçimleri için siyasi partilerin seçim beyannamelerini de değerlendiren Bakır, “AK PARTİ , bizim 7 Haziran’da gündeme getirdiğimiz projeleri almış, seçim vaadi olarak kamuoyuna açıklıyor. Yıllardır iktidardasınız, neden yapmadınız. Projeler ortada yapın, elinizden öpeyim”ifadelerini kullandı.

 

TAŞERONLAR KADROYA GEÇİRİLECEK NOKTA

CHP Milletvekili İrfan Bakır, iktidar partisinin kamu kurumlarında taşeron işçileri toplayıp propaganda yapmasını da eleştirerek “Ben kamu kurumlarında siyasete girmeyi doğru bulmuyorum. Aldığım terbiye böyle. Ne konuşuyorsunuz, ne anlatıyorsunuz taşeron işçilere. Biz diyoruz ki CHP iktidarında taşerona son vereceğiz. Kadrolu olacak hepsi. Nokta. Taşeron işçiler bunların sadece seçim öncesinde akıllarına geliyor” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

UÇTUK UÇTUK

27 Ekim 2015 Salı 13:08

SAATLERİ GERİ ALMA İŞİNİ DE İPTAL EDELİM. SEÇİM İPTAL OLUP DURUYOR ZATEN. HAYDİ VATANDAŞ, SANDIĞIN KAPAĞINI KALDIR, GEÇEN SEFER TEKRAR DENEYİNİZ ÇIKTI. KOLA ZANNEDİP İÇENLER OLDU. GAZ YAPTI. ORTALIK KOKTU. FARKLI GAZMIŞ. YANİ GAZ FARKLI YERDEN ÇIKMIŞ

AKısparta

16 Ekim 2015 Cuma 14:11

Muhalefetin bütün adayları akpartinin biryerlere getirdiği insanlar.Yoksa onları kim tanırdı.

Vatandaş

16 Ekim 2015 Cuma 13:46

Ali Haydar gibi sende iz bırakamadan gelip geçeceksin.

yezitler

16 Ekim 2015 Cuma 11:04

Bomba patlıyacaksın hazımsızlıktan ne yaparsanız yapın 1 kasım göreceğiniz ananızın oyalı boyalı hörekesidir sonuç. Kokar Aktroller.

polat

16 Ekim 2015 Cuma 08:02

o eskidendi koçum bir şey yapamasın

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR