26 Mayıs 2018 Cumartesi

  • 4,707 TL
  • 5,492 TL
  • 197,88 TL
  • 103.200
ISPARTA 20°
KÖY GARAJINDA YANDIN ÇIKTI

KÖY GARAJINDA YANDIN ÇIKTI

LİSE ÖĞRENCİSİ BERKAY'IN KAHREDEN ÖLÜMÜ

LİSE ÖĞRENCİSİ BERKAY'IN KAHREDEN ÖLÜMÜ

HASTAYI TAŞIRKEN DÜŞÜRDÜLER

HASTAYI TAŞIRKEN DÜŞÜRDÜLER

CENAZE TÖRENİNE GELİNLİK GİYEREK GELDİ

CENAZE TÖRENİNE GELİNLİK GİYEREK GELDİ

AK PARTİDE YOĞUN HAFTASONU

AK PARTİDE YOĞUN HAFTASONU

Siyaset

Ak Parti il başkanı Osman Zabun 26-27 Kasım tarihlerinde Kasım ayı ilce danışma meclislerini topluyor. İki gün içinde merkez ilçe dahil 13 ilçede toplantılar düzenlenecek. Toplantı maratonunun ilk gününe genelmerkez yerel yönetimlerden sorumlu başkan yardımcısı Sn. Salih Koca da eşlik ediyor. Salih Koca ayrıca Cumartesi akşamı saat 20:00 de ŞARKİKARAAĞAÇ ta tüm kademe başkanları, belediye başkanları, il genel meclisi ve belediye meclisi üyeleri ile geniş katılımlı eğitim ve istişare toplantısı düzenleyecek.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

köylüler

29 Kasım 2016 Salı 14:14

başkan gercekten belediye başkanı olma şansın var . fakat halktan duyulan bir akp li olabilse kesin belediye başkanı olurdu diyorlar. önce kişide akp ye uyacak şartlar lazım diyorlar.

Yalvaçlı

25 Kasım 2016 Cuma 18:33

Sanmıyorum ama inşallah fetöcüler ve devşirmeler konusunda akıllanmışsınızdır.

Cafer

25 Kasım 2016 Cuma 10:40

Şöyle bakıyorumda;Bu Ak partinin yer .siyasetçilerinden bişey olmaz.14 yılda hep aynı terane.Ispartaya yaptıkları tel bir hizmet varmı?Hastane işini bile elleri ve yüzlerine bulaştırdılar.Ve hastane yap işlet modeli ile bitirilid.Halk para ödmeye başlayınca herkes gerçeğin farkına varacak.14 yılda ısparta da yapılan yollar hesaplandığında yılda yapılan yol 4 km geçmiyor.Teşvik alan iller arasındaydı artık oda yok.Sanayi alt yapımız bile yok..yazıklar olsun sizlere.Cumhurbaşkanına layık değilsin!

Ahmet

25 Kasım 2016 Cuma 10:28

.Artık Isparta bu adamlardan kurtulmalı.Ak parti Türkiyenin her yerine hizmette sınır tanımadı. Ama Ispartanın Ak parti siyasetçileri yüzünden son 14 yılda yapılan hizmetlere bakıyorum koca sıfır.Yeter artık!gidin...Reise karşı en ufak saygınoz varsa gidin.Sanki başka adam yokmuş gibi,bunlara bağlı kalınmamalı.Teşvik alacak iller arasında olmayan,bi türlü sanayi alt yapısı atılamyan atıl bir il olduk.Daha 20 yıl önce projeleri geçen dereboğazı ve konya yolu bitecek ne kadar acı değilmi?

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR