28 Mayıs 2018 Pazartesi

  • 4,706 TL
  • 5,507 TL
  • 196,80 TL
  • 103.200
ISPARTA 20°
KAYIP OLAN 2 GENÇ ISPARTA'DA BULUNDU

KAYIP OLAN 2 GENÇ ISPARTA'DA BULUNDU

MUHTEŞEM KARŞILAMA

MUHTEŞEM KARŞILAMA

ISPARTA'DA YANGIN PANİĞİ

ISPARTA'DA YANGIN PANİĞİ

ISPARTALI ANNE 2 ÇOCUĞUNU ÖLDÜRDÜ

ISPARTALI ANNE 2 ÇOCUĞUNU ÖLDÜRDÜ

Diş Hekimleri Görev Dağılımlarını Yaptı

Diş Hekimleri Görev Dağılımlarını Yaptı

Sağlık

Isparta – Burdur Dişhekimleri Odası Olağan Genel Kurulunda yapılan seçim sonucunda oluşan Yönetim Kurulu görev dağılımı yaptı. 

 

Başkan Hüdayi Kartöz tekrar aynı göreve getirildi. Isparta –Burdur Diş Hekimleri Odası 16.Olağan Genel Kurul ve seçimi sonucunda oluşan Yönetim Kurulu, Isparta Merkez İlçe Seçim Kurulundan mazbatasını alarak ilk toplantısını önceki gün gerçekleştirdi. Bilindiği gibi; Isparta – Burdur Diş Hekimleri Odası kongresini 9 – 10 Nisan 2016 tarihleri arasında Odası’nın bulunduğu 113. Cadde Kutlu Pasajındaki merkezinde gerçekleştirilmiş ve genel kurulun ilk gününde Yönetim kurulu faaliyet raporu, denetim kurulu raporu ve gelir gider cetvelleri okunarak üyelerin onayına sunulmuş ve kabul edilmişti.

 

İlk günkü toplantıda ayrıca Başkan adayları da birer konuşma yapmışlardı. Kongrenin ikinci günü ise seçimler gerçekleştirilmiş ve saat 09.00’da başlayan oy kullanma işlemi saat 17.00’de sona erip bu saatte sandık açılarak sayım yapılarak Oda yönetimi belirlenmişti. Yapılan sayım neticesinde mevcut Oda Başkanı Hüdayi Kartöz 109, diğer Başkan adayı Namık Kemal Aydın ise 57 oy almıştı.

 

Isparta – Burdur Diş Hekimleri Odası’nda yapılan yönetim Kurulu görev dağılımı sonucunda;

 

YÖNETİM KURULU:

Başkan: Hüdayi Kartöz

Başkan Vekili: Aşkın Daldal

Genel Sekreter: Naim Şenyurt

Sayman: Ahmet Örmeci

Üye: Gülşen Uluçay

 

DENETİM KURULU

Başkan: Özgür Yılmaz

Üye: Alparslan Ekinci

Üye: Feyza Tarhan

DİSİPLİN KURULU

Başkan: Teoman Bardak

Üye: Sevinç Tekeli

Üye: Esin Can Yüksel

Üye: Osman Açan

Üye: Özgür Tandoğan olarak belirlendi.

 

Oda Başkanı Hüdayi Kartöz, görev dağılımı sonrası yaptığı açıklamada, bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra da oda üyelerine hizmet için gece – gündüz demeden çalışacaklarını belirterek şunları söyledi;

 

“Önceki yıllarda olduğu gibi, yeni dönemde de temel ilkemiz,ağız ve diş sağlığı bileşenlerinin en önemlisinin diş hekimi olduğunu unutmadan;laik Türkiye Cumhuriyetinin temel ilkelerine inanarak dil, din, mezhep, etnik ve politik ayrım gözetmeksizin, etik değerlere ve tıbbi deontolojiye,insanların kardeşliğine, çevreye doğaya, emeğe ve insan haklarına sahip çıkmak olacaktır.

 

Odamızın yeni vizyonunda serbest ve kamuda çalışan, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile Diş Hekimliği Fakültesinde görev yapan tüm akademisyenlerle birlikte olmaya devam edeceğiz. Mesleğimize, geleceğimize ve toplumun sağlık hakkına sahip çıkacağız. Toplum ağız diş sağlığı seviyesini daha üst noktalara çıkarmak için yaptığımız çalışmalarda dün olduğu gibi bundan sonrada devam edecektir” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR