visitor analyticsvisitor analytics
24 Temmuz 2017 Pazartesi 15:41

İHALE İLAN

İHALE İLAN
06 Temmuz 2012 Cuma 13:45

TAŞINIRIN AÇIK ARTIRMA İLANI

TC
SENİRKENT
İCRA MÜDÜRLÜĞÜ
DOSYA NO:2010/228 ESAS
TAŞINIRIN AÇIK ARTIRMA İLANI
Bir borçtan dolayı hacizli ve aşağıda cins,miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup: Birinci arttırmanın 10AĞUSTOS 2012 günü saat 14.00-14.10 saatleri arasında Senirkent Belediyesi İtfaiye garajında Senirkent/ISPARTA adresinde yapılacağı ve o gün kıymetlerinin %60 ına istekli bulunmadığı taktirde 15 AĞUSTOS 2012 Günü aynı yer ve saatlerde 2.artırmanın yapılarak satılacağı,şu kadar ki,arttırma bedelinin malın tahmin edilen değerinin %40 ını bulmasının ve satış isteyenin alacağına rüçhanı olan alacakların toplamından fazla olmasının ve bundan başka paraya çevirme ve paylarının paylaştırma giderlerini geçmesinin şart olduğu;mahcuzun satış bedeli üzerinden hesaplanacak KDV. Tellaliye ve Damga resminin alıcıya ait olacağı ve satış şartnamesinin icra dosyasında görülebileceği;fazla bilgi almak isteyenlerin yukarıda yazılı dosya numarasıyla dairemize başvurmaları ilan olunur.
Taşınır takdir edilen kıymeti
Lira            Adedi             Cinsi
1)              8.5000,00       32 NB 057 Plakalı ISUZU marka 1999 Model beyaz renkli kapalı kasa kamyon.Ön farları sağlam, arka fakarın her ikisinde kırıklar mevcut,kasanın muhtelif yerlerinde çürükler var,çürükler nedeniyle kapmuş parçalar var,lastikler çok eski ve yıpranmış durumda aküsü arızalı çalışmıyor,ön kısımda boyalar dökük vaziyette.
V.N: 750

DİĞER HABERLER

İHALE İLANI

İHALE İLANI

İHALE İLANI

O EMEKLİ OLUYOR!

O EMEKLİ OLUYOR!

Terfi edemeyen, terfi etse de görev verilmeyen 2 bin emniyet müdürü ve amiri, "yaş haddi" ve "kadrosuzluk"tan emekli edilecek. Paralel yapının en etkin isimlerinden olan ve Isparta eski Emniyet Müdürü Ahmet Zeki Gürkan'da bu isimlerin başında geliyor.

NEDEN İFTİRA KAMPANYASI BAŞLATTI

NEDEN İFTİRA KAMPANYASI BAŞLATTI

Geçtiğimiz günlerde basına açıklamalarda bulunan ve her konuşmasında Sağlık İl Müdürlüğü'ne hedef alan sözde sendikacı Gökay Çetin'i araştırdık. Edindiğimiz bilgiler ise durumu gözler önüne seriyor. İŞTE TÜM BİLGİLER

ÇOK OKUNANLAR

ÖNE ÇIKANLAR

SONRAKİ HABER

YAMAÇ PARAŞÜTÇÜLERİ ŞOV YAPTI

YAMAÇ PARAŞÜTÇÜLERİ ŞOV YAPTI