visitor analyticsvisitor analytics
26 Temmuz 2017 Çarşamba 21:40

AÇIK ARTIRMA İLANI

AÇIK ARTIRMA İLANI
21 Eylül 2012 Cuma 12:16

TAŞINIRIN AÇIK ARTIRMA İLANI

T.C.

ISPARTA

3. İCRA MÜDÜRLÜĞÜ

DOSYA NO : 2012/ TALİMAT

 

TAŞINIRIN AÇIK ARTIRMA İLANI

Bir borçtan dolayı hacizli ve aşağıda cins, miktar ve kıymetleri yazılı mallar satışa çıkartılmıştır. Birinci artırma 31.10.2012 günü 11.00/11.10 saatleri arasında PRİZMA İNŞAAT DAVRAZ MAH. MİGROS KARŞISI EĞİRDİR YOLU 1. KM MERKEZ/ISPARTA yapılacak ve o günün kıymetlerinin % 60’ına istekli bulunmadığı takdirde 05.11.2012 günü aynı yer ve saatte 2. artırmanın yapılacağı.

Şu kadar ki, artırma bedelinin malın tahmin edilen kıymetinin % 40 ını bulmasının ve satış isteyenin alacağına rüçhanı olan alacaklının toplamından fazla olmasının ve bundan başka paraya çevirme ve payların paylaştırma masraflarını geçmesinin şart olduğu, mahcuzun satış bedeli üzerinden K.D.V.’nin alıcıya ait olacağı ve satış şartnamesinin icra dosyasında görülebileceği, masrafı verildiği takdirde şartnamenin bir örneğinin isteyene gönderilebileceği, satışa iştirak etmek isteyenlerin muhammen bedelin % 20’si oranında nakit para yada eş değerde banka teminat mektubu vermeleri şarttır. Fazla bilgi almak isteyenlerin yukarıda yazılı dosya numarasıyla dairemize başvurmaları ilan olunur.

Muhammen kıymeti

LİRA (TL)       ADEDİ            CİNSİ

12.000,00 TL  600                 Muhtelif Marka ve Modellerde Palet Tanesi 20 TL’den

 

DİĞER HABERLER

İHALE İLANI

İHALE İLANI

İHALE İLANI

O EMEKLİ OLUYOR!

O EMEKLİ OLUYOR!

Terfi edemeyen, terfi etse de görev verilmeyen 2 bin emniyet müdürü ve amiri, "yaş haddi" ve "kadrosuzluk"tan emekli edilecek. Paralel yapının en etkin isimlerinden olan ve Isparta eski Emniyet Müdürü Ahmet Zeki Gürkan'da bu isimlerin başında geliyor.

NEDEN İFTİRA KAMPANYASI BAŞLATTI

NEDEN İFTİRA KAMPANYASI BAŞLATTI

Geçtiğimiz günlerde basına açıklamalarda bulunan ve her konuşmasında Sağlık İl Müdürlüğü'ne hedef alan sözde sendikacı Gökay Çetin'i araştırdık. Edindiğimiz bilgiler ise durumu gözler önüne seriyor. İŞTE TÜM BİLGİLER

ÇOK OKUNANLAR

ÖNE ÇIKANLAR

SONRAKİ HABER

ÜLKÜ OCAKLARININ YENİ YÖNETİMİ BELİRLENDİ

ÜLKÜ OCAKLARININ YENİ YÖNETİMİ BELİRLENDİ