18 Mart 2018 Pazar

  • 3,921 TL
  • 4,819 TL
  • 165,33 TL
  • 117.216
ISPARTA 13°
ÇİFTLİK BANKIN AÇILIŞINDA TEKBİR GETİRTEN ISPARTALI KONUŞTU

ÇİFTLİK BANKIN AÇILIŞINDA TEKBİR GETİRTEN ISPARTALI KONUŞTU

ISPARTA MİLLİ EĞİTİM'DE NÖBET DEĞİŞİMİ

ISPARTA MİLLİ EĞİTİM'DE NÖBET DEĞİŞİMİ

ZEHRA İLE BİRLİKTE O GÜN KORHAN'DA KAYBOLMUŞ

ZEHRA İLE BİRLİKTE O GÜN KORHAN'DA KAYBOLMUŞ

KOKU SORUNUNDA FLAŞ GELİŞME

KOKU SORUNUNDA FLAŞ GELİŞME

Petek Dinçöz: Canlı yayında doğum yapacağım

Petek Dinçöz: Canlı yayında doğum yapacağım

Magazin

Geçen aylarda Serkan Kodaloğlu’yla evlenen Dinçöz, hamile kalması durumunda canlı yayında doğuracağını belirterek, “Eşime bu durumu anlattım. Sanırım çok evhamlı olurdum” dedi. Serkan Kodaloğlu’yla yaptığı evlilikle hayatına yeni birsafya açan Petek Dinçöz, Klass Dergisi’ne verdiği röportajda hamile kalması durumunda canlı yayında doğum yapmaya karar verdiğini açıkladı.

 

"BİRBİRİMİZİ KAÇIRMAK İSTEMEDİK"

Dinçöz, eşi Kodaloğlu’yla spor salonunda tanıştıklarını,ilişkilerinin başlangıcını da Amerikan filmlerine benzettiğini belirtip,şunları söyledi:“Her şeyimiz çok hızlı gelişti. Tanışma ve flört aşaması iki ay sürdü. O beni kaçırmak istemiyordu. Aynı şekilde ben de onu kaçırmak istemedim.Evliliğimizin erken alınmış bir karar olduğunu asla düşünmüyorum. Hemen birbebeğim olsun istiyorum. Çünkü Serkan gerçekten sevdiğim ve âşık olduğum adam,onun çocuğunu dünyaya getirmek istiyorum” dedi.

 "UMRE HAYATIMIN DÖNÜM NOKTASI OLDU"

Hayatınının dönüm noktasının Umre ziyareti olduğunu da anlatan Dinçöz, kutsal topraklarda yaşadıklarını, “Geçen 14 Şubat’ta en büyük sevgiliye yakın olabilmek için Umre’ye gittim. Bu ziyaret sırasında neleryaşadığımı hiçbir zaman kimseye anlatmadım. Fakat şu kadarını diyebilirim ki,hayatım için dönüm noktası oldu. Çünkü döndüğümde artık özüme dönmüştüm.Silkelenerek kendime geldim ve hayatımdaki birçok şeyi değiştirdim” sözleriyle anlattı.

 BURNUNDAN GETİRECEĞİM"

Dinçöz, hamile kalması halinde canlı yayında doğum yapacağını açıklayarak, şaşkınlık yarattı. “Canlı yayında doğum yapmaya karar verdim” diyen şarkıcı, “Eşime de bunu söyledim. Sanırım çok evhamlı olurum. Amabunun yanı sıra Serkan’ın burnundan fitil fitil getireceğim şeyleri araştırdım.Hangi mevsim ne bulunmaz şu an araştırıyorum” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Arifa

02 Nisan 2015 Perşembe 16:27

Bence o kadar riskliyken öyle doğum yapmasın kendisi gibi güzel kızı olur inşallah

akar

03 Eylül 2014 Çarşamba 18:25

bu pisliği haber yapıp durmayın artık.söyledikleri kalitesini ortaya koymuş.nerde doğurursa doğursun bize ne

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR