26 Eylül 2018 Çarşamba

  • 6,176 TL
  • 7,271 TL
  • 239,71 TL
  • 99.292
ISPARTA 21°
BU BİRLİK BERABERLİK BİZİ HER YERE GÖTÜRÜR

BU BİRLİK BERABERLİK BİZİ HER YERE GÖTÜRÜR

162 BİN KİŞİYE AF GELİYOR

162 BİN KİŞİYE AF GELİYOR

DEMİRKÖPRÜ’DE FECİ KAZA 9 YARALI

DEMİRKÖPRÜ’DE FECİ KAZA 9 YARALI

IYAŞ'IN ÇEKİLİŞİ YAPILDI İŞTE TALİHLİLER

IYAŞ'IN ÇEKİLİŞİ YAPILDI İŞTE TALİHLİLER

ZORLUKLARLA GEÇEN ÖMÜR…

ZORLUKLARLA GEÇEN ÖMÜR…HAYDİ ISPARTA

Isparta

Nefise Civelek. 38 yaşında. Zafer Mahallesi’ndeki küçük bir evde yaşıyor. Kısa bir süre önce merdivenlerden düşen Nefise Civelek’in bacağındaki tüm kemikler neredeyse kırık. Sağlık sorunları nedeniyle maddi sıkıntılar çeken Civelek, Isparta Valisi Şehmus Günaydın ve Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın’dan yardım istiyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

mahalle sakini

15 Mart 2018 Perşembe 12:45

dün gece haberlerden sonra bir bey geldi ama bu bayanı bulamadı biryerlere telefon açtı sanırım bayanın telefonunu buldu ama telefon kapalıymış bizler sorduk kimsiniz birşey vaarmı diye kendinin ısparta belediyesi sosyal yardım işleri müdürlüğünden geldiğini söyledi bu kişi sabahta eve geldi hastanede yattıgını söylediler hastaneye gidiyim o zaman diye arabaya binip gitti.belediye ve personeline teşekkür edriz mahalle adına bu duyarlılıklarından dolayı.

Civelek

15 Mart 2018 Perşembe 11:14

Nefise ilk düştüğünde alçıları çıkarıp atmasaydın şimdi bu halde olmayacaktın.Şimdi kendi hatanın bedelini çekiyorsun.

duyarlı

15 Mart 2018 Perşembe 10:15

köpek kedi besleyen arkadaşlar birazda bu gibi muhtaç insanlara yardım edin himayenize alın hayvanlar doğada karnını doyurabilir insanlarada yardım edelim lütfen

MAHALLE MUHTARI

15 Mart 2018 Perşembe 09:49

Bahse konu kardeşimiz, daha once Pirimehmet Mahallesinde ikamet etmekte iken, yakin bir tarihte Zafer Mah. 212 cadde No.24 de yer alan Ali Kahvecinin islettigi bir aparta taşinmis. Adres kaydi Zafer Mahallesinde mevcut degildir. Duyarli vatandaslarin belirtilen adrese yardimlari beklenmektedir.

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR