19 Temmuz 2018 Perşembe

  • 4,793 TL
  • 5,585 TL
  • 189,85 TL
  • 92.322
ISPARTA 27°
DEVAM EDEN YATIRIMLAR AÇISINDAN ÇOK ÖNEMLİ MUTLUYUZ

DEVAM EDEN YATIRIMLAR AÇISINDAN ÇOK ÖNEMLİ MUTLUYUZ

MEZARLIK SAVAŞ ALANINA DÖNDÜ

MEZARLIK SAVAŞ ALANINA DÖNDÜ

KORKUNÇ KAZA! 1 ÖLÜ

KORKUNÇ KAZA! 1 ÖLÜ

ARDİYEYE GİRİP İŞTE BÖYLE YAKALADILAR

ARDİYEYE GİRİP İŞTE BÖYLE YAKALADILAR

ZORLUKLARLA GEÇEN ÖMÜR…

ZORLUKLARLA GEÇEN ÖMÜR…HAYDİ ISPARTA

Isparta

Nefise Civelek. 38 yaşında. Zafer Mahallesi’ndeki küçük bir evde yaşıyor. Kısa bir süre önce merdivenlerden düşen Nefise Civelek’in bacağındaki tüm kemikler neredeyse kırık. Sağlık sorunları nedeniyle maddi sıkıntılar çeken Civelek, Isparta Valisi Şehmus Günaydın ve Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın’dan yardım istiyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

mahalle sakini

15 Mart 2018 Perşembe 12:45

dün gece haberlerden sonra bir bey geldi ama bu bayanı bulamadı biryerlere telefon açtı sanırım bayanın telefonunu buldu ama telefon kapalıymış bizler sorduk kimsiniz birşey vaarmı diye kendinin ısparta belediyesi sosyal yardım işleri müdürlüğünden geldiğini söyledi bu kişi sabahta eve geldi hastanede yattıgını söylediler hastaneye gidiyim o zaman diye arabaya binip gitti.belediye ve personeline teşekkür edriz mahalle adına bu duyarlılıklarından dolayı.

Civelek

15 Mart 2018 Perşembe 11:14

Nefise ilk düştüğünde alçıları çıkarıp atmasaydın şimdi bu halde olmayacaktın.Şimdi kendi hatanın bedelini çekiyorsun.

duyarlı

15 Mart 2018 Perşembe 10:15

köpek kedi besleyen arkadaşlar birazda bu gibi muhtaç insanlara yardım edin himayenize alın hayvanlar doğada karnını doyurabilir insanlarada yardım edelim lütfen

MAHALLE MUHTARI

15 Mart 2018 Perşembe 09:49

Bahse konu kardeşimiz, daha once Pirimehmet Mahallesinde ikamet etmekte iken, yakin bir tarihte Zafer Mah. 212 cadde No.24 de yer alan Ali Kahvecinin islettigi bir aparta taşinmis. Adres kaydi Zafer Mahallesinde mevcut degildir. Duyarli vatandaslarin belirtilen adrese yardimlari beklenmektedir.

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR