27 Mayıs 2018 Pazar

  • 4,707 TL
  • 5,492 TL
  • 196,80 TL
  • 103.200
ISPARTA 22°
BAŞKAN GÜNAYDIN SAHAYA İNDİ

BAŞKAN GÜNAYDIN SAHAYA İNDİ

KÖY GARAJINDA YANDIN ÇIKTI

KÖY GARAJINDA YANDIN ÇIKTI

LİSE ÖĞRENCİSİ BERKAY'IN KAHREDEN ÖLÜMÜ

LİSE ÖĞRENCİSİ BERKAY'IN KAHREDEN ÖLÜMÜ

HASTAYI TAŞIRKEN DÜŞÜRDÜLER

HASTAYI TAŞIRKEN DÜŞÜRDÜLER

ZEHRA ULUSOY İLKOKULU ÖĞRENCİLERİNDEN RESİM SERGİSİ

ZEHRA ULUSOY İLKOKULU ÖĞRENCİLERİNDEN RESİM SERGİSİ

Isparta

Zehra Ulusoy İlkokulu 1-B ve 1-C sınıfı öğrencileri tarafından yıl boyu yapılan resimler IYAŞ Park AVM'de görücüye çıktı.

Isparta'da eğitim adına büyük başarılara imza atan Zehra Ulusoy İlkokulu'nun mini mini birleri yıl boyu yaptıkları resimleri sergiye sundu. 1.B ve 1. C sınıfı öğrencileri tarafından çok farklı temalarda yapılan serbest çalışmalar IYAŞ Park AVM'de görücüye çıktı. Serginin açılışını gerçekleştiren Okul Müdürü Üzeyir Türk, "Tüm öğrencilerimizi tebrik ediyorum. Yıl sonu resim sergisinde birinci sınıflar çok güzel eserler ortaya çıkarmışlar. Öğrencilerimiz olduğu gibi onları yetiştiren öğretmenlerimizi de yürekten kutluyorum" dedi.

Birinci sınıfta olmalarına rağmen bir birinden güzel resimler yaparak gelecek adına umut vaad eden öğrencileri bu mutlu günlerinde aileleri de yalnız bırakmadılar. Sergiyi gezen veliler çocuklarının yaptığı eserleri tek tek fotoğraflayarak anı albümüne kaldırdı. Sergi bugün ve yarın IYAŞ Park AVM'de açık kalacak. Binlerce kişinin sergiyi ziyaret etmesi bekleniyor. Bizde Bomba 32 Ailesi olarak tüm öğrencileri kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Recep KOCABAŞ

01 Haziran 2017 Perşembe 13:55

Genç meslektaşlarımı bu çalışmalarından ötürü can-ı gönülden tebrik ederim.

Veli

01 Haziran 2017 Perşembe 13:14

"Kim demiş ki çocuk küçük bir şeydir, belki bir çocuk en büyük şeydir." Öğrencileri ve öğretmenlerini tebrik ederim.

Huzur Ailesi

01 Haziran 2017 Perşembe 13:48

Değerli öğretmenlerimizi ve saygı değer öğrencilerimizi en içten kutluyorum okulun adını tüm Isparta'ya duyurdukları için teşekkür ederim mini mini birler ne güzel eserler çıkarmışlar onları da en duygularımla tebrik ediyorum başarıların devamını bekliyoruz.

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR