24 Mayıs 2018 Perşembe

  • 4,696 TL
  • 5,506 TL
  • 200,52 TL
  • 101.892
ISPARTA 18°
GÖZYAŞLARIYLA SON VEDA

GÖZYAŞLARIYLA SON VEDA

UZMAN ÇAVUŞ MEHMET KAYAN KAZADA HAYATINI KAYBETTİ

UZMAN ÇAVUŞ MEHMET KAYAN KAZADA HAYATINI KAYBETTİ

O KAZADA ÖLEN SÜRÜCÜ DOKTOR ÇIKTI

O KAZADA ÖLEN SÜRÜCÜ DOKTOR ÇIKTI

ISPARTA'DA DEV OPERASYON 19 KİŞİ GÖZALTINDA

ISPARTA'DA DEV OPERASYON 19 KİŞİ GÖZALTINDA

YÜCE'NİN BU AÇIKLAMALARI ÇOK KONUŞULACAK!

YÜCE'NİN BU AÇIKLAMALARI ÇOK KONUŞULACAK!

Isparta

Adalet ve Kalkınma Partisi Isparta Milletvekili Said Yüce, Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü ile Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliği atamaları konusunda; "Karışmıyorum dediysem ben bu şehrin milletvekiliyim. Benim kanaatim önemlidir, görüşüm sorulmalıdır" diye konuştu.

Fakat arkasından yaptığı açıklama ise tam bir skandaldı. Yanio iki müdür bu durumda dürüst ve ahlaklı değil miydi? Dürüst ve ahlak kavramıne? İsmi geçen o iki insanın itibarı ne olacak? İşte çok tartışılacak o skandal ve bir o kadar da manidar açıklama olmuştu.

Isparta ise Said Yüce’nin bu açıklamalarına kitlendi. Birçok vatandaş bu açıklamaları skandal olarak nitelendirdi. Bakanlık tarafından yapılan atamaları Milletvekilinin hangi sebepte karışır olduğunu tartışmaya başladı. Atama krizi uzun süre konuşulacağa benziyor. Ancak Yüce’nin bu açıklamalarından dolayı arkasından ne tür bir açıklama yapacağı merak konusuoldu. Bakanlığın atadığı isimler için dürüst ve ahlaklı olmasını istedi.

VATANDAŞLAR İŞTE BU YORUMLARLA YÜCE'ye YÜKLENDİ! 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

mydnose

22 Haziran 2016 Çarşamba 00:27

Isparta kamu hastaneleri kurumu turkiye birincisi oldu ve genel sekreter degisecekmis allah askina basarinin kriteri nedir biri soylesin biz calisanlar genel sekreterimizden memnunuz yerine de kimseyi istemeyiz ....

ıspartalı

21 Haziran 2016 Salı 08:53

sayın vekil bir bakan atama veya herhangibir kuruma atama yaparken bana soracak hali yok.elbetteki vekile ve ıspartada brokrası olarak kim önde ise o kişiye soracak.sayın vekil sen önce brokrasisinin nasıl işledigini ögren cemaat evlerini gezmekten ıspartanın sorunlarını ve işleyişi ögren.

Cemre

21 Haziran 2016 Salı 00:11

Hal sana yüce vekil sustur ahlâksız olan atamaları

Ispartalı

20 Haziran 2016 Pazartesi 23:08

Sanki atamaları bakanlar kendileri yapıyor. Atamaları bakan vekile mi soracakmış. Lafa bak. Isparta'ya düşünülen adı geçen zatları bakan yakınen tanıdığı için atamak istedi zaten. Vekillerin rolü yok.

EY

20 Haziran 2016 Pazartesi 19:09

ISPARTA DA HİÇ Mİ ADAM KALMADI DA BU BEYEFENDİYİ GETİRDİNİZ. HAKTIR SİZE. ÇÜNKİ ADAM KABUL ETSENİZDE ETMESENİZ DE SİZİN OYLARINIZLA BAL GİBİ ISPARTA MİLLETVEKİLİ. SAİD BEY NEYDE O DA AYNI

komik

20 Haziran 2016 Pazartesi 18:51

Yorumları dikkate almayın.. 6 kişinin yorumu, 450.000 Ispartalı'nın fikrini göstermez.. Önemsiz bir haber..

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR