20 Şubat 2020 Perşembe

ISPARTA
JAK TİMLERİ TEK TEK KURTARDI

JAK TİMLERİ TEK TEK KURTARDI

ISPARTALI FİRMA HACKER KURBANI OLDU

ISPARTALI FİRMA HACKER KURBANI OLDU

ISPARTA'DA ARANAN 44 KİŞİ YAKALANDI

ISPARTA'DA ARANAN 44 KİŞİ YAKALANDI

ISPARTA'DA KEÇİLERE KURTLAR SALDIRDI

ISPARTA'DA KEÇİLERE KURTLAR SALDIRDI

YOLCULARIN CAN GÜVENLİĞİ TEHLİKEYE GİRMESİN DİYE SEFER DÜZENLENECEK

YOLCULARIN CAN GÜVENLİĞİ TEHLİKEYE GİRMESİN DİYE SEFER DÜZENLENECEK

Isparta

Özel Halk Otobüsleri kooperatifi alışveriş merkezi ve okulların bulunduğu alan için 18 no'lu otobüsüyle sefer düzenleyecek.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi Başkanı Faruk Daşdöner şu görüşlere yer verdi: "Kolçelik kavşağı-Çünür Mah. Arasında bulunan yan yoldaki ticari yoğunluk (Alış veriş merkezi, Özel okullar, Ekonomi kampüsü, sağlık tesisi..vb.) dan dolayı bu bölgeye giden yolcularımız ana yoldaki duraklarımızda inerek karşı tarafa geçmek zorunda kalıyorlardı. Bu da karşıdan karşıya geçerken yolcularımızın can güvenliğini tehlikeye atmaktaydı. Yolcularımızın güvenli ulaşımı için 09.09.2019 tarihinden itibaren çarşıdan kalkan 18 numaralı otobüs hattımız Kolçelik kavşağından itibaren yan yoldan seferine devam edecektir. Bu bölgeye giden yolcularımız bu aracımızı kullanabilirler."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

hastaneler

10 Eylül 2019 Salı 09:16

önceden her otobüs devlet hastanasine uğrar ondan sonra kaymakkapıya inerdi, şimdi haftasonları 20-46-47 numaralı hatları hastaneye gitmesin diye iptal ediyorlar. Kardeşim; bu millet haftasonu şehir hastanesine, tıp fakültesine yürüyerekmi yoksa uçarakmı gidecek??? Hat konulduysa kârda etse zararda etse çalışmalı, illaki tıklım tıklımmı dolması lazım otobüsler? Belediyenin ilgili birimi bi zahmet koop.baş.nına bir talimat verse???

Eşşek vatandaş

09 Eylül 2019 Pazartesi 17:51

Siz önce bi şehir hastanesi carşı carşı şehir hastanesi arası bi hat koyun ve ücretide makul olsun eşekler gibi bindiriyosunuz bizi akkent otobüsüne deh deh .

gülkentkart

09 Eylül 2019 Pazartesi 17:07

telefonlarımıza gülkentkart uygulaması istiyoruz.

Cingan

09 Eylül 2019 Pazartesi 16:29

Evet sayın vekilim dediğiniz gibi yol sorununun hemen çözülmesi lazım, Bu CHP 17 yıldır Isparta - Konya, Isparta - Antalya yolunu bir duble yapamadı. Mücahitiz diye gelenler Müteahhit oldu başımıza...

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR