21 Nisan 2018 Cumartesi

  • 4,076 TL
  • 5,009 TL
  • 175,11 TL
  • 110.932
ISPARTA 16°
ISPARTA BELEDİYESİ'NİN 5 RAKİBİ VAR

ISPARTA BELEDİYESİ'NİN 5 RAKİBİ VAR

BAŞKAN GÜNAYDIN CANLI YAYINDA AÇIKLAMA YAPIYOR

BAŞKAN GÜNAYDIN CANLI YAYINDA AÇIKLAMA YAPIYOR

YAKIT TANKERİ İLE ÖĞRENCİ SERVİS MİNİBÜSÜ ÇARPIŞTI

YAKIT TANKERİ İLE ÖĞRENCİ SERVİS MİNİBÜSÜ ÇARPIŞTI

BURDUR ŞEKER FABRİKASI İHALESİ İÇİN DOSYA SUNULDU

BURDUR ŞEKER FABRİKASI İHALESİ İÇİN DOSYA SUNULDU

YOK ARTIK BUNU DA GÖRDÜK AGANİGİ NAGANİGİ OLDU!

YOK ARTIK BUNU DA GÖRDÜK AGANİGİ NAGANİGİ OLDU!

Isparta

Kendisi imal ediyor internetten satıyor

Halife Sultan Mahallesi'nde bir ihbarı değerlendiren Tarım İl Müdürlüğü, mahkeme kararı çıkarttıktan sonra cinsel performans artırıcı ürünimal edilen depoya baskın yaptı. Kendi markası ve daha önce kapanmış firmaların markalarını kullanan kullanan şahıs, ürettiği ürünleri internet üzerinden satıyordu.

Bir konuyla ilgili araştırma ve inceleme yapmak üzere Halife Sultan Mahallesi'ne giden Tarım İl Müdürlüğü ekipleri, daha büyük bir olay ile karşı karşıya kaldılar. Bir vatandaşın 'mahalledeki bir depoda cinsel performans artırıcı ürünlerin imalatının yapıldığının' ihbarını değerlendiren Tarım İl Müdürlüğü yetkilileri, ilgili mahkemeden karar çıkarttıktan sonra adı geçen depoya baskın yaptı. Tarım İl Müdürlüğü yetkililerinin yaptığı baskında,Halife Sultan Mahallesi'ndeki bir depoda üretim izni olmadan cinsel performans artırıcı gıda takviye ürünlerinin imal edildiği ve depolandığı tespit edildi.

Sahte olarak, başka markalar kullanılarak imal edilen bir kamyon cinsel performans artırıcı ürünlere el konularak, yedi emine teslim edildi. Firma yetkilileri hakkında da Cumhuriyet Savcılığı'na suç duyurusunda bulunuldu. Cinsel performans artırıcı gıda takviye ürünlerini imal edip,depolayan firmanın 2012 yılında Tarım İl Müdürlüğü tarafından faaliyetine son verildiği öğrenildi. Faaliyetine son verilmesine rağmen Z. Bitkisel Ürünler adı altında işletmeye devam eden S.U'nun imal ettiği gıda takviyesi ürünlerine kendi markası olan Aganigi Bitkisel Karışımla Kapsül' ile daha önce kapanmış firmaların markalarını etiket olarak koyduğu tespit edildi. Bu ürünlerin internet aracılığıyla satışı yapıldığı da edinilen bilgiler arasında.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Ömerin adaleti

24 Kasım 2016 Perşembe 16:39

Bilmediğiniz şeyler hakkında habet ve yorum yapmayın sonuçları kötü olabilir sizler için dikkayli gezin sokaklarda burası küçük memleket

adalet mi

28 Kasım 2016 Pazartesi 12:58

bayandaki cesarete bakın arkasını bırakmayın böylelerin

Ömer adaleti

22 Kasım 2016 Salı 17:00

İsmini niye vermiyosun siyasi bir partinin belediye başkan adayı olduğu için mi yoksa

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR