28 Mayıs 2020 Perşembe

ISPARTA
ISPARTA'DA TEK TEK CEZA KESTİLER

ISPARTA'DA TEK TEK CEZA KESTİLER

YAN YANA TOPRAĞA VERİLDİLER

YAN YANA TOPRAĞA VERİLDİLER

KORKUNÇ CİNAYETİN TÜM DETAYLARI

KORKUNÇ CİNAYETİN TÜM DETAYLARI

GÜL TARLALARINI DON VURDU

GÜL TARLALARINI DON VURDU

YILIN BAŞARILI GENÇ KARDİYOLOĞU SDÜ’DEN

YILIN BAŞARILI GENÇ KARDİYOLOĞU SDÜ’DEN

Isparta

Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi Kardiyoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Dr. Öğretim Üyesi Mevlüt Serdar Kuyumcu, “Yılın En Başarılı Genç Kardiyologları” üçüncülük ödülüne layık görüldü.

Türk Kardiyoloji Derneğince “Yılın En Başarılı Genç Kardiyologları”nın seçildiği “Türk Kardiyoloji Kongresi”nde ödüller sahiplerini buldu. Her yıl kardiyoloji alanındaki bilim insanlarını bir araya getiren kongrede üniversitemiz Öğretim Üyesi Dr. Öğr. Üyesi Mevlüt Serdar Kuyumcu “Yılın En Başarılı Genç Kardiyologları” üçüncülük ödülünü aldı.

Ödülü Isparta Ve Üniversitemiz Adına Almaktan Gurur Duyuyorum

Son bir yıl içerisinde yaptığı 40’tan fazla ulusal ve uluslararası makale, bildiri, sunum ve araştırmaya imza atan Dr. Öğr. Üyesi Kuyumcu, bu ödüle layık görülmekten dolayı mutluluk duyduğunu ifade etti. Dr. Öğr. Üyesi Kuyumcu, “Bu ödülü Isparta ve üniversitemiz adına almaktan gurur duyuyorum. Bana bu süreçte desteklerini esirgemeyen üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. İlker Hüseyin Çarıkçı’ya, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Alim Koşar’a, Kardiyoloji Bölüm Başkanı Prof. Dr. Ercan Varol’a teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Akademisyen adam gibi adama

10 Ekim 2019 Perşembe 11:34

Kardeş sana maaş vermeseler hakkını vermeseler çalışırmısın. İkincisi bu ödül bir tek kişiye veriliyor gruba değil. Durum senin bahsettiğin gibi basit değil. Bilim yapman için bile KİT e malzemeye yani paraya ihtiyaç var. Allah senin çocuklarını yeğenlerini de doktor yapsın inşallah da o zaman olayın ne olduğunu anlarsın.

Erol AYDINLI-kurusarı köyü

10 Ekim 2019 Perşembe 10:18

değerli hocama üstün başarılarının devamını dilerim.Ispartalı olarak Yalvaçlı olarak kurusarı köylüsü olarak.kendisiyle gurur duyuyorum.sevinç göz yaşlarıyla okudum haberini.Allah yar ve yardımcısı olsun.

vatandaş

10 Ekim 2019 Perşembe 10:00

Tıp fakültesinde pek azdır kıymetli hocamız gibi olan....Murat Koçer hocamız vardı....sağolsun el birliğiyle yıldırıp kaçırdılar değerli hocamızı...çocuk bölümünde de Özgür Pirgon hocamız var umarım onun kıymeti bilinir...Fakültedeki diğer profesörler burunlarından kıl aldırmazken Özgür hocam bizi hiç küçük görmeden gece gündz her zaman ilgilenmiştir...Murat ve Özgür hocamın eşleri de insan evladıdır...Demem o ki sahip çıkalım ve kaçırmayalım değerli olan bütün hocalarımızı

Kardeş

10 Ekim 2019 Perşembe 07:49

Serdar bey geleli bir yıl oldumu bu başarı sdu nün mü geldiği üniversitenin mi ekibim dediklerinin içinde SDU lü varmı ben göremedim evet toplama kampı gibi tabi gider sdu ye böyleleri kazara düşer o da kaçar kalanlarda ikinci emekliliği dolmuş ayakta zor duranlar onları da kovsan gitmezler açlıktan değil bunlar verimliyi tutamıyoruz verimsizi kocamıyoruz vesselam

Kardeşşşş

10 Ekim 2019 Perşembe 07:41

Kardeş karın tokluğuyla alakası yok bilimin bak bakalım Ünversitede kaç bilim adamı var o zaman gitsinler özel hastanede doktorluk yapsınlat Dr gibi Dr olsalar özel hastaneler onları havada kapar bunlar ne Dr ne akademisyen ama ikiside vebalı iş hiç bir şey yapmayıp sadece öğren çi ile uğraşsalar herşeyleri doyar en az iki arabaları 3 4 daireleri vardır müteatlik kafe ve bar işletenleri bile var ruhları aç karınları değil kardeşim bilim üretsinler sdu zaten toplama kampı gibi akademisyeninden...

Akademisyen adam gibi adama

09 Ekim 2019 Çarşamba 21:58

Bilim karın doyurmuyor kardeşim. Takdir edersin ki elektrik su doğalgaz telefon fatura ve okul taksit ödemeleri market manav benzin alışverişleri para ile oluyor. Buralarda yayınlar makaleler geçmiyor. Bilimle uğraşan bilim insanlarının takdir edilmesi kadar teşvik edilmesi de gerekir böyle maddi sıkıntılarının dertlerinin olmaması gerekir.

Erhan

09 Ekim 2019 Çarşamba 20:29

Kıymetli,efendi bir kardeşimiz.kendisi ispartali.isparta ya uzun yıllar hizmet eder inşallah.

Akademisyen adam gibi adam

09 Ekim 2019 Çarşamba 17:35

Adam gibi adam akademisyen böyle olur önce insan sdu de kaçtane var böyle bunu da kaçırırlar yakındır DR ÖĞRETİM ÜYESİ O BÖLÜMÜN PROFÖSÖRÜ DOÇENTİ NE YAPAR PARALI HASTA PEŞİNDE KOŞAR KAYBETMEYELİM BÖYLE DEĞERLERİ KENDİSİ SANIRSAM ISPARTALI DEMEDİ DEMEYİN YAKINDIR SDU DEN AYRILMASI SDU SEVMEZ BÖYLE DEĞERLERİ LÜTFEN SAHİP ÇIKALIM

Onur Onurlu

09 Ekim 2019 Çarşamba 16:20

Tebrik ediyorum hocamızı, Allah sayılarını ziyade etsin. Allah muvaffak etsin

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR