28 Mayıs 2018 Pazartesi

  • 4,706 TL
  • 5,507 TL
  • 196,80 TL
  • 103.200
ISPARTA 20°
KAYIP OLAN 2 GENÇ ISPARTA'DA BULUNDU

KAYIP OLAN 2 GENÇ ISPARTA'DA BULUNDU

MUHTEŞEM KARŞILAMA

MUHTEŞEM KARŞILAMA

ISPARTA'DA YANGIN PANİĞİ

ISPARTA'DA YANGIN PANİĞİ

ISPARTALI ANNE 2 ÇOCUĞUNU ÖLDÜRDÜ

ISPARTALI ANNE 2 ÇOCUĞUNU ÖLDÜRDÜ

Yer bulundu, yatırım geliyor

Yer bulundu, yatırım geliyor

Isparta

Çağrı Merkezi için yatırım yapacak şirketin istediğini telikte yer bulundu. Yatırım için gerekli çalışmaların önümüzdeki günlerde başlaması bekleniyor. Türkiye'nin en güçlü GSM şirketi için kurulması düşünülen çağrı merkezi için Isparta’da istenilen nitelikte yer bulunduğu öğrenildi. 

Son günlerde Isparta kamuoyunda yer alan haberler üzerine vatandaşlarda yatırım ileilgili merak uyanmış ve herkes yatırımın Isparta’ya yapılması noktasında hemfikir olmuştu. Yatırımın Isparta’ya kazandırılması için çaba sarfeden Vali Vahdettin Özkan'ın talimatı ile çağrı merkezi için yer arayışlarında son noktaya gelindiği öğrenildi. 

Çağrı merkezine uygun olarak Isparta merkezde yer bulunduğu ve çalışmaların kısa süre içinde başlayacağı gelen bilgiler arasında. Çağrı merkezine uygun olarak Isparta merkezde yer bulunduğu ve çalışmaların kısa süreiçinde başlayacağı gelen bilgiler arasında.Çağrı merkezinde ilk etapta 600 kişinin istihdam edileceği, daha sonra istihdam sayısının 1000 ve üzerinde olacağı belirtiliyor.

 Öte yandan çağrı merkezine yer bulunamadığı ve bu nedenle yatırımın Isparta’ya yapılamayacağı haberleri üzerine Yalvaç Belediye. Başkanı Halil Hilmi Tütüncü'nün devreye girdiği ve yatırım için Yalvaç'ta hemen yertemini yapabileceklerini Vali Vahdettin Özkan'a ilettiği öğrenildi. Vali Özkan'ın ise, çağrı merkezinin Isparta merkeze yapılması noktasında yer bulunduğunu, yer konusunda sorun olması durumunda Yalvaç’ın düşünülebileceğini söylediği de öğrenildi. Çağrı Merkezinin 2015 yılının başında faaliyete geçmesi bekleniyor. Yatırımı yapacak firma yetkililerinin fiziki alışmalar ve teknik donanım sürerken, personelin eğitimi yapacağı kaydedildi..   

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

evet

14 Ekim 2014 Salı 11:05

evet katılıyorum tuhafiyeçiler sitesi iyi bir seçim olabilir site canlana bilir

mehmet boyacı

13 Ekim 2014 Pazartesi 22:42

SAYIN VALİMİZE GERCEKTEN GELELİ İSPARTA BİRLİK BERABERLİGI KAZANDI ODAR OLSUN KAMU KURULUŞLARI TEŞEKKÜR VALİMİZE

VATANDAŞ

13 Ekim 2014 Pazartesi 20:14

ÇEVRE YOLUNDAKİ KÜLTÜR MERKEZİ OLARAK YAPIMI YARIM KALAN BİNA DEĞERLENDİRİLEBİLİR.

qwerty

13 Ekim 2014 Pazartesi 13:19

Bunu Yalvaça yapsanız daha iyi olur.İlçeden ile göç engellenir.

vatandaş

13 Ekim 2014 Pazartesi 13:15

bence çagrı merkezı olarak en guzel yer tuhafiyeçıler sıtesi hem bına bos hemde sıte canlanması konusunda super bır yer olur dusunulmesi gerekir......

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR