27 Mayıs 2018 Pazar

  • 4,707 TL
  • 5,492 TL
  • 196,80 TL
  • 103.200
ISPARTA 22°
BAŞKAN GÜNAYDIN SAHAYA İNDİ

BAŞKAN GÜNAYDIN SAHAYA İNDİ

KÖY GARAJINDA YANDIN ÇIKTI

KÖY GARAJINDA YANDIN ÇIKTI

LİSE ÖĞRENCİSİ BERKAY'IN KAHREDEN ÖLÜMÜ

LİSE ÖĞRENCİSİ BERKAY'IN KAHREDEN ÖLÜMÜ

HASTAYI TAŞIRKEN DÜŞÜRDÜLER

HASTAYI TAŞIRKEN DÜŞÜRDÜLER

Yargıç "500 Bin Kişiye Hizmet Verdik"

Boğaziçi Yönetim A.Ş, Isparta Akkent TOKİ Konutları Müdürü Asya Yargıç, ilimizde bazı sosyal çalışma içerisinde girdiklerini söyledi.

Isparta

Yargıç, Türkiye’de konut ve yerleşim sorununu gidermek ve çarpık kentleşme problemine çözüm getirmek amacıyla, toplu konut projelerine imza attıklarını belirtti.

Boğaziçi Yönetim A.Ş’nin şu ana kadar yaklaşık 500 bin kişiye hizmet verdiğini belirten, Boğaziçi Yönetim A.Ş Isparta Akkent TOKİ Konutları Müdürü Asya Yargıç, “14 sitede, 118.000 konuta, 3 bin personelle, 33 ilde, 52 ilçede yaklaşık 500.000 kişiye hizmet verdik” dedi.

Yargıç, açıklamasına şöyle devam etti; “Ülke çapında haklı takdir ve şöhret bulan bu yeni yerleşim bölgelerini, içinde yaşayacak kişiler için “yaşanabilir mekânlara dönüştürmek “ fikrinden yola çıkılarak 1997 yılında  Boğaziçi Yönetim A.Ş kurulmuştur. Şirketimiz faaliyete geçtiği ilk günden beri TOKİ tarafından yapılan lüks, orta ve sosyal konutlarda; modern akılcı ve doğru yöntemlerle site yönetim organizasyonları kurarak, kat maliklerine temiz, huzurlu ve güvenli bir ortam sağlarken, aynı zamanda ortak alanları kullanma bilincini yerleştirerek, ortak yaşama kültürünün benimsenmesine öncülük etmiş, komşuluk ilişkilerini pekiştirici alanlar oluşturmuştur. Yönetim organizasyonlarını üstlendiği yerleri, bölge sakini için birer huzur yuvası haline getirmeyi amaçlayan kurumumuz halen TOKİ’nin ürettiği konutların yanı sıra özel sektöre ait site ve uydu şehirlerinde yönetim organizasyonunu kurmakta ve yönetim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır” diye konuştu.

Isparta’da kan bağışları ve fidan dikme faaliyetlerinde bulunduklarını dile getiren Asya Yargıç, insanlar arasında köprü olmak ve konutları huzur yuvalarına dönüştürmek amacıyla çeşitli sosyal çalışmalar gerçekleştirdiklerini belirterek, “Akkent Mahallesi sakinleriyle Akkent TOKİ ormanını oluşturduklarını 2200 ağaç diktik” dedi.

SOSYAL VE KÜLTÜREL FAALİYETLER 2012

Sosyal Sorumluluk Projeleri, Sakinlerle İletişim ve Diyalog Faaliyetleri, Çocuklara Yönelik Faaliyetler, Kadınlara Yönelik Faaliyetler, Yetişkinlere Yönelik Faaliyetler, Sportif Faaliyetler Turnuvalar, Özel Günlerde Yapılan Faaliyetler

SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİ

Kitap Toplama Kampanyası, Kitap toplama kampanyası Diyarbakır ibb kiptaş okulu kütüphanesine  15.000 kitap yardımı

KAN BAĞIŞI KAMPANYASI

Türkiye Çapında 1.000 DÖNOR, Ağaç Dikme Kampanyası, 8.600 Fidan Toprakla Buluştu. Engellilere Yönelik Hizmetler. Kamu Binalarının Temizliği, Okulların Temizliği, İbadethanelerin Temizliği, Afet Bilinci Eğitimi, Deprem ve Yangın Tatbikatı, Yardım Kampanyalarına Organizasyon Desteği, Van Depremi Yardım Kampanyasına Organizasyon Desteği, Somaliye Yardım Kampanyasına Organizasyon Desteği”

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

blentnn

29 Aralık 2014 Pazartesi 14:06

Tabii verirsiniz fahiş apartman aidatlarıyla

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR