22 Mayıs 2018 Salı

  • 4,642 TL
  • 5,476 TL
  • 193,15 TL
  • 102.666
ISPARTA 25°
ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

BU ACININ TARİFİ YOK

BU ACININ TARİFİ YOK

YALKIN İLE YOLA DEVAM !

Esnaf ve Sanatkarlar Murat Yalkın ve Ekibi İle Devam Dedi..

Isparta
Eğirdir Esnaf ve Sanatkarlar Odasının 26. Olağan Genel Kurul toplantısı 22 Şubat 2014 Cumartesi günü Cami Mahallesi Vergi Dairesi üstündeki Belediye toplantı salonunda yapıldı. Saat 17.00’ye kadar süren seçimler sonunda 609 seçmenden 521’i oy kullandı. Murat Yalkın ve ekibi 297 oy alarak ipi göğüslerken Şeref Yorgancıoğlu’nun listesi 220 oy aldı. 4 oy geçersiz sayıldı. yapılan Eğirdir Esnaf ve Sanatkarlar Odası Genel Kurul toplantısın

   Isparta Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkan  ıMehmet Aybatılı, Isparta Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Tural, Eğirdir Belediye Başkanı O. NuriÖzmeral, Ak Parti Eğirdir Belediye Başkan Adayı Veli Gök, CHP Eğirdir Belediye Başkan Adayı Adem Kayan, DP Eğirdir Belediye Başkan Adayı Ömer Şengöl, MHP Eğirdir Belediye Başkan Adayı Ertuğrul Bayer, SP Eğirdir Belediye Başkan Adayı Hasan Kaya, Halk Bank Eğirdir Şube Müdürü Mevlüt Korkmaz, S.S. Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Başkanı Osman Aslantürk, Ziraat Odası Başkanı Süleyman Kılınç, Şoförler Odası Başkanı İsa Demiralay, Sulama Birliği Başkanı Ömer Fevzi Küçükköse, EGİAD Başkanı Osman Gök, Siyasi Parti Temsilcileri ve esnaflar katıldı.  

 
Eğirdir Esnaf ve Sanatkarlar Odasının 26. Olağan Genel Kurul toplantısında mevcut başkan Şeref Yorgancıoğlu kısa bir açılış konuşması yaptı. Yorgancıoğlu, “Bugün burada Esnaf ve Sanatkarlar Odamızın genel kurul toplantısını yapmak için toplanmış bulunuyoruz. Toplantımızın ve yapılacak olan seçimin ülkemize, ilçemize ve esnaflarımıza hayırlar getirmesini diliyorum. Seçimimizin hoşgörü ve medeni bir şekilde yapılmasını diliyorum” dedi.   

  Açılış konuşmasının ardından Başkanlık divan teşekkülü oluşturuldu. Eğirdir Esnaf ve Sanatkarlar Odasının 26. Olağan Genel Kurul toplantısı divan başkanlığına Isparta Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Mehmet Aybatılı, Isparta Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Tural, Katipliklerine ise Mehmet Arseven, Erdoğan Öngün ve Çetin Yüksel getirildi. Daha sonra devletimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk, ebediyete intikal eden aziz şehitlerimiz ve esnaflarımız  Genel kurulda; Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu, Denetim Kurulu Faaliyet Raporu, Bilanço, Gelir ve Gider hesapları okunarak müzareke edildi ve oy birliği ile kabul edildi.

  Toplantının dilek ve temenniler bölümünde; Eğirdir Belediye Başkan Adayları Adem Kayan, Hasan Kaya, Ertuğrul Bayer, Veli Gök, Ömer Şengöl ve Belediye Başkanı O. Nuri Özmeral birer konuşma yaptılar.    Daha sonra Eğirdir Esnaf Odası Başkanlığına aday olan Murat Yalkın ve mevcut başkan Şeref Yorgancıoğlu’da kendilerini tanıtan konuşmalar yaptılar. Eğirdir Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığına aday olan Murat Yalkın, konuşmasında şunları söyledi:

 “Bugün burada esnaf ve sanatkarlar odasına, başkanlık seçimi için toplanmış bulunmaktayız.    Öncelikle kendimi sizlere tanıtmak istiyorum. 1975 Isparta doğumluyum. 14 yıldır ilçemizde Arçelik-Yetkili servisi olarak hizmet vermekteyim. Anadolu üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi, Süleyman Demirel Üniversitesi Isparta Meslek Yüksek Okulu Elektrik Bölümü mezunuyum. Evli ve bir çocuk babasıyım.    ilkemiz; Eğirdir esnafımızı girişimciliğe teşvik etmek. Üretimi artırmak amacı ile sizlerden destek alarak başkanlığa aday oldum. Sizlerle omuz omuza olmaktan dolayı, son derece heyecanlı ve gururluyum.

BİZ, HİZMET İÇİN YOLA ÇIKTIK… AYRIŞTIRAN, UZAKLAŞTIRAN DEĞİL, BİRLEŞTİREN YAKINLAŞTIRAN BİR YÖNETİM ANLAYIŞI GETİRMEK İÇİN BURADAYIZ.  

Ve diyoruz ki; her sorunun muhakkak ki bir çözümü vardır. Yeter ki samimi bir şekilde bunu isteyelim ve bu sorunların üzerine düşelim

-İnşallah, sorunları sizlerin de destekleriyle çözecek, yüzleri güldürecek ve umutları tazeleyeceğiz. Y

ENİ GENÇ, ÜRETKEN, DİNAMİK BİR YÖNETİMLE KARŞINIZDAYIZ 

Son olarak şunu söylemek istiyorum. Bu süreçte yanımda bulunan desteklerini benden hiç esirgemeyen ekibime, sizlerin huzurunda teşekkürlerimi sunuyorum.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR