20 Mayıs 2018 Pazar

  • 4,490 TL
  • 5,287 TL
  • 186,41 TL
  • 102.410
ISPARTA 25°
ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

BU ACININ TARİFİ YOK

BU ACININ TARİFİ YOK

VE O MÜDÜR GİTTİ !

Isparta'da göreve başladığı ilk günden itibaren başarılı çalışmalara imza atan SGK İl Müdürü Mehmet Bayram'ın tayin karar yazısı bugün kuruma ulaştı.

Isparta

SGK İl Müdürü Bayram, Ankara'ya  sosyal güvenlik uzmanı olarak atandı. SGK İl Müdürü Mehmet Bayram Isparta'da yürüttüğü çalışmalarla vatandaşın SGK'dan memnuniyet düzeyini önemli ölçüde artırmıştı. Bu memnuniyet TÜİK verileriyle de tescillenmişti. Ayrıca ilçelere kurulan SGM'lerle de hizmeti vatandaşın ayağına götürmesiyle adından sıkça söz ettirmişti. Biz de bomba32  ailesi olarak Mehmet Bayram'a yeni görevinde başarılar dileriz.

Öte yandan Bayram'dan boşalan İl Müdürlüğü'ne Sigorta Primleri Genel Müdürlüğü Yönetim Hizmetleri DaireBaşkanlığından Şube Müdürü Mustafa Durgut atandı.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

vatandas

20 Haziran 2014 Cuma 13:29

sgk il muduru paralelcilerle isbirligi icinde kimlerin canini yakti kimleri batirdi kac isletmeyi kapattirdi biliyormusunuz???? lutfen bilmeden yorum yazmayin.hakkim haram olsun o zalime

misafir

20 Haziran 2014 Cuma 09:33

çok değerli ıspartalılar sgl il müdürü mehmet bayram beyin kıymeti bilinemedi ama o gidince herkes onun kıymetini anlayacak.bazı çalışanlara meydan kaldı artık istedikleri gibi at koştursunlarama adam gibi adam mehmet bayramın ayağını kaydıranlarında birgün ayakları kayar herkes gelip gidicidir kişiler yaptıkları iyi veya kötü şeylerle anılırlar.mehmet bayram yaptığı işlerle daima iyi şekilde anılacak.ama onunla uğraşanlar yaptıklarını bu dünyada ve öbür dünyada mutlaka çekecekler.yolun açık olsun mehmet bayram.

vatandaş

18 Haziran 2014 Çarşamba 17:20

artık bu memlekete başarılı amir gelmesin istiyorlar vekiller böyle devam edin elbette bu mlilet sizi görecek

Temizlik

18 Haziran 2014 Çarşamba 16:52

Bu da mı paralel temizliği...!

İNANAMIYORUM.

18 Haziran 2014 Çarşamba 16:00

İNANAMIYORUM DİYENLER İNANIN ARTIK.

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR